Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrát to na jeden život bez save bude slušně o nervy
    • Personálně pochybuju. I kdyby člověk nechtěl a PR nechtělo a tvůrci nechtěli a všichni nechtěli, tak počítám s tím, že hra ti bude papouškovat kde co je a do ksejchtu ti vrazí tak evidentní dvěře, šachtu, trubky, žebřík, tlačítka a jiný vynálezy, že člověk bude mít jakože pocit, že sice má zděláno z toho, jak efektivně xenomorphovi může utýct a přitom ten se buď bude chovat jak deb*l a chodit jakože po místnosti a nebo náhodou vyskočí do p*dele, aby měl hráč náhodou chvilku k tomu, aby se mu zaprášilo za patama jakože do těch dveří. Už vidím, jak tam někdo u nich má koule k tomu, aby vytvořili hru, která tě z jedním pomyslným životem vyplivne do hry s jedním nekompromisním mimozemšťanem a teď se starej frajere jak nejlíp zvládneš, vlastní hlavou, vlastním rozhodnutím.

      Ale...možná, že jo, možná že jo...
  • Ohlížení za útěku nemá smysl. Ohlédneš se a umřeš. A u vetřelce ji člověk nepotřebuje ověřovat jak daleko za ním je, protože je HNED za ním.

    Navíc už Mrakoplaš měl přednášku o tom, že ohlížet se je blbost, protože důležité je KAM utíkáš a ne ODKUD. >.<
    • Nerad ti oponuju, ale mám pocit, že zrovna Mrakoplaš to měl vždycky postavený přesně opačně, než tvrdíš. Tedy, že není důležité kam utíkáš, ale od čeho. O čemž ostatně svědčí i jeho tělo pokryté jizvami a to zejména na zádech. Jeho nechuť k otáčení pramenila spíš z toho, že člověk obvykle ví, před čím utíká a v případech, kdy to neví, je to pravděpodobně tak lepší...:)
  • Corvus
    Předobjednaná Nostromo edice s artbookem. V kombinace s limitovkou The Evil Within půjde o řádně hororové kombíčko! *1*
    • Aby jsi se nedivil....Kdyz uvazim jak dopadl posledni dil KATASTROFALNE
    • pro tvou penezenku urcite
    • rami.cz
      To stejne, ale na ps4 :)
      • tak to Corvus si za stejny prachy koupi jeste jednu hru navic *1* *3*
    • kazdy kdo dnes dela preorders ma muj nezmerny respekt a obdiv, chce to velkou odvahu ! :)
      • Corvus
        Mě se to zatím vyplatilo... naposledy například s Divinity: Original Sin. Věřím ve Wasteland 2 i Pillars of Eternity a myslím, že jsem neudělal chybu ani s Alienem a The Evil Within. Samozřejmě se ale můžu šeredně plést a nedopadne to dobře...
  • Mám stím jediný problém a to že před vetřelcem se velice težko schováš a pokud to vyjde tak musíš mít stěstí z p.....e
    tudiž mě tato hra přijde velice podivná
    • Riplayovic holky to maji v genech ;-)
  • Vobec sa aliena nebojim nakopem mu zadok ! https://www.youtube.com/watch?v=nrqSCn0sBPw *1* *1* *1*
  • Jsem zvědav, jak se to bude hrát -- jestli tvůrci hráče takříkajíc hodí do vody, ať plave sám, nebo mu alespoň zpočátku nabídnou pomocnou ruku ve formě alespoň těch úplně základních rad, aby ze začátku neumíral jak na běžícím páse.

    Sice chápu, že to má být o napětí, ale často mezí napětím a frustrací bývá hodně tenká linie.
    • a predstav si tu frustraci, az po dvacaty uvidis animaci, jak ti ze zadu bricho propichne ocas aliena *5*
  • No tak tenhle trailer mi doslova změnil život *1*
    • taky uz to u me ted nikdy nebude jako driv
  • Už se na to těšim, jako harant na Vánoce.
  • Tenhle trailer hře ubírá než přidává. Co to má být? Když vám tělem projede ocas s ostnem na konci tak se vyblije pár kapek krve? Představoval jsem si to teda víc napěchovaný.
    • A co bys čekal? krvavou fontánu? Pokud není zasažena tepna, nebo srdce, tak je i těch pár kapek pro začátek dost.
    • C-BEAM
      to je ako beh v snoch, vždy keď sa mi sníva, že ma niečo naháňa ledva dvíham nohy a zadýcham sa na 5 metroch. Už ma dokonca naháňal aj Alien ale zobudil som sa skôr ako došlo k penetrácii *1* *13*
      • Takže jsi pořád panna?
        *12*
  • TheGGG
    Dobré, dobré, jen mi tam chybí kop z otočky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit