Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Tahle hra mi přijde jako větší úchylnost než Hatred :)
  • Už hraju od víkendu a nic moc je to taková 3 a 4ka určitě unity bude lepší
    • To já bych raději hrál tohle a na Unity klidně počkal, pirátská tématika mi prostě přirostla k srdci, ostatně v žádné jiné hře nejsou takhle slušně zpracované námořní souboje a tím prostě u mě 4 díl vyhrál, proto bych dříve Rogue. Na druhou stranu u Unity se zase těším hlavně na to prostředí z francouzské revoluce, určitě to má také něco do sebe
      .
      • Na námořních soubojích ale opravdu nic slušného nebylo. I v té trojce je to snesitelnější než ve 4. Provoz jak na Mácháči, místo plachetnic motorové čluny, rychlopalná automatická děla místo kanónů apod. Fakt úlet, tohle neustálé zvyšování akčnosti a hlavně arkádovitosti mi na AC vadí asi ze všeho nejvíc. Všechno ve sprintu nebo z rychlíku, víc úkolů, víc mrtvých... *16*
        • Už jsem to v nějaké staré diskuzi jednou někomu psal. Najdi mi JEDNU hru, která má podobně slušnou grafiku a solidně zpracované námořní souboje. Mě napadá snad jen ArcheAge, které ovšem neznám a nehrál jsem.
          • Nejsem znalec, ale minimálně co se týká námořních soubojů, tak mnohem lépe je to zpracované v TW. Neumím posoudit do jaké míry, protože jsem se spíš věnoval pozemním bitvám a námořní jen několikrát zkusil. Ale je to úplně jiný typ hry, to je fakt.
            • To beru, ale je to strategie no, takže to už není pro mě.
  • Mně by zajímalo, jak to bude s lokalizací? Tak nějak jsem si už na ten komfort lokalizace u AC zvykl (prokleto budiž Liberation HD). Verze pro X360 a PS3 jsou v angličtině, ale Playman ani Ubisoft CZ se k PC verzi zatím nijak nevyjádřili. Doufám, že mě nezklamou.
    • No, jelikož není přeložené ani fanouškovsky Liberation, tak bych s Rogue moc nepočítal. Je to dost rozsáhlé a ochotných překladatelů je málo (nemluvě o nevděčnosti takové práce).
      • co já vim tak nikdo ani nesehnal nějaký nástroje na vytažení tetu z Libration HD - tak se do toho ani nikdo nepokoušel pustit. U Rogu to bude pěkně naprd
    • sleepless
      No, obávám se, že tentokrát to bude bez češtiny, podle mých informací.... aj PC verze. Hovořím o oficiální lokalizaci
    • *Mě
  • Kozy
    Vsadim se že tuhle sérii budou hrát i naše děti *1*
    • Jako asi jo na druhou stranu nejsou to špatné hry...
    • Pokud jsi mladší generace, tak určitě, o starší nemluvě.
    • to jestli někdy zapne tak mu ten pc/ konzoli vyhodimz okna *1* . Musíme je už od mala vyhovávat aby měli dobrý vkus *14* *11*
      • ano to bysme meli, a presne proto by to mel zapnout. Vim ze jako vymasteny konzument te hre nerozumis a vidis jenom jak to ma milion dilu a je to porad to same, ale to je problem pouze v tobe.
      • TheGGG
        potom doufám, že nehraje nic od blizzardu/valve
      • *vychovávat
  • Mato1987
    Celkom vtipný trailer, je úsmevné ako sa celá táto hra snaží tváriť dôležito ale v skutočnosti je skôr na smiech, či už je to tónom dabéra hlavnej postavy a jeho smiešneho násilného iŕskeho akcentu alebo celkovo grafikou ako z roku 2007.
    • "grafika z roku 2007" - prosimte co to je za blabol? Ona existuje nejaka stanovena grafika roku 2014 a tu to musi zakonite mit jinak hned hodnoceni dolu? Prosimte... Tyhle kecy sou tak k smichu a zaroven k placi, ze bys zaslouzil proplesknout za takovej srackomlejnek
      • Mato1987
        Nechcem sa tu s tebou hádať, lebo očividne nevieš o čom hovoríš a mimo iného pravidelne v diskusiách trolluješ, ale keď si spomenieš na začiatok 7 generácie konzol a akú grafiku vtedy hry, ktoré boli primárne vyvíjané pre tieto konzoly mali a že sa v podstate a to najmä u tejto ac série za tých 7 rokov ani nejako drasticky nezmenila, tak to je jednoducho nevyvrátiteľný fakt.
        • To není chyba té hry, ale bohužel konzolí resp. tech co za nimi stojí
    • AC série=Maťo v diskuzi *1* Proč se neustále rozčiluješ u něčeho co tě nezajímá?
      • Mato1987
        Ja sa rozčulujem? Veď ja som kľudný, tož to su klidný...že si klidný.. to sme klidní...
        *15*
  • Mohlo by to být zajimavé, vypadá to jako AC4, ale bude to mít asi lepší děj, no každopádně si radši počkám na recenzi nebo gameplaye.
  • Grafika je tragická uvidíme jak bude vypadat PC *8*
    X360 a PS3 už moc nezvládaj
    • TheGGG
      najednou tu bude každý anonymek strašný on*nista nad grafikou LoL *1* *1*
      • No tak sám to uznej... já jsem si koupil PS4 a třeba mě zklamalo jak třeba na tom jede to infamous second son, samo o sobě to běží hezky ale jakmile rozpoutám destrukci začne se to fakt sekat, tak na 10-20 fps a já nejsem zrovna extra náročný, vlastním už 8 let staré PC a hraju v pohodě s grafikou na střední a nízké, ale tohle je na nový stroj až příliš velké zklamání... PS1 2 3 si vedly lépe ve své době :)
        • TheGGG
          Tak to jsi buď troll, nebo bys měl svou ps4 reklamovat. V infamous SS padne framerate pod 30 jen zřídka, většinou v těch nejhustších akcích ( minimálně padne tak na 26fps). Kdo nevěří, na YT je dost videí, kde to testují. Prosím, netrolluj na žádných 20 a míň to nepadá..
          • Jak myslíš mě příjde že jo, jenom jsem chtěl poukázat na to že se novou generací tolik nepochlapili jako tomu bylo dřív u předchozích generací, což mě mrzí. Hlavně u nového AC Unity, kde je 900p s 30fps... to je na nový stroj až příliš brzo takový downgrade, tak doufám alespon, že nové Uncharted pojede ve full HD. Ten stoj by měl vydržet po celou generaci, aby mě lákal na něj hry kupovat, u PS 2 a 3 tomu tak bylo, ale tady jsem už zvážil koupi nového výkonějšího PC a PSko si nechám pouze na exklusivní tituly a nebo na špatně optimalizované hry co vyjdou jako konverze na PC (většinou Japonské). Je to škoda u této generace.
            • Jenom prokrastinuju, měl bych se učit na zkoušku :D
            • TheGGG
              si kup co chceš, mě se svěřovat nemusíš. *1*
    • Mě naopak příjde že na to, že je to titul pro staré konzole hra vypadá relativně dobře, vlastně dostatečně dobře na to, až mě rmoutí jak slabým výkonem oplývají konzole nové :/
  • Takze aj templari umi skakat ladne sipky do kupky sena *1* Samozrejme nemohl chybet ani zaber na leticiho orla *1*
  • Miserius
    Tenhle díl AC snad někoho zajimá?
    • Ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit