Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnus Hnus to jim nestaci zajebane metro? Hra ktera ma taky potencial na velkych mapach a takhle to zajebat no cotje?
  • TOHLE UZ NENI BATTLEFIELD ale CS: COD, prostor pro novy BF respektive ARMU?
  • Osobne chcem radsej vipilovany battlefield 3. Uz su ako Activision hra ma stale bugy a budu len platene DLC. A preco? Lebo musela stoj co stoj vyjst pred cod. Clovek aby prosil o poriadny update. Dufam ze nam daju aj neake mapy zadarmo inak bude u mna battlefield = cod. Kupim si stale obe lebo nie je nic ine na trhu len to a ich klony ale osobne u mna uz battl nebude mat urcite navrch. Bojim sa ze o rok pride dalsi minimum noviniek vsetko rovnake presne model cod.
  • pamatuješ správně, ale taky nesmíme zapomenout, že většinu současných hráčů tvoří odpadlíci z COD a ty výprask z vozidla těžce nesou. radši kempí v metru, tam je pro ně utulno
  • Anal.S
    Nebo protože někoho prostě pěší boj láká víc? :D
    Sorry, ale když si chci užít techniku, zahraju si radši simulátor na ni specializovanej.

    Jsem vlastně celkem rád, že se od sebe snaží pěší hráče a techniku co nejvíc oddělit. Jediná věc co mě na BF vždycky vadila, byl právě konflikt techniky vs pěšáků, kde půlka lidí dělala tohle a půlka tohle, ale dohromady to moc nefungovalo, i když je to vlastně do jisté míry trademark série.
  • Trol.diskuzni
    Já si pamatuju, že si lidi právě stěžovali, že tam nemůžeš používat žádná vozítka a tak, že to je prostě jen COD-like koridor... Že to není to, co očekávají od Battlefieldu. Naopak nějaká druhá mapa prý byla veliká na rozlohu a ohlasy byly pozitivní, že se tam dá dělat spousta věcí a létat, jezdit a kdo ví co všechno.

    Ale nehrál jsem to, jen co si vzpomínám, že jsem četl...
  • Ringwraith
    To nevím - ale já z ní taky nebyl zvlášť unešenej.

    Každopádně bleskovka odkazovala na:
    http://mp1st.com/2012/03/02/bf3-devs-tease-a-rewarding-week-ahead-reveal-most-popular-map-and-weapon-balance-secrets/

    A v druhým odstavci to tvrdí Senior Gameplay Designer, Alan Kertz...
  • Trol.diskuzni
    Počkej, vždyť na tu mapu přece během beta testů všichni nadávali, ne? Nebo si to pletu?
  • Ringwraith
    Tý jo asi máš recht.

    Šak tady nedávno proběhla bleskovka, že nejoblíbenější mapou je Operation Métro a určitě není "klasický Battlefield", takže na chytání CoD audience něco bude.
  • tohle jsi nemyslel vážně, viď?
  • ach, to mi nedělej, normálně jsem se zasnil.. to samozřejmě moc dobře vím, hodnotím současným vztah EA k zákazníkům.
  • JohnyTheZik
    Tak ja mluvil jen o DLC baliccich, kterejch bylo neco malo kolem 7 myslim (predevsim mapa, popr. mod do mapy - vetsinou rush).. Vietnam je datadisk a pomerne dost slusnej, takze je logicky, ze je placenej. Kamuflaze jsou uz jen nejaky special ingame predmety, nic, co by ti nestazenim chybelo.
  • Tak je tam už pár DM modů + respawn vozidel je nastavitelnej tak bych tomu zase nepřidával takovej význam, ale třeba máš pravdu vážně to tak myslej.
  • To byla taky labutí píseň DLC zadara. *4*
  • Já osobně jako fanda BF3 si to koupim určitě a moc se těšim. *4* KVALITNÍ hru docením s lehkým srdcem a ty peníze za to jistě stojí. Rači dam peníze za DLC EA než ACTIVISIONU protože, EA mi za to dá kvalitu i pokrok a né recyklaci.
  • http://youtu.be/Neq7LFDJxNg Video z Close Quarters
  • Nikdo tě to nutit kupovat nebude. *4*
  • Co bys chtěl od levise :)
  • Kocy
    Cena by u všech DLC měla být stejná jako u B2K tedy 15€
  • Kocy
    Proč vyjde Close Quarters? Protože chtějí nalákat více CoDkařů...
    Proč vyjde Armored Kill? Protože nechtějí přijít o další veterány...
    Každopádně Armored Kill si 100% koupím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit