Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    kdo by to byl řekl, že u arkády to bude nerealistické
  • Jen vidím nápis criterion a chce se mi blejt :( neříkám že původní fyzika MW byla něco echt, ale i když je to tak starý, je to furt míle napřed před tím burnout (rádoby) jízním modelem bože :(
  • To bude zase hnůj. Urážka pro tyhle auta. Když vidím tu fyziku, chce se mi blít. Když ty auta vypadají a chovají se, skáčou jak z papíru, tak je uplně jedno jestli je to Fabia nebo Zonda R ...

    Takže milé děti, namasírovat prostředníček (to je ten prst, se kterým se nonstop drží šipečka dopředu) a těšíme se na listopad, budeme zrychlovat z 0-400 za 2 vteřiny, lítat 50 metrů vzduchem a trochu si zaplaveme (to když přijde zatáčka a budeme muset ťuknout i do šipeček vlevo a vpravo) .... aleluja.
  • cumpi3
    nepočítám poslední díly *1* to byla NEpořádná arkáda
  • cumpi3
    já dubstep poslouchám :) A to už dávno před mainstreamem...tenhle mainstream mě už začíná štvát...ale naštěstí to bude tak rok dva...pak to zase přestane být mainstream :)
  • Jack1947
    Burnout is back!
  • cumpi3
    Cítím příjemnou hru na odpočinutí... od toho NFS vždycky byla :) Prostě pořádná arkáda :)
  • Ten zasranej Dubstep už musej cpát fakt všude. Ale počkat proč se vlastně rozčiluju, vždyť NFS už je víc jak pět let totálně v hajzlu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit