Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jak já? Já to radši ani hrát nebudu, jsem hroznej s r á č.
  • C-BEAM
    pri hraní s OR by to práve smysl nemělo.
  • Mart9
    Nepřeháněj.
  • Mart9
    Věděl bys, jak daleko je za tebou.
  • Mart9
    Nebývá to standart, protože v naprosto drtivé většině her seš lovec, tady seš lovná zvěř a budeš zdrhat. Jasně, beru názor, že mu třeba utéct nejde, ale ukázat v roce 2014 hru, kde zdrháš a nedokážeš na vteřinu mrknout za sebe, to je docela síla. To je úplně nahlavu běžet furt dopředu a nevědět, jak je za mnou daleko.

    Vzpomínám si, že u nějaké zombie hry (Daylight, Diyng Light?? já nevim, to s tim parkourem) jsem si na to taky stěžoval a nakonec tam něco podobného bylo.
  • Hanzales
    Vždyď to vštepují do hlavy v každém druhém filmu."Utíkej!.... utíkej jak jen můžeš a neohlížej se!"
    Jednak tě to zpomalí, vyděsí a taky můžes po opětovném otočení se dopředu potkat čelem trubku, nebo nějakou jinou znenadání vynořivší se překážku ;o)
    to já, kdyby se ta obluda na mne vyřítila, tak začnu tančit kozáčka, doufajíc že ji to třeba nějak zmate a odradí :D
  • Mám stím jediný problém a to že před vetřelcem se velice težko schováš a pokud to vyjde tak musíš mít stěstí z p.....e
    tudiž mě tato hra přijde velice podivná
  • Arma
  • Takže jsi pořád panna?
    *12*
  • pro tvou penezenku urcite
  • ja teda nevim jak ty, ale kdyz budu utikat a za mnou bude dupat alien tak budu doufat a snad zavru i svoje oci nejvetsi silou jakou to pude a do toho mi bude pomalu povylejzat hovinko a absolutne me ani nenapadne se ohlizet za sebe.
  • http://youtu.be/bSxuXQCEC7M?t=34s
  • no nevim, mozna pri hrani s OR by to smysl melo.. a nikdo nerekl, ze s nim to tam nebude ;)
  • A co bys čekal? krvavou fontánu? Pokud není zasažena tepna, nebo srdce, tak je i těch pár kapek pro začátek dost.
  • To je pravda, lebo keby si tu moznost mal, tak votrelec ta z nejakeho dovodu nedokaze dohnat.
  • Corvus
    To bude tím, že to poslední, co budeš dělat při úprku před vetřelcem je, že se budeš otáčet. Jednak to ztrácí logiku, protože mu utéct nejde a hlavně kolik her z first person pohledu má klávesu pohled za sebe... Nějak si na žádnou zrovna nevzpomínám a mám pocit, že to nebývá standard (jako třeba u pohledu za sebe v automobilových hrách)...
  • tak to Corvus si za stejny prachy koupi jeste jednu hru navic *1* *3*
  • C-BEAM
    to je ako beh v snoch, vždy keď sa mi sníva, že ma niečo naháňa ledva dvíham nohy a zadýcham sa na 5 metroch. Už ma dokonca naháňal aj Alien ale zobudil som sa skôr ako došlo k penetrácii *1* *13*
  • Mart9
    Trapná ukázka toho, jak strašně moc chybí funkce ohlédnutí se za sebe při běhu.
  • rami.cz
    To stejne, ale na ps4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit