Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když nakoupíš přes net a zaplatíš kartou, máš to zase o dvacku levnější, a pokud jsi chytrý, nakoupíš studentské lístky, o další dvacku levnější....oni totiž při kontrole mobilu jen vidí číslo lístku a kód a ten říká, ano koupil a zaplatil, nikdo neví za kolik a žes měl platit víc :p
  • BoB.2
    A jak by to mělo vypadat jako Tanec s vlky?
    • No jistě. Nebo jsem snad jedinej, kdo od námětu NFS očekával dobrodružný historický drama s psychologickým podkladem? V tomhle směru jsem dost zklamanej. Na druhou stranu, co se týče oskarových efektů "Létající Čestmír", tak ten od dob Kobry nebyl překonán. Tohle ale vypadá, že nechá bezproblému lítat všechno, od lidí po tuny plechu, takže se tu rýsuje nový odborník na fyziku. Takže, na tohle se musím těšit.
  • Nejdřív mě napadlo, že tento film je nehodný značky NFS, ale když sleduju poslední díly ... je to smutný, kam se ta serie propadla a teď to ještě okoření tohle, vím, že to nemá velký rozpočet (relativně), špatná režie, kamera, lokace.. celý námět, ale hlavně ten casting, boha jeho, co to je? Tam snad není jediný sympatický herec, nikdo se mi tam nehodí a hlavní borec tomu dává korunu.

    Dle mě je to celé špatně pojaté, vypadá to jak nějaká Cčková televizní produkce s nejdražšíma autama světa, ty auta jsou hrozně špatně zvoleny, radši ani nechci vědět, kolik rozpočtu na to padlo... co to jako je? Nějací somráci jezdí v nějaké Ageře, Saleenu atd? To snad ne.

    Ten film chce být moc, ale nemá na to.

    Dle mě na to šli špatnou cestou, měli začít menším filmem a autama a ne si rovnou hrát na profíky s auty za 15 mega/kus.

    Tohle FnF nesahá ani po kotníky.
    • Kéžby to byly treba klasicky normalní auta, nevim kde by vzali tací sr...či co bydlej v karavanech Bugaty Veyron za 40 mega nebo či jemu podobný (ani ukrást se to nedá). Zas musi vytahnout totalni hovadinu v podobě mustangu gt, kterej by v prvni zacce letel zadkem napred, prostě americký auto musí nakopat zbytku sveta. Proc kdyz jezdi tak drahé závody , neinvestuji do závodních dílů a neupraví si ten sporták? Asi uvažuji v tomhle směru jinak. Snažil bych se vyhrát a ne si honit nad pruhama na kapotě. A ten záběr jak letí to Gt vzduchem, těšm se jak uvidim vystřelený přední tlumiče z kapoty.
    • MikeiXX
      Ja bych dokonce rekl, ze ta produkce je deckova. Ale stezovat si na spatne zvoleny auta? Proboha, kdyz uz tedy nejakej film NFS vznika, tak je jasny, ze tam bude Saleen, Agera, Zenvo, apod.
      Ten film nechce byt moc, protoze na to nema a nikdy mit nemuze. Snad se ani nebude snazit o nejakou dementni pribehovou kasi. Co nejvic nadupany a nalesteny kary, silnice, zavody, zeny, co nejmene zvatlani, sympaticka akce a bude to dobrej prumer. Jen skoda toho castingu, ten je teda otresnej. Aaron Paul je sympatickej, asi jako hrdina Lucas Black z Tokyo Drift, tzn. vubec. (samozrejme mysleno ve vztahu k typu filmu)

      A srovnani s FnF je sice adekvatni, ale ja bych ho moc neprecenoval. FnF vzdycky stalo na skvelym a sympatickym castingu. A od 5 dilu k tomu pridali i skvelej zazitek s vypnutym mozkem.
    • Já myslím že Johnsona a Diesela nepřebijou žádným castingem, i kdyby nevím co, jediné, co by mohlo zachránit tento film, by byl slušně zpracovaný příběh a já se obávám, že toho se nedočkáme. Spíše to bude jen další Autobahnraser nebo Redline.
  • Tragedie.
  • To bude řádná zív(sr)ačka. Ale může to samozřejmě i překvapit. Třeba to bude lepší než F&F6, který považuji za jakžtakž snesitelný šit, jenž pojmu "absurdno" dodal nový rozměr.
  • bude to stejná blbost jako hra.. takže tržby to bude mít velký.. bohužel.
  • Ten chlapeček je hlavní hrdina ?
  • MrSanta
    O dost lepší, než byl ten první trailer. Auta vypadají dobře, stejně tak by i ty honičky mohly být natočeny správně.
    Ale ten hlavní hrdina, ten mi tam prostě vůbec nesedí. Uvidíme, asi to risknu. Buď to bude povedený áčkový béčko, nebo se to rejžovi vymkne a člověk se aspoň zasměje nad nechtěnými humornými scénami.
    Hlavně aby tam zase necpali 3D, aby měli co napsat na plakát. Teď jsem byl na dvojce Thora - film odpočinkově pěkný, ale 3D ouplně k ničemu.
  • Fujtajxl, na mě to teda působí naprosto odpadním dojmem, dejchá z toho béčko co se snaží vypadat jako áčkovej film. Naprosto nesympaticky, nelákavě až odpudivě na mě taky působí herci. A celkové vyznění zatím z toho- asi jako nejhorší díly herní série, a přitom teoretiky to mohla být pecka. Z traileru se to novějším Rychle a zběsile nepřibližuje ani omylem...
    • nekromant33
      Protože novější F&F se nepřibližují starším F&F, kterejm se snaží přiblížit NFS.
      • Přiznejme si, že série F&F nikdy neměla tu správnou hloubku, ale o tom podobné filmy asi ani nejsou (čest vyjímkám), ale většinou se na to setsakramentsky dobře kouká, je to fajn relax a u novější dílů jsem například Dwayna uvítal, protože podle mě jeho postava hodně oživila celou sérii. Za sebe bych jen rád, aby se tvůrci vyvarovali scén podobných té, kdy Diesel skáče na dálnici z auta na auto, aby zachránil Letty, neba scéna ze 4 tuším - cisterna plná benzínu valící se po silnici v úžasné zpomalovací scéně přes auto, ve kterém sedí Diesel.
      • Hlavně aby se to kvalitativně nepřiblížilo skvostům jako je Polda a bandita, nejlépe 2 nebo 3, s Burtem Reynoldsem *4* I když tam mi byl alespoň trochu sympatickej Burt
  • pokud se bude držet posledni trend her NFS což znaméná uděláno rychle a zběsile.Ani sebe lepší trailer tomu nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit