Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela frustrujici ze na konzoli to takhle vypadat nikdy nebude :D
    • nebo jo ? poucte me :) dokonce si ani nemyslim ze tohle je PS3 prohnano pres photoshop ale cistokrevna PC vyvojarska verze kterou vsechny nalakaji na prvni vlnu s360/ps3 lec bohuzel nevypadajici takto.
      • God-of-War
        Na grafiku me nikdo nemusi lakat... Vypada to lip, nez GTA 4 a to bohate staci. De mi o hru a ne o grafiku:).
        • me ve sve podstate taky :) Ale kdyz mam navyber ji hrat bez AA na xku ktery uz me nedokaze zhola nicim po graficke strance prekvapit a bohuzel si troufnu rict uz i vnimanim ji ciste jako celek cimz u me GTA vzdy vynikalo a na druhe strane vcetne AA, hi res textur apd byl bych sam proti sobe :)) na tohle se tesim az moc dlouho abych si pokazil chut napr. ztratama FPS a ostatnima nedostakama kteryma tyhle uz dost stare skatule bohuzel skytaji. Takze nejakych par mesicu uz nehraje roli.
          • God-of-War
            Tak v tom pripade si holt musis pockat na PC verzi:). Samozrejme se taky tesim jak malej, ale proste to chci smazit hned, takze PS 3 VERZE UAAAAAAA.
            • raky mam nutkani, omrknu jak to bude vypadat a hejbat se na mym X_starikovi a pak vynesu finalni rozsudek :))
    • Což o to. Na konzoli to bude vypadat aspoň nějak. Na PC to nebude vypadat vůbec.
      • vlastik.plaminek
        To sis vycucal z prstu nebo se umíš tak dobře ohnout?
  • Ti co tu píší, že grafika vypadá reálně asi dlouho nebyli venku..

    Jinak grafika na současné poměry dost průměr, ale vzhledem k otevřenosti světa je to asi ok.
    • Pokud si mam vybrat mezi interaktivnim rozlehlym svetem s prumernou grafikou a promakanym koridorem je u mne volba jasna.
      Oni to delaji dobre. Pokud zvladnou funkcni svet s fyzikou dobrymi animacemi a umelou inteligenci pak uz nebude problem pridat polygony lepsi shadery a textury s vyssim rozlisenim az to konzole poberou. Skoda ze se tato hra nedela primarne pro PC. To by byla i po vizualni strance podstatne dal. Alespon na urovni Arma3.
      • ..každé má své výhody a nevýhody, záleží na konkrétní hře.. jen jsem reagoval na ty žvásty o reálné grafice.
  • No na obrazkoch vsetko supr, ale som zvedavy ci potom v reale budu zasa v dialke preblikavat textury a geometria jak splasena.
  • Tak šup. Ať už konečně ohlásí PC verzi, abych si to mohl někde předobjednat. *14*
  • Danny28
    To je pravda ale Midnightclub ať už si nechají :D Myslím že RDR by mělo mnohem větší úspěch.
  • Stejně nechápu kde chtějí vzít výkon GPU na to aby to vypadalo jako na obrázcích, kde některé záběry vypadají "near real" a jiné více "unreal" (jako doopravdy/nerealitsticky). Photoshop ? Nejsem grafik ale může být, fotka s afroamerickým klukem a policisty provádějící razii vypadá opravdu téměř jako fotografie. Nevím kam to chtějí nacpat do omezené grafické paměti obou konzolí. Možná mají nějaké překvápko v záloze aby rozlučka s aktuální generací byla velkolepá...
    • Třeba to policejní auto co vypadá jako kousek bílého papíru bez detailu? Jsi blázen, podívej se pořádně, jednoduchá plochá grafika, pár vyhlazených rovných textur, nic víc... šíleně ploché, grafika je dost zastaralá, aby to rozhýbaly staré konzole při té otevřenosti.
      • Ty si plochej, ma to foto-look, tak jakypak papirovy auto. Stary konzole nic rozdejchavat nemusej, protoze si s hrou 80% koupi novou konzoly...
        • Což jim nebude nic platný, protože GTA5 vyjde na staré konzole.
          • Asi myslel novou PS3/S360? *7*
    • Hlavně to bude ingame grafika a "cutscény". Tzn ingame grafika bude jak ve 4ce, akorát s více detailama, možná líp vykreslenýma. A cutscény tak jako na některých obrázcích, jak píšeš "near real".
    • spoock
      spíš to bude optimalizací, méně nepodstatných serepetiček, méně dopravy, navíc při bližším ohledání gameplaye mám pocit, že ta hra bude zase trochu rozmazaná, ta grafika zas až tak super není, byť oproti GTA4 je to pokrok
  • Vrook
    Ten Trevor je prostě Táborský.
  • jack
    A tohle se opravdu bude hybat na PS3 ??? *8*
    • tohle na ps3 nikdy neuvidis, zacni tim ze si odmyslis AA *3*
      Je to sice tradice a ja je chapu, ale tak jak vypadaji screeny to na x360 ani PS3 proste vypadat nebude. Doufam ze nepodlehnu a nepujdu si pro xbox verzi a vydrzim na PC, protoze bych opravdu chtel hrat to co je na screenech :))))
      • předně GTA takhle bude vypadat pouze na PC s uzivatelskejma modama a optimalizaci :D protoze rockstar a jejich optimalizace :DD
      • Ronox
        A proč ne? GTA nikdy netopovalo grafiku, ale bylo to o hratelnosti, světu a postavách okolo.
  • Jack1947
    Uz vice screenu netreba, prestoze se bude hrat za vsechny 3 postavy ja myslm ze nejvice, za toho v tom obleku, ten ( fetak muze mit taky zajimavy mise a cernoch uz tu jednou byl ) tenhle mi zatim z nich sedne nejvic, i kdyz kdovi ze... ( mozna proto ze mi pripomina Kanea a to byl brej typek aspon v 1cce.)
  • Danny28
    A to se po ohlášení říkalo že nemáme počítat s odkazama na starý Gtačka. To tílko Love Fist to trochu vyvrací...a díky bohu za to *4*
    • Nevim me to celkove prijde (ty postavy hlavne) odkaz na ty tri GTAcka predtim... ale asi jsem jedinej nebo nevim..

      Ten prachac - GTA vice city
      Neco jako roman - GTA IV
      Ten cernej gangsta madafaka - GTA SA *2* *8*
    • residentevilfans
      To akorat R* trolli :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit