Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, jak pak chlapec vysvětlí zmrtvýchvstání děvčice Michelle Rodriguez, která umřela na konci prvního dílu.
  • Já si nemůžu pomoct i když je tahle serie strašná blbost mě se to prostě libí :)
  • ta hudba :-DDD pokud práva na soundrack k tronu vlastní sonny proč ne, ale jinak ..
    • sony
  • Jo, slusna reklama na SONY *3*
  • Kua, už se na tu parádní akci moc těším :). Mně se filmové díly RE líbí a jsou podle mne dobré - Můj názor.
    Kdybych byl fanda herní série, viděl bych to nejspíše jinak. Leč jím nejsem, takže mám jiný pohled.
  • Hairy_Ass
    První RE film byl ještě celkem dobrý béčko, zbytek odpad, který se každým dílem víc a víc propadal do sr***k (no dobře, Extinction ještě ušlo). A tohle tomu nasadilo další korunu. Reklamu ani nebudu komentovat. Možná na tomhle někdo ujíždí, ale já ne.
    • No, jednička byla snad až příliš béčková, dvojka mě nezaujala a jestli nějakej Resi ušel, tak to byla trojka. Ten poslední, ani už nevim jak se jmenuje, byla pěkná slátanina.
    • si out 1fajn 2,3 este lepsie 4 ani bcko odpad
    • Jak píšeš, první RE film, dobrý B, ostatní jsou fakt ptákoviny. Mě se víc než všechny hraný filmy líbilo tohle http://www.csfd.cz/film/239093-resident-evil-rozklad/
      • Nikomu názor neberu, ale nepochopím, jak se někomu může líbit tenhle trapný paskvil :P To by mělo být mezi odpady :P. Příšerná kravina. Hrané verze jsou mnohem lepší :P.
  • ZvacA
    Ostatně, jak se domníval jeden kolega včera v diskusi kolem virální reklamy No hope left, tak se z toho vyklubal trailer k Retribution. Ovšem tím to taky hasne. Sony je sice pojítkem hry a filmu, ale i přes jejich snahy je propojit reklamami a ovlivňovat navzájem jim to nemůže vyjít, takže tento humbuk kolem dalšího Resi filmu je samostatnou jednotkou a už vůbec ne předvoj další hry s touto značkou.

    A co o filmu? Nevím, už v Afterlife se Anderson utrhl ze řetězu a splácal šílenou věc, která má s Biohazardem společnýho už snad jen zombíky a kecačku o t-viru, ale to, co se prezentovalo v traileru je teda síla - létající potvory, patnácti metroví ještěři, nepochopitelně oživlé protagonisty Weskerem počínaje a seskupení všech herních postav od Leona po Adu a Barryho do jednoho snímku - aneb, Resident evil - šílený, nový řád v šíleném novém světě. Vedle toho to zase budou třicetkrát zpomalený akční záběry a chaotický střihy a nesmysl za nesmyslem. Osobně mi filmy RE nějak výrazně nevadily a s nástupem Extinciton to mělo i zajímavý nápad, ale Anderson se zcela zcvoknul a dělá si z toho lunapark pro své herně zkreslené fantasmagorismy.... zakažte mu někdo točit další Residenty.
  • Paul Anderson natočil třeba Horizont události, Mortal Kombat (který je snad nejlepší videoherní adaptací na velkém plátně) a taky tuze zábavné Rallye smrti. Ale autor článku evidentně viděl jen Alien versus Predator a právě nové Resident Evily. Tolik k zasvěcenému názoru...
    • Mortal kombat - Snad první úspěšný velký film podle hry - spousta fandů ;Horizont události - Temný scifi horor lehký nadprůměr ; Rallye smrti - Děj tuctový , těšil jsem se na Death Race 2008 . ; Tři mušketýři 2011 - krystova noho !

      Co se týká Andersona , tak jeho kvalitativní trend je strmě sestupný . Hollywood překročil únosnou míru dekadence a měl by rychle verbovat schopné scénáristy protože co loňský blockbuster to dějová srágora .
      • Hairy_Ass
        Hobbit, Prometheus, Dark Knight rises... minimálně tyhle tři vypadají na celkem solidní díla.
        • :D Souhlasím , až na toho Hobita .... scénář podle fanatického JRR zase bude o cestě odnikud nikam a zase zpátky ;) ...
          • Hairy_Ass
            Fanatického???? *8*
            • Určitě chtěl napsat fantastického!
    • ales.smutny
      Autor článku viděl všechny jeho filmy (bohužel) a za tím, co napsal si stojí... A to má rád jak Rallye, tak třeba Žoldáka... Ale občasná trefa fakt to tápání a omyly nekompenzuje.
  • supr čupr.. škoda že až na podzim...
  • A scackra ... Trailer nebo reklama ? Vítejte v našem světě - vaše Sony :/

    PS : Resident Evil byl z počátku jedním z nejlepších filmových děl podle hry ... ale potom , co vyhubili lidstvo ve dvou filmech nazpět , jaksi ztrácí další smysl i jako reklama na 3D kina .
    • To zas bude remix všech dílu ?No dobře pro fanouška resiho spíš humorný film.Ale chceme opravdové ohlášení RE6 a ne reklamotrailery na fanfilm. *7*
      Wesker FOREVER *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit