Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Rated L for LOWs"
  • Tohle přeci nemůže konkurovat Battlefieldu 3 :-D , B3 legendary :-)
    • proc by nemohlo? :D BF3 nabizi jen realistickou grafiku, ale lidi chcou vic nez to. MW3 je uplne jiny styl hrani a jak se zda tak lidi to maji porad radi...
      • Mě se CoD nepáčí :-D a navíc kdyby tam byl otevřenej svět jako ve Far Cry, tak by to bylo vůbec nejlepší.
  • Když pominu tu zdejší kreténskou diskusi spratků co prvně políbili holku a prodali jim pivo protože dovršili 18 a tak se cejtěj tvrdě i na "utírání" lidí v internetové diskusi tak musím konstatovat, že jo...zahraju si tenhle megaakční film...my inteligentní ldié při penězích nemusíme řešit BF3/MW3...koupíme a zahrajeme si oboje...
    • Řekl člověk, který se poprvé políbil s chlapem, pivo mu nikdy neprodali, zadek si zásadně "neutírá" a peníze získává od příbuzných a od nápadně rozevřených kabelek v městské hromadné dopravě, patřících tamním dámám.
      • ////delete
        • ////Scroll lock
      • H4wk
        ty ?
        • Ty taky, jdi si hrát s vrtulníčkama.
    • Líbat holky ? *11* *11* *11* Úplně se mi z toho udělalo zle. Inteligentní lidé především jedí pouze zkaženou zmrzlinu. *5*
    • No Presněěěě.....
    • intelignetní lidé hrají Cities 2012 nebo might and magic VI ne tohle
      • No nevim... hral jsem Cities XL a koupil jsem si i Cities XL 2011 a je to ta stejna hra ktery ani neopravili memory leaky ktery tak moc CIties XL trapili. Podle videi je Cities 2012 porad to same. Ja bych za to penize uz nedal mno a Might and Magic 4 uz ani snad nestoji za komentar.
        • tak ja tam vidim napsano Might nd magic 6, to znamena Mandate of heaven. Co mas proti teto hre? Myslim to vazne. Rozsahem a atmosferou se ji maloco vyrovna.
      • Mechwarrior_bw
        intelignetní lidé predovšetkým nepíšu komentáre tvojho typu...
        • souhlasim s tebou
      • Inteligenti hrajou From Dust, hearts of iron + hardcore mody atd., odreagujíí se u MW3 nebo BF3... *1*
    • Přesně, mám předobjednané obě dvě hry :-)... Pak můžu porovnat a ne placat co je lepší, to nebo to, i když jsem to vůbec nehrál.
      • Přesně tak...do tý doby než ty hry vyjdou jsou všechno jen bezcenné žvásty
    • inteligentny clovek usetri a kupi si za to radsej drogy :)
      • Inteligentní lidi neberou drogy...inteligentní lidé utrácej pradchy za drahý skotský*1*
        • rači trip jak škótsku mydlovú vodu :) ...just kidding každému podla jeho gusta
          • Není nad to...dopřát si nechutně drahou skotskou a přemítat o svojich úspěších při dobívání světa v civilization nebo odrážení ufonské invaze v enemy unkown vnoučatům .)) jako Rimmer v RD(taky jen vtup)
            • alebo zmasakrovat par deti a prostitutok vo falloute 2 :)
  • http://bonusweb.idnes.cz/modern-warfare-3-se-stalo-tercem-nenavistne-kampane-f8n-/Novinky.aspx?c=A110712_145919_bw-novinky_anb
    já sem malá ovečka.... bé bé
    • MW2 byl co se prodeju tyce jednicka a COD jako takovy se stal ikonou vsech linearnich a tunelovych vojenskych FPS cemuz se vzhledem k vysokym prodejum snad nemuze nikdo ani divit. V realnem svete je zcela bezne ze symboly a ikony jsou parodovany a zesmesnovany a je to zcela normalni. Zazil to Titanic, zazil to Kadafi i Steve Job (zazil je v pripade poslednich dvou jmenovanych mozna ne uplne presny vyraz :D) a stejne tak to zazil MW. I kdyz je fakt ze to ze si z MW dela legraci takovej propadak jako BulletStorm by nam melo byt k smichu :D
  • Omlouvám se za OT ale objednal sem si novou GK GTX560ti a je kní zdarma kupon na Batman Arkham City nevíte jak to funguje dostanu jí v obalu nebo jí budu moci stáhnout ? Přemýšlím o prodeji ( tenhle typ her mě neláká ) ale když bude kupon na stažení jak jí mám prodat de to ? Děkuji za odpověd. *3*
    • Je to na Steam
    • Ja takto dostal mafii2 od znameho a kod jsem zadal na nvidia.com, tam me to bylo okazano na Stem, takze sem si ji pridal do sveho Steam uctu. Predpokladam ze to bude stejny princip, na kuponu mas snad pokyny...
      Oficialne je ta hra urcite neprodejna, ale neoficialne to prodat pochopitelne jde.
      • Ok díky
      • *Steam
    • cd s hrou by melo byt v krabici
  • No strasne to vyzera, chlapci zaspali dobu uz by sa malo od-konzolit a niekam to posunut ved sa nato neda pozerat. X-rokov stary Crysis vyzera 100x lepsie :/
  • Tady je to jak na dětským hřišti :)
  • keď vidím tú naskriptovanú fyziku tak mi je zle
  • Peniaze uz isli na Battlefield 3, mozno ten marketing mal prist predsa len skor :P
  • Ja se tesim. Jak na single, ktery byl v Modern Warfare (CoD4,6) zabavny, tak na MP. Nepotrebuju ovladat letadla a tanky, me staci mensi mapy, ktere nabizi aspon rychlejsi tempo. Taktizovat se da taky velmi dobre, jen to je treba mit s kym, chtit a umet to...
    • Ted budes mit minusek
      • To se mi zbori svet. Me jsou nejak minuska od decek, co si hraji na tvrdaky a proto hraji "realisticky" Battlefield, uplne ukradeny. Me sedi proste vic CoD, vzdy to tak bylo uz od prvniho dilu. A hazim tu pomyslneho virtualniho bobka na hatery, ktery furt shazuji CoD. Pritom si pouze nechteji priznat ze ma svoje kvality...
        • Jn plivat na CoD je dnes v mode
          • Battlefield se snazi posouvat dal, jsou to kroky, ktere jsou znatelne, neboji se toho... kdezto CoD se mi porad nejak stejny....
            • Nejde jen o grafiku... ale taky tu fyziku, ktera podle me je to co dela tu hru akcnejsi a znemoznuje kempeni atd... Celkove se snazi kazdym svym krokem co udelaji priblizit realite, i kdyz proste to nevyhovi kazdemu to chapu no...
            • Posouvat dal? Ze vytahli grafiku na maximum, coz je nejvetsi lakadlo pro slintajici decka? Nebo ze se snazi po vsech smerech priblizit uspesnejsi konkurenci? No kdyz myslis...
            • *zdá... ale nerikam ze ma spatny MP .. jen je proste porad stejny....
    • JohnyTheZik
      mensi mapy != rychlejsi tempo.. Tempo vytvarej v tehlech hrach lidi..
      Jinak taktizovat muzes vselijak, ale jakmile je v enemy teamu tzv. no-lifer :D (berte s vtipem), tak se ti krasne muze stat, ze prohrajes situaci 3v1.. Bohuzel v progaming mp je to hrozne casta situace..
      Most anticipated game in history :D.. tak to je uzasnej vtipek :D
      • Samozrejme ze je i tato hra o lidech. Jenze si vem co je rychlejsi tempo:
        a) potkavat se kazdou minutu - minutu a pul na zemi
        b) nebo behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla?
        • No já nevím, ale po menším zacvičení se dalo třeba v BF2 vydžet hrát bez úmrtí celé herní kolo - to je většinou kolem půl hodiny a i déle. A to nemám na myslí hru za snipera a podobné kempery.
        • JohnyTheZik
          nekomentuj battlefield, kdyz si ho nikdy nehral.. aspon bud tak laskav..
          Ja CoD "nehejtuju", ale dokazu porovnat 2 hry, nebot jsem je, narozdil od tebe, hral :)..

          "behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla"
          :DD
          • Hral a ne malo. Presneji BF2, pro klid v tvoji dusi. A takto to probohalo na tech velkych mapach.
            • JohnyTheZik
              pokud vim, tak se bavime o bf3 nebo ne?
              hral jsem operaci metro i caspian border a urcite prvky to ma prevzaty i z bad company 2, napr. squad spawn.. ano, muzes se spawnout hned u kolegy ze squadu.. Nebo se v rush modu spawnes na zakladne s vozidlama, takze jses v boji hned jako v cod..
              V conquest modu se zase muzes spawnout u vlajky, kde se boje vedou..
              Takze cas potkani nepritele je bud kratsi nebo stejny.. ocekavam nejaky argumenty a ne jen "blabla tak to vubec neni, v cod jsou maly mapy a je to dobre!!".. dekuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit