Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen takovy drobny info k nejvetsi mape co ma byt v Armored kill. DICE pred vydanim oznamovalo, ze mapy v battlefield 3 jsou nejvetsi z cele serie Battlefield, takze je mi asi jasny, jak velka bude tahle "nova nejvetsi"
  • A stejne me porad hrozne bavi :D
  • Urug
    Co se týče toho přelézání, mě je dycky záhadou kde jsou hitboxy postavičky během té animace. Zcela jistě nejsou na tom modelu...tedy alespoň ne na straně klienta.
    Zrovna jsme se tak bavili jestli je v té hře nějaká věc, která je fakt vyladěná a funguje na 100%. No moc jsme toho nevymysleli...
  • Radsej keby opravovali chyby v hre. Napr. tie nevyditelne steny do ktorych strielam mi idu uz pekne na nervy
  • A cena? .. ano ta určitě vydá na novou hru.

    při slově balíček, se mi zvedá žaludek! jděte s těma dlcčkama doprdele, napodobujte to zasrané kall of djůty víc, ubožáci s bývalým potenciálem dělat kvalitní hry!

    fuj *11*
  • Je spousta servrů, kde je za použití M320 kick, ideálně rovnou ban. Vlíst na malou mapu se 64 hráči a povolenými granátomety = blbina.

    Především by konečně měli hru řádně opatchovat. Je tam takový neuvěřitelný množství bugů, až to bolí. Když pominu spoustu míst, kde se hráč zasekne i o malý kamínky a neumí přeskočit některý plůtky sotva do pasu, tak mě posledně dostal týpek, co kempil s mortarem ve spodních patrech Metra a suveréně zabíjel lidi venku u stanoviště A. Anténa se svejma průhlednejma/neprůstupnejma zónama je taky proslulá. MAV už na některých servrech preventivně zakazují atd.
  • a zapomeli ste napsat zruseni zbrane M320!!!!v tesnych prostorech akce??scim s M320???cg panove totalne na piiii.cuu
  • Ja jsem přesně toho samého názoru, BF3 je komplexní přesně jak autoři slibovali. Hraju všechny mapy a baví mě jak Metro a Bazar, tak Caspian a Koňtáky(Kanály). A ty nářky že je tu moc menších map mě vytáčejí. Nikdo je hrát nemusí. Kdyžtak je tu Firestorm, Oman a další.
  • Kdybys napsal svůj první příspěvek v tomhle duchu, nikdy bych tě neosočil. Ale "že většinu současných hráčů tvoří odpadlíci z COD a ty výprask z vozidla těžce nesou" je kravina. Ona vůbec většina příspěvku, do nichž někdo zakomponuje CoD je blbost. Na serverech s vypnutými granátomety a frag municí si člověk naopak zahraje kolikrát mnohem líp, než na obří mapě, kde dost často stojí půlka týmu frontu na vrtulník a druhá se snaží vyšplhat na anténu. Na malejch mapách většinou po chvíli najdu jednotku, která spolupracuje a se kterou je radost hrát. Najít někoho takovýho třeba na Firestormu je o dost těžší, takže buď jedu sólo nebo se přidávám k náhodným "kolemjdoucím". Tolik k CoD odpadlíkům co brečej z tanků. A jedno DLC s převážně velkými mapami už je venku (Wake, Karkand a Oman), druhý je v plánu. Zas tak špatnej výběr člověk nemá. Spíš bych si stěžoval, že map nebylo víc už v základní hře.
  • Aneb proč čekáme tak dlouho na opravný patch. Se není čemu divit, když mají plné ruce práce s x DLCčkama, patche přece nic nevynesou. Jinak první DLC, nevim, nevim, o mapy nemám zájem ale pokud budou ty české zbraně....a Armored Kill je tutovka.:)
  • Ja si teda chodim oddechnout na velky mapy s technikou protoze maly s pechotou mi prijdou jako mnohem vetsi chaos :D
  • to jsem nějak nepochopil, choď si kam chceš. já jsem pouze shrnul svoje pocity z těchto dlc. já si ty menší taky občas zahraju, jenom jsem napsal, že jejich poměr je na bf poměry víc než dostatečný už teď. primárně bych tenhle typ map pošetřil třeba do bc3. to, po čem se lidem na fórech nejvíc stýská, možná přijde až v tom druhém. kupoval jsem si totiž primárně battlefield, ne přestřelku v baráku 20x20. myslím si, že výsledky svojí práce sebereflektuji dostatečně a odevzdávám zákazníkům práci vždy v pořádku a moji zákazníci mají plné právo její výsledky se mnou probírat a přípomínkovat. takže mám pocit, že jakožto platící zákazník mám stejné právo vůči tvůrci hry, za jejíž licenci jsem zaplatil.
  • myslíš recyklaci bad company?
  • coze ? vic destrukce v pridavku ? nebude to jako kdyz u mafie 2 slibovali a pak to nakonec dali do pridavku
  • V BF3 ano...
  • Ach jo... kdyby radsi konecne opravili TV missile.
  • konzolisti si zahrajou, lamky to zafragujou automatickyma brokadama a rpg .. pripadne to zachrani HC servry s omezenim jen na pistole a pod ..
  • Už je to tu zas. Představte si, že hraju jak velký mapy, kde techniku hojně využívám, tak malý mapy, kam si od ní chodím oddechnout. Battlefield mi bohudík nabízí obojí. Výlevy mistra xy a jemu podobných fakt stojí za to. Možná kdyby někteří jednou začli sebehodnocením a pak se až pouštěli do druhých...
  • dyt te mensi mapy nenuti nikdo hrat .. metro proste nehraju, ale aby mi vadilo, ze to tam dali je trochu na hlavu ..
  • Erien
    Nejde mít všechno realný navíc tank M1 Abrams važí asi 60 tun, když do něj najedeš buginou která má par set kilo, určitě ho to neodstrčí. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit