Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graficky se me teda ME2 libil vic, ty postavy jsou nejaky flekaty, hlavne lidi. A ty Shepardovy "proslovy" jsou podle me uz prehnany, zacina to byt kycovity. Uvidime jak to dopadne, treti dil bude doufam jeste OK, dalsi by uz byla by byla tragedie - bohuzel penize jsou nejdulezitejsi, tak je ta hra cilena pro co nejvetsi masy a kvalita klesa...
  • Špatná i dobrá volba hudby, nevím proč tak bohatej kolos jako EA-BioWare si nenajme orchestr ať jim udělají speciální cyber-symfonii. Tato skladba je tuším z roku 2008 a slyšel jsem jí v nespošet filmů a "fragmovie" (tato skladba byla tuším obsažena jako titulní na Letopisy Narnie)
    Poslouchá se to hezky, pěkně sestříhané video, ale to že TWO STEPS FROM HELL za tu dobu vydaly už 2 CD jim asi uniklo.

    Jen klidně mínusujte, ale v tomhle odvětví by měla být originálnost a tu zde nevidím
    VÝSLEDEK: Kouká se nato hezky, když nezapojíte mozek... respektivě ho doslova vypnete.
    Na ME3 se těším, ale ne kvůli traileru, ale kvůli povedenému konci dvojky :)
    Tak já jdu nainstalovat oba předešlé díly, protože jsem nezálohoval :)
    • Lynch
      První song pochází přímo ze soundtracku Mass Effect 3 a ten druhý je „Protectors of the Earth“ od „Two Steps From Hell“ z alba které vyšlo v roce 2010. Nechci kecat, ale myslím si, že ta hudba ještě nikde jinde použita nebyla.
      • Protectors of the Earth byla už v albu Legend,které vyšlo v roce 2008 a bylo to použito už vícekrát.
      • To víš že byla, stačí jen hledat:
        http://en.wikipedia.org/wiki/Invincible_(Two_Steps_From_Hell_album)
        ..ale hlavně tuto hudbu používá hodně lidí na youtube ve svých videích.
    • Mayuri12
      Takže ti neva trailer ale hudba nu natom asi něco bude i když já o the steps from hell nevěděl dokud jsem neviděl nějakej trailer k ME 2 tzn. promě je každá jejích hudba nová
      ale jinak hudba je skvělá
      • TwoStepsFromHell jsou dobří maníci, maj nespočet nahraných filmů, her, trailerů.
        Jejich hudba byla použita snad všude, kde nechtěli platit lidi jako Zimmer, Williams, atd, atd.. I když třeba Zimmer s něma osobně spolupracuje, stejně tak jako s českou národní filharmonií (se kterou třeba nahrál hudbu pro Šifra mr.Leonarda)

        Série MassEffect mě hudebně bavili, protože tam z toho šlo cítit ten Cyber-Punk ala Blade Runner, nepopsatelná hudba dobře vystihující tmavej svět, špínu, chaos lidí mezi sebou..
        • Mayuri12
          Dík za info.
    • Tak zrovna u ME serie mi přijde hudba dokonalá a víc než vhodná. *3*
      • Nepochopils, ano hudba ve hrách je úžasná.
        Ale já tu mluvím o tomto traileru :)
  • Klišé Efekt 3. Neoslovilo, hollywoodstyle nuda. Skuste to s čtvrtým dílem. Je mi líto.
    • Tak se zahrab do angoly ty kurvo syflacka !! a tahni si honit pero curisku ! *16*
    • Mayuri12
      Todle by mě možná i naštvalo kdyby to napsal někdo kdo umí trollovat. Ale ty se máš o trollingu ještě hodně co učit
    • /set_čeština 1
  • Sem zvědavej co za ultimátní zbraň porazí Reapery.
    • miker17
      chcete link na ending cutscene hry
      • Každej víme, že Sheppard na konci bude se nalodí na velitelskou řídící jednotku, kde bude otec a bude mu řikat jak se tento cyklus opakuje každých 3215let, že i když se zachová jak zachová, lidstvo zahyne a znova kvůli evoluci povstane.....

        On vykopne dveře, skočí do Normandy, odletí do jiné galaxie a tam bude žít hezky s Mirandou na planetě, která je podobná Zemi a udělají novou populaci :-D

        ME3 endign... CREDITS... bla bla bla... hodinové credits a pak to vypnete a řeknete, hmm... že jsem se raději nekoukl na MATRIX :-D
        • matrix, lol, to uz jsi moh napsat treba gumidky
      • miker17
        tady je ale pouze na vlastní nebezpečí(je to z nejhoršího konce):
        http://www.youtube.com/watch?v=0QIQf2DpZnQ&list=FLo4PMRNE6i3U0W4nMOs-NDw&index=2&feature=plpp_video
        • dobrej konec, ideální pro mě
    • No přeci Sheppard(ová) :)) Kdo jiný
      • Ten musí mít ale ukrutnou sílu.
    • Shepard? *3*
      • Koukám, že lidi maj stejné nápady ve stejný čas :-))
  • rhaegar
    Ta masáž okolo ME3 je příšerná....
    • Vzdycky mi muzes prostrelit hlavu a mit klid od vsemoznych masazi
    • Hele, pro mě byla jednička suprová (zrovna jsem ji znovu rozehrál), dvojka vynikající, a tím pádem se na trojku těším jako malý dítě a určitě nejsem sám. Ta hra má mnoho co nabídnout, miliony lidí na ni čekají a navíc to má bít završení vynikající série, která uchvátila právě ty miliony lidí. Proč by tedy nemohla být taková masáž, když na Bioware a EA má (nejen penězi)? Přílišný hype nemusím, ale u této hry mi to teda vůbec nevadí!
      • Myslim,ze toho hype je vazne uz trosku moc (trailery ale mam rad).
        Na druhou stranu jsem na ME3 nazhaveny tak jako tak. Mam predobjednano a pristi patek pobezim do kramu pro originalku. Pocitam,ze stejne jako predchozi dily, budu ME3 dohravat aspon 4x,takze investice se vrati.
        Jen se obavam,at to nedopadne trochu jako DA2,to byl z meho pohledu velky fail.
    • Mayuri12
      Za chvíli budeš mít od ME 3 pokoj ale pozor pak příde novej AC pak diablo 3 a pokud nejseš fanboy tak ti z toho hrábne
      • rhaegar
        Fanboy opravdu nejsem,hry si zahraji pouze když se vážne nudím,výjimka je Witcher série.No a Mass Effect to je herní nuda a tuny klíšé.Děj naprosto neoriginalní,RPG utlumeny na minimum,a hratelnost je pouze o strílení,které je velice nudně udělané.Kdysi ultimatní Bioware plodí rok o roku čím dál větší hrůzy.
        • Mayuri12
          No já mám jinej názor: perfektně podaný děj, skvělé a promakané univerzum, tuny vtipů a skvěle napsaných dialogů, boží dabing, skvělej pocit ze střelby, RPG na přijatelné míře tak akorát aby nebrzdilo hratelnost, děj je mnohem lepší než ve většině dnešních rádoby scifi her typu GoW atd.
          • Má pravdu předsedo!
        • Amylee.Anderson
          Hraješ jenom když se vážně nudíš? A proč tu jsi?
  • Mayuri12
    perfektní trailer, už zbýva jen pár dní a je to tady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit