Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro další brainy, co jsem budou psát podobnou hovadinu. Video je z PC a ne z konzolí, jak si většina může myslet.
  • nechapu proc sem davaji video z XBOX 360 z takove mrdy slabe to uz rovnou mohly udelat na Wii to je 100x lepsi
    • splash
      Pomlouvám ti snad já pořád počítač? Ja si hraju na svý konzoli a sem happy. A na počítač už du málokdy. A to kvůli tomů, že se akorát naseru, ať už debilama jako ty nebo tím že ZAS něco na PC nefunguje jak by mělo. *7*
      • Prostě konzolista co dodat LMAO... jeste se stim chlubte ze mate doma konzoli omg...
        • a copak je na tom špatného, že máme doma konzoli? Běž si radši zahrát The Sims, ať nemůžeš říkat "Forever Alone *trolface*". Konzole vznikli pouze za účelem peněz kvůli PC. Řekni mi, co si vývojáři vydělají na PC? Každej si to stáhne, nezaplatí a má z toho zábavu pouze hráč. Za konzole si můžete samy, přiznejte si to.
    • Proč jsem píšeš trole, když je to video z PC? Asi jsi se na to ani nepodíval, když nevidíš to E. Buď zajdi k očnímu nebo bež k pojistkám, vypni si proud a už radši nic nepodnikej.
      • Ataker
        To po něm ani nechtěj, aby se na to díval je to blázen, takže léčebna a zdař.
    • Ataker
      Bože to jsou kecy pořád...
  • Herní zklamání roku.
    • zx_spektrum
      Trochu předčasné soudy, ne? Spousta her tohohle žánru vypadá podobně, když vysekneš 5 minut z kontextu celé hry. Já si počkám na to, jak to bude vypadat vcelku.
  • MishKonn
    Grafika, animace a AI vypadají fajn. Trochu mi ale v enginu dnešní generace chybí Depth of Field a Motion Blur.
    • Souhlasím s prvním tvým odpůrcem, že Depth of Field a Motion blur mi tu naopak vůůbec nechybí.
    • smejki
      na co depth of field? ten se má používat k simulaci kamery, max k rozostření extrémně blízkých objektů (jako je to v Metru 2033). V jiných případech je to stejná hovadina jako vlnící se voda za sklem v Bioshocku (nikdo z tvůrců asi nikdy neměl doma akvárko). Nepřijde mi, že by Rage chtěl tlačit na filmovou notu.
  • Nevypada to spatne, ale od ID jsem cekal graficky vic...nojo, zas ty konzole *1*
    jinak doufam, ze to bude v prumeru zajimavejsi nez ukazana cast na videu. pusobi to na me trochu tuctove. ale i tak se na to tesim
  • Nemůžu si pomoct, ale kdyby někdo máznul ID logo a po rozhovoru s rangerem napsal, že je to Fallout 4 tak tomu snad i uvěřím. *1*
  • To bude určitě skvělá hra. Vypadá to i dost promakaně, takže se těším ten pavouček je bezva :)
  • fallout
    Parádní grafika, skvělá atmosféra, stará dobrá škola tvůrců Dooma... myslím, že se máme na co těšit, už aby to bylo...!!!
  • Vypadá to trochu jako mix Falloutu a Bulletstorm, což je ovšem zajímavé a jsem zvědavý jaké to bude. *5*
  • Njn id proste single hry delat neumej, jeste ze Quake 3 (live) nikdy neumre:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit