Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ne...Buck Compton z roty E (2. prapor 506. pluku 101. výsadkové divize...Bratrstvo neohrožených - můj milovaný seriál) :D
  • ten film jsou čiste vyhozene penize, radši to meli venovat detem v africe a herci meli jit delat neco uzitecneho, treba dobrovolniky
    • Přizpívat na kostely, malý smrady v africe a bezdomovce je škoda peněz
      • Na kostoly ano,srat na celu zkazenu cirkev, bezdomovci si zato vacsinou mozu sami, ale tie deti v Afrike zato nemozu, oni nemaju moznosti ako trebars my, su odkazany na druhych.
        • XorxoxTalarius
          Nedavno jsem cetl takovej peknej clanek, kteej poukazuje na to ze diky nasi pomoci detem z afriky se tamni domorodci naucili pouze brat a nic proto nedelat :) Takze vse ma svoje plusy a minusi
          • Přesně tak, Evropa za svojí koloniální minulost může nelogicky platit jen tak dlouho...nakonec se to pak stejně vrátí k přísloví "Dej člověku rybu a on ji do večera sní. Nauč člověka rybařit a bude mít co jíst do konce života".
            Jinak v souvislosti s tím jsem četl i něco podobného s cikány ve Švýcarsku, kteří kdysi žili u nás. V podstatě všichni říkají, že to že dostávali tolik dávek je dostatečně nemotivovalo pracovat a chyba je právě v tak benevolentním (pro většinu společnosti nespravedlivém) systému. A paradoxně ve Švýcarsku (jejichž systém by tady byl pokládaný za rasistický) se mají o dost lépe.
            • no, neni som si zrovna celkom isty, ci je priklad s ciganmi zrovnatelny s afrikou, cigan moze robit, je v zemi, kde sa da zamestnat, ale kaslu nato, nechcu robit, v tychto postihnutych miestach v afrike to neni take jednoduche, tam im robotu nikto neda, nic nevedia, nemaju ziadnu prax, su proste v riti, neviem, ci aj vobec chapu, co to robota a zarabat je, na kolko je to ich vina, alebo systemu tej oblasti v ktorej sa narodili uz neviem, ale cierne, ani biele to urcite nebude.
  • kdepak... SPR a BoB to nemuze prekonat... zatim to vypada jen jako C-ckova napodobenina.
    • Ze zvědavosti, ten film/seirál jsou kvalitní kvůli vizuální stránce nebo co se týče historické věrnosti? (nepočítám příběhovou linii se záchranou toho vojína)
    • Viktor_H
      Vždycky když přijde řeč na moderní filmy o druhé světové válce, každý glorifikuje tyhle dva (bezesporu celkem kvalitní, ale i tak nadhodnocené) filmy, a přitom nezmíní podle mého názoru vůbec nejlepší film o druhé světové válce, Tenkou červenou linii...

      Každopádně k tématu: připadá mi to hrozně laciné, skoro až amatérské a v kostech cejtím, že i po ostatních stránkách to bude pr*ser.
      • Kozy
        Já mám asi nejradši "Když utichly trumpety" znáš?
        • Viktor_H
          Neznám, teď na to koukám na CSFD. Tož asi na to kouknu, díky!
    • SPR byla taky dobra hloupost pár klíčových scen vykradli z FMJ (full metal jacket) a pak finalni scena jak vsichni zemrou zcela zbytečne. ale tom hardy ve hlavni roly se tvaril pateticky jako vždy
      • Co je to za nesmysl? Tom Hardy v Saving Private Ryan? :-O Snad Tom Hanks ne? Prestan radsi psat blbosti...:D
        • Tom hardy hrál v Saving Private Rya. na konci ho sundal Christian Bale
    • SPR a BoB co to je ?
      • Saving Private Ryan a Band of Brothers ...
      • Lukyz
        Saving private Ryan - Zachraňte vojína Ryana
        Band of Brother - Bratrstvo neohrožených

        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit