Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailer je kdyztak tady http://www.youtube.com/watch?v=KMWrZmD0AN4
    • "Plot twist: Jon Snow, and Eddard Stark are reunited" :D
  • Než sa mi načítal ten obrázok, myslel som si že je tam Sephiroth....
  • To je tak málo novinek ze světa her, že už sem dáváte novinky ze světa filmů? Já myslel, že jsem na herním webu... A výmluvu, že se jedná o film, který si bere inspiraci ze hry ani nezkoušejte. Je spousta filmů, které berou inspiraci z knížek a nevšiml jsem si, že by na knižních webech psali o kdejakové zfilmované knize...
    • kostejnesmrtelny
      Chápu. To je hrozný. Na takovej web rozhodně nemá smysl chodit. Tak čau.
    • ZvacA
      To je ovšem jejich problém. To, že se zde objeví zmíňka o filmu, který si bere inspiraci v herní předloze není nic, z čeho by měl člověk mlátit hubou o zeď a upřímně - nějak extra to z konceptu nevybočuje a je to slušný zpestření. To není tak těžký pochopit. Nicméně chápu, že se vždy najde ego, který se musí ustavičně pokoušet moralizovat a kadit dalším na hlavu.
      • Ale já jsem na webu GAMES.CZ a ne na webu AMATEURWRITEABOUTMOVIES.ORG
    • Hod se do klidu, tenhle film je primo na motivy hry tak proc by se tu o tom nemelo psat...navic jak uz se tu psalo tak silent hill film je jeden z mala opravdu dobrejch filmu podle her...
  • Grifus
    Kde se ma povalovat ten trailer? Video ani odkaz nikde nevidim...
  • montatatana
    Spíš přináší odpověď: Nejít :)

    Jednička byla díky Gansovi hodně fajn. Tohle vypadá neuvěřitelně lacině.
  • Vypadá to jak dobře zvládnutej fan-film..
  • Chtít od filmu, jehož název obsahuje "3D" aby nebyl patetický či hloupý je jako žádat aby holuby nes*ali na sochy...
    Koukám, že ztrácíte zaměření, i když ono to bude asi těma okurkama...
    • Jak vidím u filmu ještě značku 3D, je mi jasné, že to bude sra.ka, polovina filmu to budou akorát zpomalené záběry aby 3D brejlonosiči mohli co nejvíc krát v Americe říct wow

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit