Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Může někdo odhadnout, jak by se ta hra mohla líbit nenáročnému uživateli? Zatim ze všech těch recenzí a dojmů cítím, že strašně moc doplácí na existenci geniálního transport tycoonu a srovnávání s ním.
    • vonTossis
      Já nikdy nebyl velký fanoušek TT, ale samotný koncept se mi líbí. Takže jsem si koupil Train Fever. Mám nahráno asi 12 hodin a už bych se do toho musel nutit. Prostě nebaví. Stáhnul jsem si poté OpenTTD a dopadlo to podobně. Pár hodin jsem se bavil, pak jsem ještě nějaké hodiny do toho koukal a pak už jsem se jen totalně nudil. Ale aby to "místní" nepochopili špatně - problém je v tom ,že mě to nebaví, ne ve hře samotné. *4*

      EDIT: Ale kdybych si měl ze své pozice vybrat, vybral bych si Train Fever. Asi mě to chytlo o něco více než OpenTTD.
      • Mart9
        Díky!! No já měl právě u TT stejný problém. Super hra, ale nikdy jsem v ní nevydržel příliš dlouho.
  • A mně se ta hra líbí. Sice by se to mělo jmenovat spíš "Náklaďáky fever", protože daleko víc se tu používají auta, než vláčky, který je fakt těžké uživit... Nicméně, když si člověk tu hru trochu proklepne a zjistí, jak v ní co funguje, pak je velmi zábavná.
  • Ono si stačí přečíst komentáře na Steamu, aby si člověk udělal obrázek... no nic, než to opraví a bude to hratelné, zůstanu u City in Motion 2, který je alespoň na Linuxu stabilní.
  • Já bych to okomentoval slovy: "Ani očko nenasadíš!!!!" *16*
  • Hodně slabá grafika, DX11 a cryengine by to chtělo.
  • Jack1947
    Tak aspon že to nemusím zkoušet abych se přesvědčil že tyhle vláčky asi nebudou to pravé. *4*
  • Dogkiller
    Mrzí mě, že to nevyšlo. Taková hra holt potřebuje pořádný rozpočet, aby neskončila někde v půli cesty. Čert vem lacinou grafiku okolního prostředí, ale když už i ty vlaky vypadají jako ošklivé plastové atrapy, tak je to vzhledem k žánru hry dost velký průšvih. :-/
  • Podle grafiky je to hra vhodna leda tak do rubriky retro *1*
    • Asi, tak. grafika hodne slaba a hratelnost? skoda mluvit, po par hodinach hrani tezky stereotyp a nuda. Kde jsou ty casy propracovanych TT, tohle je hra pro blbecky a deti, zjednodusena az na dno same jednoduchosti. Jsem rad ze jsem zazil 20te stoleti ve hrach, tohle je jen dalsi sh*t v neprebernem mnozstvi herniho sh*tu 21stoleti. Same early accesy a bety, lidi kupujou sr*cky ktere se mozna nikdy nedodelaj, divna to doba...
  • na modelovu zeleznicu uz bude asi lepsi Tranz New Era.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit