Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    jejdasku, kolik o tom prosim vis? videl si par testu presne upravenych pro to aby v nich java behala zhruba stejne rychle? prepodkladam, ze ano. java je porad o takovych 10%-20% pomalejsi. pokud by java byla opravdu takova mocna, tak by se v ni delaly hry naprosto standardne. java neni spatna vec, sam s ni delam hodne, ale na kazdou ulohu je nutne si vybrat vhodny jazyk (i kdyz tady uz se bavime o necem vice, nez jen o jazyku, ze ano). v tomto pripade problemem javy nebude asi tak uplne rychlost, jako spis to, ze je garbage collected a tudiz se musi starat o pamet. tenhle typ hry si primo rika o mohutnou davku alokace/dealokace a nejaka primejsi sprava by ji bezpochyby pomohla. ja bych si pro tenhle typ hry javu, ani nic garbage collected nevybral... maximalne tak pro nektere mensi gameplay veci, ale ne pro mapu atd.
  • prudislav
    to asi jo no - na steamu je psaný jenom že je to "continually being developed and updated" což je docela málo
  • To napadani javy je vcelku zbytecne, co se tyce rychlosti vypoctu, tak za c++ nijak dramaticky nezaostava.
  • Black_Hand
    ano, ale i tak je to stejny pripad jako warz, tedy si zaslouzi stejny pristup. pokud na strance na steamu neni obrovskym cervenym pismem TOHLE JE ALPHA, tak si hra nezaslouzi slitovani.
  • prudislav
    Pokud já vím tak hra je pořád v alphě a vydává se stylem minecraftu prodejem už od alphy - jen nechápu proč to neuvádí ve steamu
  • A neb jak udělat hru bez jakéhokoliv návrhu. :-D
  • Paulcz
    Takhle asi skončí většina projektů, ne každej si může dovolit strávit 8 hodin denně vývojem hry a přitom chodit do práce a žít.. :)
  • smejki
    Zatímco s hra lopotila sama se sebou, já jel někde bokem v idlu *1*
  • Naposledy mě na greenu zaujala hra Evoland, kde si formou hry projdete celou historií gamingu. Tady můžete vyzkoušet takový malý online demo.
  • Promiňte že je to mimo téma ale viděli jste zprávy na novinkách ? :D Zas dobře pobavili ty redktoři jsou asi celkem dobře vypatlaní :D
    "Sedmnáctiletý řidič noc před neštěstím ujížděl policistům v počítačové hře"
  • Hele je fakt, že z té hromady pokusů o hry se těžko vybírá, mě osobně však pár kousků zaujalo jednoznačně Kentucky route zero a waking mars. Ale teď hra, která mě natolik zaujala, že jsem pro ni hlasoval http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92921128. Dobrý dabing, grafika, nápad.
  • Viktor_H
    " Ne, nejsem masochista, naopak." - Ne, jsi masochista! *1* Tenhle paskvil zní jako nejhorší noční můra za poslední pětiletku...
  • sirWallace
    *15*
  • Já si všiml, že Dan Vávra psal na twitteru o nějakých důležitých schůzkách. Takže to bylo kvůli Greenlightu... *1*
  • Black_Hand
    eurotruck simulator 2, mcpixel, primordia, kentucky route zero, waking mars, miasmata, giana sisters, air buccaneers...jen pro priklad :).
  • Pethulla
    tak třeba Euro Truck Simulator 2
  • Menttor
    McPixel je naprostá paráda... *3*
  • McPixel je výborná hra, velice vtipná.
  • Shania
    nez to vyjde na Steamu, tak tady je puvodni verze zadarmo http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush
  • maros.goc
    tak to nepoznám ...asi preto, že nehrávam také hry :)...ale vážne napr. prvá hra čo vyšla z Greenlightu McPixel ...wtf?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit