Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, jak mohla kritika ten filmek tak strhnou, podle mě šlo o další výtečnou filmovou adaptaci herní předlohy. Podle mě dost důstojný nástupce jedničky, jinak doporučuju jít na 3D, není nad všudypřítomnej padající popel XJ

    *BACHA SPOILER*
    XxXxXxXxXxXxXxXxXx
    xXxXxXxXxXxXxXxXxX
    XxXxXxXxXxXxXxXxXx
    xXxXxXxXxXxXxXxXxX
    XxXxXxXxXxXxXxXxXx
    xXxXxXxXxXxXxXxXxX
    (Už se nemůžu dočka na další dvě pokračování, která jsou naznačená ve finále)
  • Jednička mooc dobrej filmeček *5*
  • Většina současných autorů her ale i filmů předvádí ubohost nad ubohost. Kdyby nebyly vyvíjeny nové technologie ke kterým vždycky hned přispěchá spousta dojičů se svými nápady na remake tak by se snad vývoj v oblasti výroby her a filmů zastavil. To už dnes není nikdo kdo by dokázal vyprávět příběhy?
  • Nerad přispívám do diskuze, zvláště proto, že jsem asi jediný toho ázoru, že filmová jednička nebyla "citlivá" a nelze v jejím případě hovořit o adaptaci Silent Hillu. Film jako takový je snad OK, ale nemohu souhlasit s tím, že by to byla první dobrá adaptace. Zcela evidentně se inspirovala nepodařeným pátým dílem Homecomming, který ale ve svých základech jde proti SH universu.

    Nechci se zde rozepisovat, jen chci, aby zazněl názor, že film nebyl jako adaptace dobrá.
    Koho zajímá více a rozumí AJ, zde je trocha vysvětlení: http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/teamt/phelous/5877-silent-hill

    If you cant stay close to the story, make someting else.
    • Problémem ovšem je, že někde na moviezone (bo kdekoli jinde) kdysi někdo řekl, že Slient Hill je co se spojení film-hra týče, dobrý. No a všichni rádi papouškují...
    • Mám tu jeden fail... Homecomming vyšel po filmu... inspirace byla opačná, než jsem tvrdil. To ovšem moc nemění na tom, že jak Homecomming, tak film bortí universum SH.

      A ano, nemám film, ani pátý díl hry moc v oblibě. Mají atmosféru, jsou eye candy, ale tím to téměř končí. Proslulá hloubka, jinotaje, monstra, která se svým vzhledem váží k hlavní postavě a příběhu... a mnoho dalšího jak film, tak HOmecomming ignoruje a zůstává jen u toho vizuálního. Škoda, mohlo to dopadnout mnohem, ale MNOHEM lépe.

      Ale i hůře, že Uwe *5*
      • Já ti naprosto rozumím. Například co tam dělal ten PiramidHead? V Silent Hill 2 odkud pochází měl důležitou příběhovou a symbolickou roli, kdyžto ve filmu byl skutečně jen na efekt.

        Pro fanoušky her byl film prostě jednoznačným zklamáním.
  • Škoda, že se nevrátila Radha Mitchell. *9*
  • jak kdysi řekl Dave Lister " Močit či nemočit, to je to zakladní lidský dilema" V tomto případě vede první varianta.
  • Robotron3
    No, po shlédnutí traileru mám pocit, že by to mohlo být jako jednička. Žádná bomba, co by trhala kritiky a návštěvnost, ale zároveň film, na který se hráč i nehráč rád podívá a neurazí. Což, co si budem povídat, je na poměry filmů dle her docela dobré :)
  • Hank90
    Ned Stark a John Snow zase spolu *1*
    • kostejnesmrtelny
      Třeba se fakt dozvíme, kdo že je ta Jonova matka *1*
  • Flussmaister
    Těšim se a bojim se, že to bude sr*čka. Mojí oblíbenou jedničku už podle traileru Revelation nepřekoná, který jde spíše tím "modernějším" směrem,. Pokud si ale zachová takovej ten původní ráz , nepřehnané a přitom hezké efekty, atmosféru.. mohlo by to dopadnout docela dobře. Zajímalo by mě jestli si aspoň tu trojku pan Michael J. Bassett zahrál :D (určitě by to bylo plus)
  • Hmmm druhej film a Sean Bean ještě žije :-O
    • ucho
      je to divný, snad ve všem, v čem hraje, umírá...
      • Robotron3
        Jakmile je herec jednou v něčem dobrej a u diváku zapsanej, tak mu to dávaj furt :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit