Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi treba byt fakt vdacny za MW3 -je to taky repelent. kazdy BF3 fan by to mal ocenit.

    BF3 je ako chutna svacinka ktoru mate na stole. MW3 je ako lajno vysrane opodial v trave, na ktore sada vela much (cod hraci). nebyt toho lajna v trave tak tie otravne muchy priletia zrat a osierat vasu chutnu svacinu. takto su vsetci stastni. muchy maju svoje lajno, vy mate svacinku bez otravnych much. everybody wins.
    • Hezky no,skoda jen,ze cilova skupina hracu je u obou her zhruba stejna.Tedy tvuj prispevek mluvi i o tobe a BF3 fans.
      • ked si vsimnes jachyme, tak pisal som v tretej osobe, nejsom fan battlefieldu ... neni to pre mna battlefield 3 ale bad company 3. a nesuhlasim. fanusikovska zakladna cod je urcite retardovanejsia, inak by proste neskakali na takto lacno podhodenu udicku kvoli slepej loajalite k troskotajucej znacke
    • IsimonI
      Ostré, hrubé, dokonalé..xDD Na to si přišel sám??xDDD
      • bill gates mi nasepkal
    • Tvůj nickname mluví za vše :)
      • hrubé ale pěkně napsané...
  • hádat se na internetu je jako být na olympiadě pro retardy, i když vyhrajete pořád ste retardování :D
  • fallout
    Lidi zbytečně se tady hádáte, někdo má za favorita MW3, jiný zase BF3... sto lidí, sto chutí, to platí i pro hry. Pro mě je jasný favorit BF3 *3*
    • Já taky nevím, proč se tu lidi hádaj, já jsem za to rád, že je tu něco jako MW3, aspoň v BF3 nebudou běhat trolové z CoD (nepočítám první díly CoD). *1*
    • Generalmagor
      mw3 - bf3 = 50 - 50
    • Hairy_Ass
      Přesně, a proto hlasuji pro Skyrim! *3*
      • ANO! Skyrim a BF3 mě vedly k zakoupení zbrusu nového PC. A vždycky jsem si říkal, když se nepovede BF3 (beta byla dost hrozná, ale věřím, že se mnohé ještě vylepší - podlehl jsem marketingu), bude tu ještě Skyrim a ačkoli Bethesda už toho pokazila více než dost, její fanoušci jsou neuvěřitelnou komunitou, která dokáže opravit a vylepšit kde co a hra tak jednou bude určitě skvělá a víceméně bezchybná.
      • fallout
        Klidně... BF3 a Skyrim mám předobjednané origa *3*
        • A predobjednavaju sa aj neoriga? *3*
          • fallout
            Jaaaj tak speciálně pro tebe ještě jednou..."mám předobjednané" *3*
  • Cahir
    U CoD a BF je vždycky nejlegračnější diskuze.
    • Tož mě tu dneska dostal pan Generálmagor, když mu někdo řek proč má na hlavě tu štětku a dodal jestli nejde náhodou čistit ropovody *1*.
    • To není pravda , já u nich vždy brečím a přemýšlím o sebevraždě.
  • "Most anticipated game in history"
    ...
    ...
    I dont want to live on this planet anymore
    • why not? len kvoli takejto lacnej lživej propagande? ale prosim ta :)
    • Neboj, ono sa to zmeni na Most selled game in history.
      • Hairy_Ass
        Postulaticissimus ludus in historia. *4*
      • jindra.veliky
        spis the best game in history *1*
        • K tobě zase sedí The dumbest troll in history. :)
      • Joha
        Minulý čas od "sell" je "sold". Ak tu niečo chceš po anglicky písať tak sa to najprv nauč. Takisto počet predaných kusov sa nerovná kvalite... len sa pozri kolko deciek si kupuje Justina Biebera oproti, dajme tomu, skvelým Godsmack alebo Disturbed.
        • Vsak to bolo len konstatovanie a smutne k tomu.
        • jindra.veliky
          a od kdy je to spatne v pritomnem case????

          aha on to napsal s tou koncovkou ed
          • slovo selled neexistuje. cize je to spatne aj v pritomnom case
          • Joha
            Ja som len na teba čakal! Kde si bol celý môj život! Jindró!!! Prosím ťa, pred tým než začneš kričať si najprv daný komentár poriadne prečítaj.
  • Chci mít dítě s EA - diskuze.
    • No tak ty mas dost
    • DICE ked uz tak.
  • Whoossain
    Pro ty, co strávili poslední 4 roky v hibernaci, to bude určitě bomba *1* Já jsem jen zvědavej, jestli tam budou zase bouchací auta a sudy a kolik dalších let bude ještě Activision ždímat jejich už značně okoralej a lehce plesnivej engine.
    • jejich engine? :) cod fici na id tech 3 na ktorom vysiel quake 3 pred skoro siedmimi rokmi.

      ale tak nemaju na vyber. to by museli siahnut do svojich zarobenych miliard aby zaistili novy engine. to je z ekonomickeho pomyslania activisionu nemyslitelny krok. miesto toho vydaju behom roka zopar dalsich DLC aby viac zarobili na hlupych oveckach :)
      • za prve CoD nejede na ID tech 3 :D kde si na tom byl? a radsi bych to nesrovnaval s quake protoze v quake je jiny engine..Activision udelali hodne modifikaci pro tenhle engine a nemaji zapotreby delat novy pri takovem uspechu a siroke komunite jako MW serie ma...takze tady dal placte na cizim hrobe. btw kdyz se vam MW3 nelibi tak proc sem lezete? fanousci BF3 maji fakt zajimavy chovani na forech, rekl bych velmi ''inteligentni vystupovani'' .......
        • presne tak, Activision maji mnohem vic prostredku k tomu udelat novy engine nez EA, ale proc by meli? novy engine by kompletne zmenil celou hru a to Activision s timhle uspechem rozhodne nechce riskovat...moc dobre vi co hraci chteji a neni to jen grafika jako je to v pripade BF3...
          • Tak když activision má na to ty ( poctivě vydělané ) prachy aby udělali nový engine , novou hru (engine ... ) , tak proč ji nedělají ? Já jsem si myslel že se vývojářské studia snaží inovovat a překvapovat novými možnostmi , posouvat hranice dál a dál a né vydělávat na 4 let starém enginu jenom proto že jim za to lidi platí ...
            • vsak oni vedi moc dobre co lidi chteji, a podstata her neni jen mit nejlepsi graficky detaily :D jako kazdy v posledni dobe ceka...navic MW3 nabidne vylepseny engine a graficke detaily, ale hlavne plno novych zpusobu boje. btw proc by nemeli byt poctive vydelany? praci si na tom dali a to, ze to nejaky dite, ktery v zivote nenaprogramovalo ani vlacek rika ze je to jen DLC je asi moc nezajima kdyz to neni pravda. A prodali to taky legalne a nikoho do koupi nenuti, myslim ze tady mame ''demokracii'' mam takovy pocit nebo se mylim?

              btw: BF3 se taky naramne podoba BC2 a engine je taky uplne stejny...EA se snazi ohromit realistickou grafikou a IW zase moznostmi boje a jinym hernim stylem, ale hlavne tenhle medializovany souboj neberou tak vazne, protoze kazda hra ma miliony fanousku a kazda z nich nabizi jiny veci...
      • taky je ten quake na gameplayi znát :-) zběsilá arkáda + miniarény + power upy přejmenovaný an killsteraky
      • Joha
        Ehm... Quake 3 vysiel v roku 1999...
        • v 2005 bol vydany source code na id tech 3
          • Joha
            V roku 2005 bol len vydaný pre širokú verejnosť pod GNU. To nič nemení na tom, že CoD beží na 12 ročnom engine (aj keď modifikovanom). ;)
      • Na co by potrebovali novy engine? Deti si to kupuji protoze kdyz se skrci za zed tak jsou "invincible". Takze tihle lidi to budou vzdycky kupovat, aby mohli nekde za zdi cekat a nemuseli by se bat ze jim ji nekdo ustreli pred nosem.
        • aspon se nauc psat anglicky a nevim proc sem vubec lezes...deti? podle toho co ctu od fanousku BF3 na kazde novince o MW3 jsou deti na jine strane mam takovy pocit...j v CoD musis pouzit aim a reflexy a ne jen nasednout do tanku a odstrelit barak s 2 sniperama...nerikam, ze je to spatny je to zkratka vic realisticky, ale prave tohle vyuzivani aimu a skillu misto tezke techniky je rozdil mezi temahle hrama...
  • Nekdy mi prijde usmevne,jak se skalni fanousci cod a skalni fanousci BF3 predhaneji v tom,ktera hra je lepsi,vice realistictejsi a ktera hra je naopak pro deti apod.Nekteri jedinci to dokonce vedou do roviny,ze jedna hra je pro lidi s mozkem,zatimco ta druhe ne viz mistni EA Boy.
    A pritom obe hry cili na temer stejnou cilovou skupinu hracu,obe hry si jsou v mnoha ohledech podobne a stavi na podobnych principech.
    A pritom kdyz srovname prvnich par dilu obou serii,tak clovek vidi,ze kazda serie si sla svou vlastni cestou,kazda mela svoje kouzlo a hlavne u obou se dalo mluvit o kvalite.
    A kdyz se podiva na soucasne reprezentanty,tak si ty hry jsou podobne vice,nez je zdravo.
    Je to docela smutny pohled,zejmena kdyz se k tomu pridaji mistni fanatici predhanejici se v tom,ktera hra je realnejsi,lepsi,promakanejsi,vice epicka apod.
    • ani jedna z těchto her podle mě není pro děti (pro mě jsou děti všichni do 13 let včetně)

      jinak souhlas. dříve by mě ani nenapadlo srovnávat COD a BF. vzhledem k tomu, že se ty dvě hry k sobě dost přiblížily (hlavně BF CODu), srovávat už můžeme. ale je to jen srovnávání toho, jak hra vypadá a jak prvotně působí. hratelnost obou her by měla být stále dost odlišná, ačkoli samozřejmě záleží na vybrané mapě a herním modu.
    • Hairy_Ass
      Realistické nejsou obě, epické je víc CoD, a to už trumfnout víc nejde. Leda, že se další díl bude jmenovat Call of Duty: The Solar System Warfare. *15* Ale holt Třetí světová je třetí světová. *3*
      • Mars50
        Ono ma snad někdy v budoucnu vyjít něco jako Future Warfare,ale nevím na kolik to je pravda.
      • The solar sytem warfare *1* jen aby sme se jednou nedivili az s necim takovym prijdou az uz nebudou vedet kudy kam ,aby to bylo jeste vice epicke a cool. *1*
    • H4wk
      Tvoj nazor ignorujem z prosteho dovodu -> nepripustas si, ze existuju hraci ktory hraju obe serie... CoD aj BF a proste ich uz nebavi kam to z CoD smeruje.
      Vlastnim vsetky diely CoD aj DLC na ne (Okrem posledneho do CoD BO) a MW3 si mozu strcit vies kam... uz pohar trpezlivosti pretiekol, cakal som viac, cakal som zmenu, neprisla, tak nech sa s mojimi peniazmi rozlucia.
      • Tvoje dedukcni schopnosti by jsem chtel mit,fakt ze jo.To by me opravdu zajimalo,odkud sis vycucal,ze nepripoustim moznost,ze jsou lidi,co bavi oboje hry.
        Jednak v prispevku jsem se zminoval o skalnich fanouscich,kteri brani tu svou hru zuby nehty a psal jsem o tom,zeo beh hry cili na zhruba stejnou skupinu hracu,takze je logicke,ze kdyz se nekomu NORMALNIMU libi jedna hra,je velka pravdepodobnost,ze se mu bude libit i ta druha.
        Ale to se netyka fanatiku,jako jses ty frajere. *3*
        • by mě zajímalo odkdy je BF fanatik člověk co vlastní předchozí CoDy a u BO mu přetekla trpělivost :-)
          • Staci,kdyz clovek vidi,co predvadi v diskuzich nejen kolem BF3,ale kolem EA her obecne. *3*
            A myslim,ze mi to nekteri ,co jeho styl prispevku zna,jenom potvrdi,ze je to mistni EA boy.
            • Staci si precist par tvych prispevku pod ruznyma clankama.O tvem fanatickem obhajovani BF3 snad v kazde diskuzi o BF3 a MW3 ani nemluve.
            • H4wk
              Tvoja dedukcia je fakt uzasna, odkial prosim ta beries, ze mi zalezi na tom ci je hra od distributora EA alebo ineho ... distrubutor s kvalitou hry nema nic, vlastnim na steame cez 200 hier a krabicoviek mam tiez pozehnane, ak by si sa snazil zase dedukovat, mozno ti dojde ze tieto hry nie su len od EA. Ale preco sa vlastne o tomto s Tebou bavim.
        • H4wk
          bullshit
          • je mi líto, ale fakt si nechytl, co ten pisatel psal a tvoje reakce tak byla trochu mimo... jinak nic proti. já taky hrál COD i BF a obě hry jsem uměl ocenit. prakticky všechny díly COD jsem si užil (ačkoli jen SP, MP mě nějak nechytl) a stejně tak rád jsem hrál BF (tam zase spíše jen MP a modifikace)
          • Amen
  • Hmm, diskusie pod článkami o BF/COD na Tiscali.cz patria snáď k tým najdebilnejším na celom internete *1*
  • Mě se líbí obě ale rozlišuji to takto : BF3 - koupit , MW3 - stáhnout . na bf3 se těším protože to bude něco nového , mw3 si stáhnu protože nechci recyklovanou hru za plnou cenu ale i tak si ji rád zahraju abych porovnal obě .
    • Člověk si dokaže obhájit každou sviňárnu co udělá...
      • Celý svět stojí na sviňárnách tak proč by to zrovna tady mělo být jiné.
        • protoze je to takove, jake si to udelame...
          • Moc důvodů neni když poctivci jsou na tom hůř než ti ostatní.
      • ovela vacsia svinarna je pytat za taky polotovar plnu sumu. nezaplatit->stiahnut->vynadat->vymazat viac si cod nezasluzi
        • Hmmm, podle mě za koupi nestojí BF takže taky stahuju abych mohl posoudit. Taky si stáhnu skyrim abych posoudil jestly mě to bude bavit víc než witcher. Pak taky ukradnu Saints Row protože ta hra asi za moc stát nebude, takže proč za ní platit že.
          • pay for videogames? lolwut? why?
            • Joha
              Paying for movies? Where do you live? Movies are for free!
    • +1 ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit