Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    Tak a ještě by to chtělo alternativní video z PC verze, protože sledovat, jak se konzolisti "snaží" hrát FPS hry mě fakt nebere... :)
    • Mahcake
      "Snaží"? Ty jsi zase chytrolín jak vidim. *7*
    • MishKonn
      A to fakt nikdo z Vás nevidí to kravský E když má ten člověk něco vzít? Kde je E na gamepadu?
      • Už jsem to chtěl napsat, ale předběhl jsi mě. Aspoň je vidět o co tu jde především. *4*
    • xxx (můj podpis)
    • Mě zase neberou tvoje kecy. To je nějaká nemoc že se vždy najde blbec co se začne navážet do konzolistů?
      • Hej hej, teď si to vylil na špatnýho, většina z těch keců je trapných a měl bys pravdu, ale tady má zrovna pravdu on, se na to podívej, vždyť je to špatný :D
        • Já tam nic špatnýho nevidim. Mohl by to sice hrát lépe ale pořád je to v pohodě.
      • A to je nejaka nemoc, ze se konzolisti neustale zuby nehty brani a snazi se vsechny presvedcit, ze na gamepadu se hraje stejne dobre jak na mysi? Ja mam doma PS3 a nikdy by me nenapadlo na tom hrat FPS... Tedy napadlo me to, ale opakovat to nehodlam neb nejsem masochista.
        • No víš někoho to baví na tom hrát a o to snad jde ne? O zábavu. Na ovladači se hraje dobře sice ne jako na myši ale je to taky fajn věc. Kažná je jiná ale neni to špatný.
          • Tak to nepopiram, ze pro nekoho to muze byt zabavnejsi. Ale nenazyval bych to lepsim nebo srovnatelnym.. je to proste jine a co se presnosti a rychlosti tyce, nepochybne i horsim. Ale chapu, ze je to vec subjektivni a nekomu treba prijde neohrabane mireni realnejsi.
      • Mozna to napsal blbe, ale ma pravdu. Holt FPS nelze hrat gamepadem, pak to vypada strasne...
        • Ale lze.
  • Vypadá to fajně, třeba jak ho střelil do té nohy a on tak slušně o ni zakopl, to bylo prostě kůl, škoda, že mě moc nebere ta tématika a taky se mi nelíbí hry, kde je post-apokalyptickej svět tvořen tím, že jedu kaňonem a je tam zapíchnutej autobus, no kde to sme..ale aj tak to za zkoušku asi stát bude
  • Grafika, animace, možnosti (robot, autíčko, stacionární kulomet) paráda. Pasáž s vozidly se mi nelíbí, ale i tak to pořád vypadá na skvělou hru. Jak může někdo napsat, že to bude p*****na roku,...to má přece dopředu zamluvené nové CoD, ne? *1*
    • CoD je nahodou velice dobra hra;) teda i kdyz Black Ops bylo daleko horsi nez Modern Warfare 2.. *5*
    • Podle mne to bude stejnej šmejd jak doom3
      (pouze osobní názor, CoD mně už nic neříká)
  • Moc hezka grafika, AI je taky hezka, daleko lepší nežv 99,9% hrách co teď vyšla, je v tom vidět něco jiného než v jiných FPS. JEdiné co to prasí je to ovládání, buď ten hráč hrál na shitpadu nebo je po obrně.
  • Po zkouknuti videa musim rict ze me tato hra vubec nelaka!!
  • no nevim no, tak trochu tuctovka... zatim neukazali nic ohromujiciho
  • No koukám...piczovina roku..
  • Hmm no, nič ohurujúce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit