Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle trailer hře ubírá než přidává. Co to má být? Když vám tělem projede ocas s ostnem na konci tak se vyblije pár kapek krve? Představoval jsem si to teda víc napěchovaný.
    • A co bys čekal? krvavou fontánu? Pokud není zasažena tepna, nebo srdce, tak je i těch pár kapek pro začátek dost.
    • C-BEAM
      to je ako beh v snoch, vždy keď sa mi sníva, že ma niečo naháňa ledva dvíham nohy a zadýcham sa na 5 metroch. Už ma dokonca naháňal aj Alien ale zobudil som sa skôr ako došlo k penetrácii *1* *13*
      • Takže jsi pořád panna?
        *12*
  • hrát to na jeden život bez save bude slušně o nervy
    • Personálně pochybuju. I kdyby člověk nechtěl a PR nechtělo a tvůrci nechtěli a všichni nechtěli, tak počítám s tím, že hra ti bude papouškovat kde co je a do ksejchtu ti vrazí tak evidentní dvěře, šachtu, trubky, žebřík, tlačítka a jiný vynálezy, že člověk bude mít jakože pocit, že sice má zděláno z toho, jak efektivně xenomorphovi může utýct a přitom ten se buď bude chovat jak deb*l a chodit jakože po místnosti a nebo náhodou vyskočí do p*dele, aby měl hráč náhodou chvilku k tomu, aby se mu zaprášilo za patama jakože do těch dveří. Už vidím, jak tam někdo u nich má koule k tomu, aby vytvořili hru, která tě z jedním pomyslným životem vyplivne do hry s jedním nekompromisním mimozemšťanem a teď se starej frajere jak nejlíp zvládneš, vlastní hlavou, vlastním rozhodnutím.

      Ale...možná, že jo, možná že jo...
  • No tak tenhle trailer mi doslova změnil život *1*
    • taky uz to u me ted nikdy nebude jako driv
  • Lukyz
    *1* *1* *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=ybXrrTX3LuI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit