Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šedí Jedi,by mohli být vlastně takový padlí Sithi.Protože poznali obě strany síly a tím byli dost silní v boji je mohli využít oboje strany síly.
  • supr, vezmu na to mladou a snad neusnu nudou *6*
  • Ahoj nevíte někdo z vás kdo do cvičil Ashoku Tano?Prý Obiwan Kenobi,Je to pravda?
  • Jak píšu nahoře,Luka tam za tajemnily tak.Aby jsme se zda je to on nebo ne.Zda žije,nežije.
  • Luke není mrtví,budou tam náznaky.Aby jsme si to mysleli,on se tam určitě objeví ve chvíli,kdy to nebudem čekat.
  • boze, proc pro vsechno musej bejt nazvy a proc se vubec musi resit ze je to nejaky "pseudo-femino-postapo". Proste se na to podivej, obdivuj jak je to husty a nehledej v tom nejaky femino srance.
  • Luke ho ztratil společně se svojí rukou v oblačném městě kdy spadnul někam dolu na základnu města. Podle mě ho pak někde ukradnul :D
  • Po tom, co předávděl Lucas s episodou 1 a 2 (trojka ušla, záporáci dobří a final duel vcelku dobrý, pár totálně nudných, prázdných a nesmyslných míst) si myslím, že to víc už zvorat nejde. Hlavně nic neočekávat, to je moje heslo (kdyby jste slyšeli mé přátele nadávat na MadMaxe, jsou moc odkojení jedničkou a očekávali příliš mnoho a tohle pseudo-femino-postapo je vysloveně rozlítilo, mně se to až na pár chvil moc líbilo).
  • Veskoslav
    No až teď jsem si všiml času:-D Pravda, ve 4 ráno bych to taky neřešil i kdyby mě to mlátilo kyjem hodného trola z Pána Prstenů:)
  • Coudy.. tím jsi to zazdil :D
  • *1* *1* Tak to to ti ze srdce přeju, protože já od toho očekávám hodně a jestli mě to zklame tak nevím.
  • VergiliusGrey
    Jednoduše. Na netu jsou fotky, kde je bez masky *3*
  • VaZqeZ_EU
    "vyděl" ..to je fakt hrozný no. Jsem byl už poněkud indisponovaný.
  • Veskoslav
    Až na to, že se ví, že Hamill podepsal smlouvu i na VIII. díl, takže ať už mrtvý nebo ne, pro mě bude stejně nejlepší hlas Jokera a v epizodě jej nějak uvidíme. A to, že Ford vypadá tak, jak vypadá? Měl jsem možnost vidět Megan Fox naživo. A vypadala jako zachovala 40, co šlape 20 let chodník.

    A vyděl? Vážně? To nebije do očí, to vezme palici a rozmlátí ti obličej.
  • Sakra moc jsem si přál aby byl hlavní hrdina Kyle Katarn. Nečekám od toho vůbec nic takže asi nebudu zklamaný.
  • Nastastie TOR patri este do toho stareho 'Legends' lore. To, ktore Disney viacmenej zrusil potom ako kupil prava. Inak tie Marvel komiksy z noveho lore su pecka, akurat vsetky sa odohravaju okolo filmov, dufam ze v buducnosti spravia aj nejake dalsie serie z casov okolo KOTOR :)
  • Vojta_Ilavsky
    Lando měl charisma.
  • A teď si polož otázku, jestli by ho byla škoda, kdyby pokazil takový film, zároveň si polož otázku, jestli není schopen ani ze SW vytřískat peníze, našlo by se pro něj ve společnosti jiné uplatnění? Třeba jako čistič WC? Myslím, že odpověď oba známe.
  • Až na to, že onen černoch v Attack The Block hrál drogového dealera z nejnižší společenské vrstvy závislého na fetu a kriminální činnosti, ta role mu seděla opravdu skvěle a nic proti ní nemám. Druhá věc je, že má hrát klaďase alá Luke Skywalker ve Star Wars, to je opravdu střelené. Porovnáváš jabka s hruškama.
  • Ať už bude příběhový twist jakýkoliv, určitě bude horší, než teorie na internetu. Jde z toho podezřelý LOST zápach...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit