Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Pořád si nejsem jistý jestli se těším. Jsem zvědavý, ale pokud mě nepřesvědčí nějaké recenze, tak asi počkám až na BR.
  • Tak já bych to zas viděl naopak - je to pro ty, které nebaví odklon Rychle a zběsile od automobilových honiček. Nejspíš to bude kravina, ale zaměření na závodění se mi líbí.
  • Rekl bych, ze to bude zhruba stejne dobre, jako ty hry (alespon jako nekolik poslednich dilu). A pan herec v hlavni roli je tam jak pest na oko, kdo delal ten casting omg
  • Jen pro fanoušký závodních arkád...koho takové hry nebaví, nebude bavit ani film....nějaké velké srovnávání s rychle a zběsile nemá vůbec smysl, protože ač bude ve filmu nějaký příběh honu za pomstou, není zde absolutně žádný testosteron, je nahrazen rychlými drahými auty a to prostě nestačí....no a je tam jedna mladice, aby měl hlavní hrdina koho...mít rád.
  • Nevypada to uplne marne..zadny trhak to nebude ale jedno rychle podivani proc ne :)
    • XorxoxTalarius
      Dobre ... a ted to preved. Ma ten film cenu tech 200 korun za listek? Nema = nezajem.
      • za mě ten film nemá ani cenu stažení ;)
      • nekromant33
        200 korun? špatný kino
        • XorxoxTalarius
          Normalni cena v multikinu ... a kdyz pujdes s mladou tak to vynasob nepredvidatelnym koeficientem :D
          • nekromant33
            god bless členský karty
            • Veskoslav
              To je sleva 20Kč, ale je pravda, že i 119 je moc na toto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit