Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra ma celkove + i - sy, + jsou souboje techniky, jenz nejsou spickove ale nejsou ani spatne, nicmene, k dokonalosti to ma daleko, obcas letadlem skrtnu o strom, nejen ze to stromu nic neudela ale ani letadlu se nic nestane, obcas se rozjebe, ale obcas se jen zpomali a leti dal, bug jak prd*l, tanky se sem tam cas od casu smekaji jak po ho*ne, jede jede a hodi hodiny, do tanku musim narvat 4-5 rpg nez bouchne definitivne, a pak tragicke souboje infantry AKUckem (AK74) zabiju panaka pokud strilim po rane na dalku jakou zabiji G3 a delsi hlavne, naopak z barety obcas chytne ranu a bezi vesele dal, brokovnice strili na 100m atd, dalsi bugy jsou v animacich panak po me strili vytahne zasobnik stale strili strci tam novej nabije a porad strili!!, Granatometem nebo RPG obcas panak neumre lec to bouchlo 10 cm od nej, a naopak panak me zabije presto ze u sebe jsem uz za zdi a nemuze na me videt, natoz strilet! O tohle se maj starat a ne o novy mapy a premejslet jak z lidi dostat prachy! Ku*vy jedny
  • ani 100 dlc nespravi to, ze chlapci neuvolni SDK, takze ta hra je uz vlastne mrtva. Koupil jsem, zahral jsem si nejaky ten patek, ale uz se k tomu nevratim, neni duvod.
  • Mna by potesilo keby tak pridali pucku AUG A3 a hlaven vratili SCARu jeho posliapanu povest neskorsimi "upravami".
    • Já bych bral, kdyby tam dali zbraně zbrojovky CZ a né jen pistole, ale jako i ty nové útočné pušky, co dostala armáda i takový vzor 58 by mi nevadil. *1*
  • 3 balicky, za 3*15 eur (len typ) ? :|
    Hra pobavi, to jej nezapriem, ale po dlhsom hrani zacnu chyby v enginu byt az tak do oka bijuce, ze to az zabolí :(
    DLC by mohli dat kludne bokom aj na 3-6 mesiacov a konecne by mohli opravit hru.
  • Byla odhalena první zbraň do přídavku CQ! http://img23.imageshack.us/img23/4462/leakedweapon.png
    • :D
  • Přídavek Close Quarters tedy bude o pěších. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku má jít rozstřílet na kusy. Budou kolem vás padat úlomky zdiva i rozbitých zdí, kdežto těsné prostory mají na vertikální úrovni poskytnout skvělý zážitek. Těšit se lze i na nové zbraně, úkoly a psí známky.

    Ha ha ha ha hah ha hha hhhha hha (joker smiech)

    Ne, destrukci ta hra videla jen z rychliku. A ne 160 ale 300kmh.
    • "Ha ha ha ha hah ha hha hhhha hha (joker smiech)" Co je tohle za trapárnu, ty šašku? Přestaň ze sebe dělat idiota a mazej na odpoledku do školy, ty parchante.
      • :D
    • Ok, jmenuj jednu hru, která má lepší destrukční model, než BF3, krom BC2? Neříkam, že je destrukce třeba v Metru nebo, Seine dobrá, ale na B2K mapách nemá obdoby.
  • Jen takovy drobny info k nejvetsi mape co ma byt v Armored kill. DICE pred vydanim oznamovalo, ze mapy v battlefield 3 jsou nejvetsi z cele serie Battlefield, takze je mi asi jasny, jak velka bude tahle "nova nejvetsi"
  • Radsej keby opravovali chyby v hre. Napr. tie nevyditelne steny do ktorych strielam mi idu uz pekne na nervy
  • A cena? .. ano ta určitě vydá na novou hru.

    při slově balíček, se mi zvedá žaludek! jděte s těma dlcčkama doprdele, napodobujte to zasrané kall of djůty víc, ubožáci s bývalým potenciálem dělat kvalitní hry!

    fuj *11*
    • Další uplakánek z placení DLCček, tak to nekupuj nikdo tě nenutí. *5*
  • a zapomeli ste napsat zruseni zbrane M320!!!!v tesnych prostorech akce??scim s M320???cg panove totalne na piiii.cuu
    • Je spousta servrů, kde je za použití M320 kick, ideálně rovnou ban. Vlíst na malou mapu se 64 hráči a povolenými granátomety = blbina.

      Především by konečně měli hru řádně opatchovat. Je tam takový neuvěřitelný množství bugů, až to bolí. Když pominu spoustu míst, kde se hráč zasekne i o malý kamínky a neumí přeskočit některý plůtky sotva do pasu, tak mě posledně dostal týpek, co kempil s mortarem ve spodních patrech Metra a suveréně zabíjel lidi venku u stanoviště A. Anténa se svejma průhlednejma/neprůstupnejma zónama je taky proslulá. MAV už na některých servrech preventivně zakazují atd.
      • Obsah DLC End Game bude patch, jenz byl slibovany na minuly mesic :)
      • Urug
        Co se týče toho přelézání, mě je dycky záhadou kde jsou hitboxy postavičky během té animace. Zcela jistě nejsou na tom modelu...tedy alespoň ne na straně klienta.
        Zrovna jsme se tak bavili jestli je v té hře nějaká věc, která je fakt vyladěná a funguje na 100%. No moc jsme toho nevymysleli...
        • A stejne me porad hrozne bavi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit