Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    A kdy bude film na motivy Men of War? *2*
    • Trisska
      Možná se pletu, ale asi jsem hru s tímto názvem už někde viděla.
      • Kozy
        sakra film :D jdu to editovat
  • Bude to podprůměrný válečný film, to víme všichni. Na druhou stranu to až takový propadák nebude. Má v tom prsty, i když jen možná konečky Sony Pictures a Universal
    • Trisska
      Dokud v tom nemá prsty Uwe Boll, tak je to ještě dobré!
  • Tento film smrdí už castingem jako přes kopírák. Copak neexistují jiní herci, kteří by šli obsadít do válečného filmu?
  • smejki
    Kdyby to začalo záběrem na ty B-17, myslel bych, že jde o Toy Story. O_o
    Nebo to připomíná plastikový modýlky jenom mně? -_-
    • N7N7
      Ty jsi taky Toy! Holt zelený mozeček zaznamenal válečný film a ihned se jal hledat chyby za každou cenu. Ach jo, s tebou si tady ještě užijeme. *7*
      • smejki
        Hele mně je jedno, že se cejtíš ublíženě, nebo co já vim. Mně ta hádka taky nebyla příjemná. Ale k věci.

        Ten film už od pohledu trpí omezeným rozpočtem, tak je škoda, že se plýtvaly peníze na špatně udělané triky. Mohl vzniknout decentní válečný film, ale zatím to vypadá na film jak z dílny Asylum.
        • N7N7
          smejki: Na mě to zatím taky nepůsobí jako bůhvíjaký zázrak, ale proč to hned odsuzovat na základě několika střihů z traileru. No dobře, necháme se překvapit. Lepší nic nečekat a třeba to nakonec nebude tak zlé. *4*
          • smejki
            no a to se na tomhle nemůžeme shodnout hned od začátku? Seš mi furt nějakej nabroušenej.
  • Trisska
    Juchůů, tam hraje i ten herec z Hanebných panchartů, ten co ho umlátili baseballovou pálkou. Paráda, jsem nadšená. Snad z toho neudělají další vykonstruovaný patos jako Zachránit vojína Raidena. Ale asi jo.
    • Viktor_H
      Jo, ten tam byl asi 30 sekund. *1* Ale i tak je tam spousta známých xichtů, až mě to překvapuje, protože ten film fakt působí jako fandovská produkce točená v Bulharsku...
      • Trisska
        jjj byl tam jenom chvilku! Ale i tak se mi zapsal do paměti. Snad proto jak smutně koukal a věděl co ho čeká. Skoro mi toho neřáda začalo být líto!!!
    • cumpi3
      dokáže mě zahřát u srdce, když vidím tvou profilovku *14*
      • Trisska
        Děkuji, jsem ráda. *4*
  • Pilgrim66
    Nazev clanku je presnej. Nevypada to spatne, ale zas ze bych si to nejak extra zapamatoval to teda rict nemuzu.

    Jinak souhlas, SPR a BoB sou porad nejlepsi.
  • Estophelen
    A má to něco společného s tou hrou kromě zasazení? (které je jedno z nejprofláklejších na světě)
    • Otazka zni, jestli se z pribehu kampane CoH da neco vybrat co by melo smysl sfilmovat. CoH krome postavy Joe Contiho zadny pribeh vlastne nemelo. Byl to takovy (povedeny) slepenec Band of Brothers a Saving private Ryan.
  • smejki
    Film z druhý světový potřebuje nálepku (ryze strategické) herní značky, protože... ? Zkuste mi to vysvětlit opravdu velmi polopaticky.
    • N7N7
      Tobě už radši nic vysvětlovat nebudu.
      • smejki
        To víš, že budou...
        • N7N7
          Další hloupý dotaz, čili pěkný pokus o flamewar. Jako minule, viď? *3* Nereagovat. Mimochodem, nauč se číst. *3*
          • smejki
            to víš že jo, flamewar. *7*
            Je škoda že nechceš nic vysvětlovat nebo sdílet svůj náhled na věc. Třeba bys i měl co říct. Pokud chceš vést prázdné řeči a ještě je zakládat na milion let saré zbytečné hádce, posluš si. Já se toho s dovolením účastnit nehodlám.

            "Mimochodem, nauč se číst."
            Tímhle zřejmě narážíš na "vysvětlovat nebudu" a "To víš, že budou", ale tohle mi ani trochu nešlo. "To víš, že budou" je reference na Simpsonovi:
            "Homere, ty mě vůbec neposloucháš."
            "To víš, že budou."
            což značí ignoraci/potvrzení ignorace, pokud to není jasné.
            • N7N7
              Bylo odpovězeno.
            • smejki
              Thx, Captain Obvious. Teď se vrátíme k původní otázce - Proč film z druhý světový potřebuje nálepku hry, která se vyznačuje "jen" výtečnými herními mechanismy?
            • N7N7
              Poslouchej, mě žádné tvoje výškrabky ze Simpsonových nezajímají... Milion let stará hádka? Vždyť to jsou dva týdny tvl... A proč se film jmenuje Company of Heroes? No proč asi? Jde o úspěšnou a známou herní značku, tak proč podle toho nepojmenovat i film, aby na něj šlo víc lidi? Říká ti něco pojem reklama?
    • ZvacA
      "Nezodpověditelné"
  • God-of-War
    Otrávenější ksichty sem neviděl... *15*
    • Já jo, byl jsem na vojně *1* Jsi měl vidět naše xichty po 17 km zrychlenýho přesunu.
  • 1:42 Vidím špatně nebo je to jen nejlacinější napodobenina německého tanku přeplechovaného z t-34? =D
    • Tikov
      jo hodně špatný pokus, kam se hrabe na šedé krabice v sovětských velkofilmech ze 70. a 80. let
    • Pán asi nezná Panzerkampfwagen T-34(r) - Soviet T-34. Jak známo tak nejen Němci hojně používaly ukořistěné tanky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit