Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheJackal47CZ: To se teda pekne pletes. Jde o exkluzivku ta oproti normalnim hram vyuziva PS3 nebo Xbox na maximum.Kdyz delali video z PS3 proc by delali screene z jine platformy?
  • Ono vlastně záleží jen na grafice žejo... Tak to radši celou hru zahodíme jo? *3* *15*
  • Asi myslel novou PS3/S360? *7*
  • Přesně, a i když to tak nebude,no a co? Zase se to na PC nebude moc pořádně hrát :) To miluju ty kecy PC hráčů o grafice,vyhlazování apod..
  • vlastik.plaminek
    To sis vycucal z prstu nebo se umíš tak dobře ohnout?
  • TheJackal47CZ
    :D pokuď by to tak opravdu vypadalo určitě ne na ps3 nebo x360 ale na PC případně na nové generaci konzolí, takže si bež vyh*nit gamepad.
  • * tešte
  • Ronox
    Viděl jsem kvalitní televizor :) konkrétně (60" Samsung UE60F6100) a nyní jsem měl i na test 4k televizi (nějaký LG Ultra HD) a ani jedna mi v kombinaci s Sony HTPJ426HN nevytvořila ten zážitek z té obří úhlopříčky a pocitu kina *3*
  • chtěl jsi napsat "těstese" ne ? v opačným případě pochybuju o tvé soudnosti :) a tvůj koment bych označil přinejmenším za směšný.
  • To jsi neviděl ještě kvalitní televizor :) Plátno a černá je opravdu ubohost.
  • zadny photoshop panove!Tohle jsou live obrazky ze hry taakze pcckari smažte se!
  • Ronox
    Moje nejlepší investice byla do kvalitního projektoru. To se nedá vůbec srovnávat s televizema. V leže s gamepadem s cca 3m úhlopříčkou je prostě pecka + dá se přenášet na zahradní grilovačky spolu s Wii.
  • Myslim, ze nekteri jedinci zde by si meli nechat vysetrit oci a nebo hlavu, protoze tohle ma k fotorealisticky/"near real" grafice hodne daleko. Pripadne jednou zacas vylezt z baraku nebo aspon kouknout z okna.
    Nemluve o tom, ze ty obrazky jsou protahnute photoshopem.
    Ale jinak se tesim, GTA je hlavne o hratelnosti.
  • frag.ment
    Jaj chybička se vloudila, samozřejmě sem myslel GT5. Pardon..
  • Ano, plazma vládne, ale až po mně.
  • residentevilfans
    Moje maminka zemrela pred 3 lety *9* ! A od roku 95 se zivim sam!
  • Ty už si GTA V hrál? Tak to ti ve skrytu duše strašně závidím. *6*
  • Když už zmiňuješ LCD monitory, je někde vidět kdo používá jaký panel? Páč ta Iiyama (Prolite X2485WS-B1), se kterou poslední dobou přicházím poměrně často do styku, je ... zvláštní.
  • Ale nepovídej, já nic dokazovat nemusím, já to mám doma zařízeno moc hezky a jsem spokojený, nějací kluci se tu ptali, tak jsem jim odpovídal, ty si čum na co chceš, respektive na to co ti koupí maminka :) Apropo neměl bys diskutovat o GTA? Tady je přece diskuze o GTA ne? Už jsi zjistil z čeho jsou ty screeny?
  • residentevilfans
    Jsi jen dalsi brouk pytlik! A umorne se snazis dokazat jak je plazma supr cupr nejlepsi! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit