Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psal se rok 94 nebo 95 a já jsem nějakým zázrakem přesvědčil rodiče, aby koupili počítač.. 486 DX33, 4 MB Ram, 40MB HDD.. stálo to kolem 40 000 - tenkrát to byly neskutečné peníze. A první 2 hry, které jsem si přinesl od kámoše na disketách byly Doom 2 a právně Transport Tycoon. Neskutečná pařba :)
  • jsem zvedav na recenzi na TF. Zatím to podle videí vypadá, že v pozdejších fázích hra hodne laguje. Ani se není čemu divit vzhledem na detailní grafiku. Imo ta hra je delana místo hraní a manažování spíš na koukání jak ty vláčky hezky jezdí... *7*
  • Mart9
    A skutečně se tu hru snaží herní průmysl překonat? Pokud vím, v Transport Tycoonu se stavěly silnice, železnice, zkrátka transport, zatímco v ostatních budovatelských strategiích jde o stavění měst a budov, což je úplně něco jiného. Nemluvě o zmíněných Prison Architect, RCT atd.... až na ten nový Transport Fever. Podle mě to tak horké není.
    • KrPa
      konkurence v podobe her, kde prevazis zbozi, nebo kde proste stavis vse, i mesta a tovarny

      pro to prvni znam je fakt tak 3 hry, ktere tomu konkuruji a v druhem pripade je tech opravdu vice

      ale autor mysles spise tu 2 variantu
    • Hry s totoznou tematikou vychazi stale a nesahaji tomu ani po kotniky. A to ani tomu puvodnimu TT, nemluve o tom fanousky znacne vylepsenem. Dokonce i sam tvurce TT vydal Locomotion, ktery se tomu ani zdaleka nevyroval.
      • Mart9
        No ano, Railroad tycoon a Locomotion jsou ale hry o vláčcích ne? Jak napovídá název.... To se zase bavíme o zaměření na konkrétní odvětví. Takže jestli náhodou není zakopaný pes v tom, že TT byl jedinečný svou univerzálností.
        • KrPa
          v Locomotion je vse, vlaky, auta, lode i letadla, popravde problemem Locomotion bylo to, ze nic noveho neprineslo, vubec nic, snad jen zmena engine, na kterem pred tim jeli roler tycoony, a v dobe, kdy loc vyslu, byl mnohem lepsi hrat open TT, ktery tu hru prevysoval ve vsem a byl jen za cenu TT, ne nove hry
        • TT je jedinečnej tim, že je naprosto dokonalej a nikdy neomrzí, což se o jiných tebou zmíněných hrách říct nedá ať jsou sebelepší...
          • Dokonalý není ani náhodou a to dokonce ani v OTTD podobě (čímž netvrdím, že to není skvělá hra).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit