Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prý to běží jenom na 2 jádrech a má na to vyjít patch, mě to ale zatím nijak moc nevadí.
    Kdo chce z ATInátorů mít AA musí použít catalyst 10.10e hotfix a tam vynutit v sekci 3D vlastní AA nastavení
  • www.gamerock.cz ,,,,,,,,,,,,,,,,
    PlayStation Lifestyle Web
  • Marne hledam ty trailery za temi auty *1*
  • omyl
  • sry, nejako to blbne
  • .
  • Poriadne auto netreba nikdy upravovat. Upravuju sa iba vraky. :p
  • Až na to, že tohleto video je jiné, než to kde se má dosáhnout miliónu :D
    Správné video je:
    http://www.youtube.com/watch?v=82et_z_gTlg a má už skoro čtvrt miliónu...
    to v tomhle článku je:
    http://www.youtube.com/watch?v=6RDrBde5oU0 a tedy něco jiného...
  • místo dlc by měli vydat patch co odstraňuje stuttering, a přidává AA. Případně Custom race.
    • jj za AA bych taky vrazdil
  • 2 xx: Asi neznáš staré NFS, o tomhle přesně ta série vždycky byla (snad vyjma prvních 2 dílů, ty sem nehrál až na demo 1 a částečně, ale ne zas až tolik, odbočil jen Porsche Unleashead) a do příchodu slavných Undergroundů to byl hlavní charakteristickej znak: Honičky nelepších aut světa proti policii v nevšedních lokacích tvořených zejména přírodními scenériemi. Města zde hrála maximálně stejnou úlohu jako v rallye a ruku na srdce - kdo by tunil tyhle auta, tak by to povětšinou akorát zprasil. Jediný co mi na nových NFS vadí je krom jednoduchých tratí a předskriptovaného provozu hlavně jízdní model. Nevim proč, Burnout Paradise měl lepší a to by měl být hrou značně arkádovější. Takhle je Hot Pursuit největší arkádou posledního desetiletí, kde se jezdí s "opravdovýma" autama (a to jsem značné množství starých závodních her hrál v poslední 5-ti letce, takže opravdu můžu srovnat s NFS téměř na tělo). To že se většina aut ovládá téměř stejně by se dalo překousnout (rozdíly tam jsou, i když ne markantní), ale opravdu bolestivej je fakt, že auta dokážou překonat zákon setrvačnosti, gravitaci a bůh ví co ještě z fyziky, když dupnete na brzdu. Prakticky až do zatáčky jet 290 a pokud to nestihnete tak v nájezdu do zatáčky nebo klidně až v zatáčce samotný zmáčknout ručku a nic se vám nestane (a i normální brzda na to stačí po pár průjezdech), auto zpomalí během několika milisekund o víc než 100km/h a ještě to nemá žádnou odezvu (nepřetočíte ho, prostě nic), to je vrchol. Bohužel (nebo spíš bohudík) i tak je to po 4 letech NFS, který mě zase baví.
    • Původní NFS 2 SE byla vůbec machrovnika. Na výběr byly 3 naprosto odlišný jízdní modely, arcade, tuším crazy a simulation. No na svoji domu ten simulation režim v některých ohledech docela fungoval. Samozřejmě to nebylo nic světobornýho, ale fakt ste občas pocítili, že to auto kouše :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit