Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, co má v traileru znamenat ono "The most anticiwhatever(nvm jak se to píše) game in history". *11* Na světě vyšlo/má vyjít dost jiných her, na které se čeká mnohem více a todle je podle mě jen nabubřelý honění si ega, jinak si to nedokážu vysvětlit.
    P.S MW3 a BF3 padají v titulu nejočekávanější hry na kolena před HF2:E3.
    • zx_spektrum
      Anticipated. Tipoval bych, že tuhle očekávanost můžou soudit podle předobjednávek, popřípadě do toho nahážou ještě nějaké marketingem oblíbené bulharské konstanty. Ale je to normální marketingový blábol.
  • Ocelot23
    Musím říct, že v porovnání s BF3 trailer nic moc... na MW2 se mi líbil více...tady z toho nejde cítit žádná atmosféra a už i ten trailer je jedno a to samé -> ukázka jak se všude bojuje, hodně bum bum, ty samé hlášky od těch samých lidí (Makarov,Price...) jestli takhle bude ještě jeden díl nechápu jak si to může někdo koupit...
    • Aneb proc kazdej kupuje treba knizky Harryho Pottera? Proc porad vydelavaji dalsi Transformers v kine? Ikdyz je to vsechno porad na jedno brdo? Protoze to fanousci chteji. A neni na tom nic spatneho zdokonalovat zpracovani a posouvat dej.
      Ja treba nechapu co ma kazdej na tom BF traileru. Spatny neni, ale ze bch si kvuli nemu musel svrknout do klahot? Tak to ani zdaleka...
      • si robis srandu. zdokonalovat spracovanie ? ved do vyvoja tej hry ide minimum prostriedkov ? preco myslis ze tam su uz 4 roky rovnake modely, rovnake animacie, rovnake zvuky rovnaky engine? preco myslis ze vydavaju za priplatky DLC kazdy druhy mesiac ? no lebo drbkovia im to kupuju. a pokial viem zarobky nemaju nic spolocne s kvalitou. ale inak dobre prirovnanie s transformers. to a cod je rovnaka cielova skupina, deti a adolescenti bez vkusu :)
        • Nemyslel jsem zrovna graficke zpracovani, ktere mezi MW2 a MW3 udelalo podle videii krok asi jako batole. Narazel jsem hlavne na zpracovani hratelnosti, ktere pro me udelalo velky skok jak v SP tak iu v MP. Tento treti dil prinese mensi pokrok, ale nadruhou stranu bude vypilovanej so posledniho detailu, ktery me vadil na predchudci (aspon doufam). Pokud by pripadny MW4 udelalo stejne maly krok, byly by urazky teprve zaslouzene...
          Co se vydavani DLC tyka, to je demence vedeni, ktere vyuziva tupych jedincu, kteri si nevazi penez. Jenze to uz soudime marketing a ne samotnou hru. *3*
        • Jaká je cílová skupina BF 3?
          • Uplne stejna jako u bf3.
          • H4wk
            people with salary and brain
            • and graphic whores :)
        • Generalmagor
          Tvl Browne ty už mlč. Ser*š se všude, kde bys neměl. Všichni už víme, že stříkaš z BF3 ale furt se opakovat? Nůůůůdaaaaaa *8*
          • Proč máš na hlavě tu odesáckou marketingovou vlasouvou kouli? Budeš čistit ropovod odesácká družba? :-D Jinak, MW 3 je dobrá hra.
            • Joha
              Sorry, ale ten ropovod ma dostal xD
          • jo jasne. ja som nestranny pozorovatel. upiratim obe hry - ziadnu nepreferujem ;)

            a co z toho co som napisal ti nesedi ? ktora spolocnost vydava launch trailer, pricom vydanie hry je daleko, ktora spolocnost cenzuruje negativne komenty? ktora spolocnost si tam da hentak pateticky quote ako najocakavanjsia hra historie? jedine activision. a ani do toho netreba strkat battlefield je to ubohy tah sam o sebe
          • H4wk
            Tebe snad vadi, ze ma pravdu ? Inak tvoju reakciu celkom nechapem ? Fanboy ?
            Mam na steame vsetky CoD, ale toto, toto im uz proste nezerem, cakal som viac.
  • To jsou komentáře. Já si například zahraju oboje. Užiju si maximálně ty příběhy jakožto interaktivní filmy a tím to pro mě skončí. Vždyt BF i CoD jsou úplně stejně stavěný hry a nemůžu pochopit jak každej nadává na to druhý. Nakonec stejně všichni zkusí obě hry... *7*
    • kazdej nenadava na to druhy, jak tak sleduju tak na MW3 nadavaji jen deti z rad BF3 fanousku....malo kdy sem videl fanousky MW3 nadavat na BF3 foru...to je celkem k zamysleni, protoze MW3 ma mnohem lepsi multiplayer, rychlejsi akce plna skilleru a aimu...ale kazdyho bavi neco jinyho....podle mne je tenhle trailer luxusni a navic je vice mene ze single playeru, multiplayer bude hlavni casti hry s nejvice vychytavkama....
  • Ryba9
    No nevim jestli to vydržim a dám si kampaň, asi tentokrát podlehnu a začnu mulťákem *4*
  • Jako nezávislý pozorovatel BF3 a MW3... Activision ztrácí dech, BF3 je stále o prsa, ramena, M1A1 napřed. Chybí mi CoD dle 2.sv. války, tam to mělo šťávu.
    • Nevím proč zmiňuješ Activision... Activision je vydavatel, ne vývojář. To že ztrácí dech je pochopitelné - vývojářem je slepené a doplněné studio Infinity Ward, jehož silná základna podstatných lidí odešla po konfliktu s Westem a Zamplelou do Respawnu a pracují na své nové hře. Tato hra je tedy z větší části vyvíjena úplně novými lidmi z Infinity Ward a dokonce je vývoj spojen s nějakým Béčkovým studiem jako je Sledgehammer games.
      Potom se člověk může divit, že to stojí za starou bačkoru.
    • M1A1 je ale tank..jestli myslíš ten, to jsou teda kurevsky napřed...no a nebo je to ta karabina, co je v CoD 2
  • Mě tedy, jak vypadalo MW2, úplně stačí. Kdyby takhle šlapaly a vypadaly všechny střílečky tak jsem spokojenej. Nevím, ale přijde mi to zbytečný, aby byl obraz přeplácanej lítajícíma novinama a takovým prachem, že nic nevidíš, jako má Battlefield. Nehledě na to, že nemusíš pořád upgradovat pc. Teď mám nového favorita a to je engine z RAGE *3*
    • Takovej ten geniální engine co náladově funguje jen některým?
    • o enginoch toho moc nevies. ked si racis vsimnut v rage engine mas vsetko zapecene do textury, dokonca v mnohych pripadoch aj odlesky ci tiene. prostredie je tym padom uplne staticke. neinteraktivne. nepouzitelne pre mnoho hier. stvorene len aby opilo rozkom a svizne bezalo na x rokov starom hw ktory vlastnia konzole.
      • přesně jak říkáš, aby to svižně běželo a když to k tomu ještě dobře vypadá, nevím co chtít víc. Ale je pravda, že někdo má drahé vybavení, tak asi chce zase trošku něco jiného. Já ale mluvil spíše o tom svižném běhání. Třeba ArmA engine je největší otřes
        • ID Tech 5 mi zatim jako výhra nepřijde.. uvidí se až bude Doom 4.. Rage ukazal jen pěkné scenerie a to je asi tak všechno, jak už napsal Brown, vše je dost statické a celkově to působí zastarale a to si pamatuju, když jsem viděl v nějákým roce 2008? první trailer, padala mi huba na zem a pak to dopadlo, tak jak to dopadlo.. 60 fps je fajn to je na druhou stranu pravda :)
  • genki.sudo
    Pre tých, čo to ešte nevedia. Progress v rankoch, získavanie skúseností je k dispozícii len cez MATCHMAKING !!!!!!! Na dedikovaných serveroch sa síce dá odomknúť čokoľvek ale nie je možné na nich rankovať!!!!!

    Tu je zdroj : http://community.callofduty.com/thread/4682
  • No já tedy ctím západní myšlenky... spíš. ALe taky by mohli udělat jednou jinej Konflikt než hodný Západ vs Zlý stát XXX ... Čína x Rusko taky zrovna není nepravděpodobný konflikt
    • Když hraješ jenom tyhle západní hry, nediv se, šmudlo. Sleduj třeba Ruskou scénu, docela nedávno jsem hrál hru (strategii), kde za Rusko jsi hrál v konfliktu v Gruzii a do toho konfliktu se ještě přidalo NATO, Ukrajina a já nevím koho ještě jsem to tam likvidoval ze zápaďáků. Ale když budeš hrát hry z USA a západní Evropy, těžko takový hry najdeš. Zálaží jen na tobě, jaký hry vyhledáváš
      • TO muselo bejt užasný šmudlo...
        • Ve skutečnosti aji jo, nebyla to špatná hra, jen graficky žádná sláva, v ničem nevyčnívala. Kdysi jsem se o ni dozvěděl přes bonusweb *4*
  • Proč se hádáte? Stejně jsou to všechno kraviny.
  • zx_spektrum
    Teď jsem si všiml, že je MW3 "Rated M for mature", aneb 17+. Kdyby se důsledně dodržoval tenhle rating, nevím jestli by tahle hra měla tolik hráčů, předobjednavatelů a věčných flamewaristů *1*
    • Já mám teda spoustu kamarádů, kteří hrajou MW2 a je jim 30-40 (PC samozřejmě). *5*
      • Nekdo ty deti hlidat musi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit