Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Možná ani na kompech. 16XAA je dost náročná. Taky záleží jaký druh AA použijí.

    Tedy na PC kde bude jednočipová karta.
  • Malleth
    Stačilo jedno video a byl sem z RDR nadšenej.
    http://www.youtube.com/watch?v=P7L9senzvEY

    A samotná hra nezklamala v žádným ohledu.
  • Ani na PS4 a ani mozna na PS5 :D
  • Amylee.Anderson
    Já se v tom tolik nevyznam, ale jak moc je těžký udělat čepici na postavu? Na tom obrázku v článku to je stejný jako v L.A. Noire, čepice je větší než hlava.
  • sleepless
    Red Dead na PC už spíš asi nehrozí, i když nikdy neříkej nikdy. S některými PC porty si dali na čas. PC verze Bully vyšla dva roky po původní PS2 verzi.
  • HOLY SH*T!! Uplne jsem si myslel ze je to nejaka fotka!!! Tahle hra nebude mit opet konkurenci, stejne jako 4ka *5* NEMUZU SE DOCKAT *14* *14* *14*
  • a ani na nasich kompech jestli to optimalizujou stejne jako IV *15* *1*
  • Robotron3
    To bys musel hrát, kouknutí nestačí. Tam jsou uplně úžasný až dojemný momenty, kdy si to pelášíš krajinou proti zapadajícímu slunci a říkáš si, jak sakra tohle na těch konzolích udělali :) Nevim, jak je to originální, ale jedinečný RDR je určitě.
  • a ani na nasich kompech jestli to optimalizujou stejne jako IV *3* *1*
  • Robotron3
    Vypadá to famózně.
  • teda nejak sem nepochopil co s tim red dead všichni maj. přiznávám nehral sem a jen to videl u kamaráda ale ze by to na me nechalo nejakej dojem neceho uzasnyho nebo originálního to ne.
  • maros.goc
    ani na PS4
  • residentevilfans
    A ktomu jeste port Red dead redemption!
  • sleepless
    Zatím ani slovo. Předpokládám, že PC verzi oznámí až po vydání konzolové - někdy v průběhu podzimu. Jde však čistě o můj odhad.
  • BoB.2
    Už je potvrzený PC? Dík
  • Viktor_H
    Koukám, že Franklin má docela spadlá ramínka... Zvláštní, většinou jsou herní hrdinové fyzicky dokonale stavění.
  • Love Fist .. až mi ukápla slza při vzpomínce na Vice City..:')..Jinak,vypadá to úžasně,ty novinky jdou vidět pomalu na každém obrázku..bude to hodně nadupaný..:) Rozhodně se těším. *3*
  • SRIV to stejně nebude sahat ani po kotníky.. V Rockstaru si totiž stále ještě neuvědomili, že hry musí být především zábavné.
  • residentevilfans
    Hmm hezke. Ale (16xAA) urcite ne na ps3. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit