Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS4 nebo PC verze.
    • kazdopadne na ps3 screeny to fakt nevypada
      • God-of-War
        To sou ps 3 screeny, prohnaný photoshopem. Dělá se to tak na všech platformách.:)
    • ok, aby to někoho nemrzelo, tak ještě X1 verze... :) Nevím proč, ale u těch nových konzolí mám v hlavně jakoby jen PS4, Microsoft to těma svýma podělávkama zabil prostě .
    • ani jedno..
      jsou to screeny z ipadu
      • možná ze srabtletu s 2 jádrovým procesorem a nabušenou grafikou.
        • naprostej souhlas...
          Ipady jsou pro vymlaceny ovecky.. zlaty androidi tablety tam to beha na 120fps díky 60 jadrovymu procaku..
          sice nefunguje displej a pri otaceni displeje si to veme pulku vykonu.. ale no body cares ..
          cim vic jader tim vic addidas *14*
          • no Ipadisti jsou mozna ovce, ale lidi co v tematu o GTA5 srovnavaji Apple s Andoidem jsou blbci.
  • yuri337
    Photoshop
    • frag.ment
      Za co má ty mínusy? Každému soudnému člověku musí být jasné, že hra rozhodně nebude vypadat jako na těchto screenshotech. Je to jasně upravený a nebo vytípaný z neohlášené nextgen nebo PC verze (a to říkam jako majitel PS3 a hru mám v plánu koupit v den vydání).
      • spoock
        já si spíš myslím, že to típaj z blízka právě kvůli tomu, aby zakryli nedostatky
      • Keyz
        Navíc to stejně není nijak slavný. Hranatý blatník okolo kola auta, klasicky zubaté textury no a tráva + nějaká divně hnusně hnědá textura na zemi domu dávají korunu.
        • Ono vlastně záleží jen na grafice žejo... Tak to radši celou hru zahodíme jo? *3* *15*
        • Danny28
          Starý konzole z toho hodně smrdí no...
          • Keyz
            Je to škoda. Snad bude to samé pro nové.
  • Amylee.Anderson
    Já se v tom tolik nevyznam, ale jak moc je těžký udělat čepici na postavu? Na tom obrázku v článku to je stejný jako v L.A. Noire, čepice je větší než hlava.
    • BoB.2
      Má tam velký afro.
    • Robotron3
      Asi tam musí být nějaká rezerva, aby se ta hlava nemohla dostat skrz tu čepici v žádné situaci. Jako aby se nemohly překrýt ty polygony, ale to jen hádám :)
      • Pokud vím, tak se tam místo původní hlavy nahraje nová textura necelé původní textury s čepicí/účesem, která má ale stejné animace a pohyby jako hlava samotná. Textura hlavy a pokrývky přes sebe nemůžou projít, neboť tam chybí samotná textura horní části hlavy, kterou nahradila čepice nebo účes. Pokud se pletu, umínuskujte mě prosím. *4*
        • Khanemis
          Já bych jen upřesnil jednu věc a to, že nejde o "texturu", ale o "mesh". Mesh je trojrozměrný model nějakého objektu, textura je potom dvojrozměrný obrázek, kterým se ten drátěný model potáhne:)
          • Pravdu díš. Děkuji za opravu.
            • Celkove v tom mas dosti hokej. *3*
              Textur je vice druhu a urcuji barvu odlesky nerovnosti pruhlednost atd. Soubor textur spolu se shaderem tvori material. A material se natahne na 3d model ktery zase musi mit mapovanim dany ve kterem miste se ktery pixel zobrazi.
              Pruhlednost urcuje alfa v texture. Ta muze byt 1bitova ta ale neumoznuje plynule prechody funguje jenom cerna a bila. A nebo 8bitova ktera plynule tj neostre prechody umoznuje. Pouziti alfy navysuje data a je narocnejsi i na vypocty. Reseni ze pro cepice bude mit hlava vice textur s ruznymi alfa kanaly by melo zbytecny dopad na vykon. Pochybuji ze by to nekdo pouzival ve hrach.
        • Nevim jestli je to takto. Tipoval bych spise ze u sandboxu se pouzivaji cepice jako samostatny objekt univerzalne pro vsetky hlavy a proto musi byt tak velke aby se do nich vesly vsechny hlavy. Protoze prunik samozrejme nastat muze. Pro system jaky si popsal ty by museli byt polygony modelu riznuty v miste prechodu s cepici. A pro vice typu cepic to prakticky nejde udelat respektive by musel mit model hlavy zbytecne hustou mesh.
          • Liší se to podle toho, jak je hra tvořena. Pokud máš tím sandboxem na mysli Fallout New Vegas nebo Mount and Blade, tak máš pravdu. Lze to zjistit jednoduchým změněním textury v nějakém programu na úpravu her (pokud je hra open-source). Smaž jen skin, 3D model zůstane; bude průhledný a uvidíš, že tam chybí ve hře jen helma, ale hlava pod ní je normální i když v inventáři vidíš, že máš helmu na hlavě. Ale jsou hry, kde je to vyměněné komplet i s kebulí (např. GTA:SA a nejspíš i IV a Vice City a samozřejmě Minecraft *12* ).
            Samozřejmě obličej a celkový tvar hlavy zkopírují, nikdo nedělá pro každou čepku ten samý obličej od začátku. *3*
            • Tím ze se odebere material model neni pruhledny. To jsem jeste nevidel i kdyz je mozny ze to nekde takto funguje. Bezne je bez materialu model sedy a nebo bily. Pro pruhlednost je potreba material s alfou. A nebo urcena selekce polygonu ktere se urci ze za danych podminek bude invisible.
  • HOLY SH*T!! Uplne jsem si myslel ze je to nejaka fotka!!! Tahle hra nebude mit opet konkurenci, stejne jako 4ka *5* NEMUZU SE DOCKAT *14* *14* *14*
  • a ani na nasich kompech jestli to optimalizujou stejne jako IV *3* *1*
  • Robotron3
    Vypadá to famózně.
  • BoB.2
    Už je potvrzený PC? Dík
    • sleepless
      Zatím ani slovo. Předpokládám, že PC verzi oznámí až po vydání konzolové - někdy v průběhu podzimu. Jde však čistě o můj odhad.
      • residentevilfans
        A ktomu jeste port Red dead redemption!
        • sleepless
          Red Dead na PC už spíš asi nehrozí, i když nikdy neříkej nikdy. S některými PC porty si dali na čas. PC verze Bully vyšla dva roky po původní PS2 verzi.
          • vlastik.plaminek
            Nebylo tu v bleskovkách asi tak týden zpátky (možná i dřív), že R* nabírá lidi na 2 porty? Pokud mi paměť dobře slouží, tak by to vycházelo na RDR a GTA, protože jinak by nebylo co portovat.
            • vlastik.plaminek
              Nejsem si jistý, jestli by by na Midnight Clubu vydělali stejně nebo víc, než na RDR. To se jim nevyplatí dělat. Po RDR řve strašně moc PCčkářů a já se jim ani nedivím, protože to je parádní hra.
            • TheJackal47CZ
              taky doufam v rdr ale rockstar ma jeste midnight club
        • teda nejak sem nepochopil co s tim red dead všichni maj. přiznávám nehral sem a jen to videl u kamaráda ale ze by to na me nechalo nejakej dojem neceho uzasnyho nebo originálního to ne.
          • Robotron3
            To bys musel hrát, kouknutí nestačí. Tam jsou uplně úžasný až dojemný momenty, kdy si to pelášíš krajinou proti zapadajícímu slunci a říkáš si, jak sakra tohle na těch konzolích udělali :) Nevim, jak je to originální, ale jedinečný RDR je určitě.
            • Malleth
              Stačilo jedno video a byl sem z RDR nadšenej.
              http://www.youtube.com/watch?v=P7L9senzvEY

              A samotná hra nezklamala v žádným ohledu.
  • Viktor_H
    Koukám, že Franklin má docela spadlá ramínka... Zvláštní, většinou jsou herní hrdinové fyzicky dokonale stavění.
    • no spíš bych řek, že má nabušené trapézy
      • Viktor_H
        to je možný, přes triko těžko říct, každopádně ramena má nízko posazený a úzký... A s tím neuděláš nic, to je genetika.
  • Love Fist .. až mi ukápla slza při vzpomínce na Vice City..:')..Jinak,vypadá to úžasně,ty novinky jdou vidět pomalu na každém obrázku..bude to hodně nadupaný..:) Rozhodně se těším. *3*
  • SRIV to stejně nebude sahat ani po kotníky.. V Rockstaru si totiž stále ještě neuvědomili, že hry musí být především zábavné.
    • Danny28
      No jistě...Když tam není obří růžové dildo. Můsí to být hned špatná hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit