Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Metro je náhodou dobrá mapa. Jedna z mejch nejoblíbeněiších.
  • Hra ma celkove + i - sy, + jsou souboje techniky, jenz nejsou spickove ale nejsou ani spatne, nicmene, k dokonalosti to ma daleko, obcas letadlem skrtnu o strom, nejen ze to stromu nic neudela ale ani letadlu se nic nestane, obcas se rozjebe, ale obcas se jen zpomali a leti dal, bug jak prd*l, tanky se sem tam cas od casu smekaji jak po ho*ne, jede jede a hodi hodiny, do tanku musim narvat 4-5 rpg nez bouchne definitivne, a pak tragicke souboje infantry AKUckem (AK74) zabiju panaka pokud strilim po rane na dalku jakou zabiji G3 a delsi hlavne, naopak z barety obcas chytne ranu a bezi vesele dal, brokovnice strili na 100m atd, dalsi bugy jsou v animacich panak po me strili vytahne zasobnik stale strili strci tam novej nabije a porad strili!!, Granatometem nebo RPG obcas panak neumre lec to bouchlo 10 cm od nej, a naopak panak me zabije presto ze u sebe jsem uz za zdi a nemuze na me videt, natoz strilet! O tohle se maj starat a ne o novy mapy a premejslet jak z lidi dostat prachy! Ku*vy jedny
  • Já bych bral, kdyby tam dali zbraně zbrojovky CZ a né jen pistole, ale jako i ty nové útočné pušky, co dostala armáda i takový vzor 58 by mi nevadil. *1*
  • Další uplakánek z placení DLCček, tak to nekupuj nikdo tě nenutí. *5*
  • :D
  • ani 100 dlc nespravi to, ze chlapci neuvolni SDK, takze ta hra je uz vlastne mrtva. Koupil jsem, zahral jsem si nejaky ten patek, ale uz se k tomu nevratim, neni duvod.
  • Mna by potesilo keby tak pridali pucku AUG A3 a hlaven vratili SCARu jeho posliapanu povest neskorsimi "upravami".
  • Nebylo na tebe..:)
  • :D
  • Mam stejné právo se vyjadřovat jako každej. *4*
  • Bad Company a BF3 je pro mě velikej rozdíl, nový engine, stíhačky a jiná hratelnost, alespoň pro mě. BC2 mě sklamalo a bylo to první BF hra co jsem hrál, ale na chuť jsem jí nepřišel, za to BF3 mam rad sice hraju jen rushe, conquest je slavný u této série, ale rush mi sedí víc, ale jsem spokojen. *4*
  • "Ha ha ha ha hah ha hha hhhha hha (joker smiech)" Co je tohle za trapárnu, ty šašku? Přestaň ze sebe dělat idiota a mazej na odpoledku do školy, ty parchante.
  • Neměl bys soudit lidi o kterých nic nevíš já mam MW3 kvůli klanu, a hraju to jen vyjímečně treninky 1x týdně a jinak tu hru rád nemam rači hraju BO a BF3. *4*
  • 3 balicky, za 3*15 eur (len typ) ? :|
    Hra pobavi, to jej nezapriem, ale po dlhsom hrani zacnu chyby v enginu byt az tak do oka bijuce, ze to az zabolí :(
    DLC by mohli dat kludne bokom aj na 3-6 mesiacov a konecne by mohli opravit hru.
  • Byla odhalena první zbraň do přídavku CQ! http://img23.imageshack.us/img23/4462/leakedweapon.png
  • Začínáš bejt trapnej. ANO, POCHOPILI JSME! KUPUJEŠ SI HRY! Tak už s tím nepičuj u každého příspěvku!
  • Ok, jmenuj jednu hru, která má lepší destrukční model, než BF3, krom BC2? Neříkam, že je destrukce třeba v Metru nebo, Seine dobrá, ale na B2K mapách nemá obdoby.
  • Přídavek Close Quarters tedy bude o pěších. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku má jít rozstřílet na kusy. Budou kolem vás padat úlomky zdiva i rozbitých zdí, kdežto těsné prostory mají na vertikální úrovni poskytnout skvělý zážitek. Těšit se lze i na nové zbraně, úkoly a psí známky.

    Ha ha ha ha hah ha hha hhhha hha (joker smiech)

    Ne, destrukci ta hra videla jen z rychliku. A ne 160 ale 300kmh.
  • Rycyklace, recyklace... Bla, bla... Všichni o tom pořád kecáte, ale stejně to hrajete.. Tak si tady nehrajte na něco jinýho trapáčci.
  • Obsah DLC End Game bude patch, jenz byl slibovany na minuly mesic :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit