Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Trochu UTFG otázka, ale dneska jsem fakt líný.

    Dá se Trine 2 hrát v kooperaci na jednom Xboxu? Dík.
    • Ano, až ve třech hráčích *4*
  • Pro mě je snad DLC lepší než základní hra ;) .Akorat nám s kamošem nefungoval coop v DLC :-(
  • whoa, další osmička, teda když už je tu číselné hodnocení, bylo by dobré využívat celou škálu. Pochybuju, že poslední měsíc výcházejí jen silně nadprůměrné tituly a ty vlezdoprdelkovské recenze hodinových dlc k průměrným hrám (ME3), n-tých pokračování kdysi skvělých sérií (Resident Evil) a reedicí rok starých her (FIFA, NHL) už začínají být otravné...
    • smejki
      Tento web nepokrývá veškerou herní produkci. O většinu kravin se ani neotřeme. Až mi na stole přistane nějaká blbost, bude adekvátně ohodnocena.
    • Tahle hra si to hodnoceni zaslouzi, je to fakt hodne dobra odreagovavacka !
    • rhaegar
      Ses blázen? Nadávat na Trine! Je to krásná hra a klidně bych dal i devítku,jelikož herní doba připomína datadisk a ne dlc... a cena je taky skvělá
      • Nenadávam ani tak na Trine, jako spíš na nadhodnocování her obecně.
        • rhaegar
          Jo máš pravdu,že každá druhá ptákovina nebo recyklát dostane 8 nebo 9,ale Trine si ty čísla zaslouží, stejně jako Witcher no a víc her mě z poslední doby nenapadá .)
    • Spíš je vidět, že nehrál ani jeden díl Trine, je to úplně luxusní a navíc opravdu levná koupě za skvělou hru... a prostě ted vychází kvalitní hry, tak proč jim nedat slušné hodnocení :)
    • God-of-War
      Je vidět, že si jedničku nehrál...
      • jedničku jsem dohrál, žádná sláva to teda nebyla, ale když se to lidem líbí, já to nikomu neberu...ale o tom můj předchozí příspěvek nebyl...
      • FeebeEWN
        je vidět, že nehrál ani NHL ...
  • Tak toto DLC jsem kupoval hned v den vydání, neboť jsem měl za sebou Trine 1 i 2 a moc jsem se těšil. Nebyl jsem zklamán. Celé odehráno v kooperaci s bratrem...

    ...až na finálního bosse, který se v multiplayeru prostě nedá, neboť jakmile oba umřeme, začíná se od začátku. Doteď si pamatuju to rozladění, jakmile jsme konečně bossákovi po dlouhé době (kdy většinou vždy jeden z nás čekal u respawnu) zničili poslední vraždostroj... a zjistili, že to zdaleka není vše! Trpělivost došla. A ani v SP to není nic příjemného. Takže autorovo rozčarování sdílím.

    Zajímavé je, že i původní Trine mělo hodně těžkého (a z hlediska gameplaye úplně odlišného od zbytku hry) finálního bosse.
    • Mato1987
      to myslíš vážne, boss v prvom trine bola naozaj jednohubka, zomrel som síce aj zo 5 krát ale keď som si už potom namemoroval cestu tak nebol problém, mne sa naopak hlavný boss v trine II a datadisku zdal asi rovnako náročný... :)
      • USER47
        Oni to v Trine několikrát zjednodušovali patchováním. V první verzi byl ten časovej limit opravdu brutální a člověk tam musel hopsat půlku odpoledne, aby to namemoroval. Datadisk jsem ještě nehrál, ale v původním T2 byl boss oproti neopatchovaný jedničce procházka růžovou zahradou.
        • Mato1987
          nesúhlasím, trine som prešiel asi na 3 deň od vydania a hlavný boss nebol vôbec ťažký, prešiel som to aj na najťažšej obtiažnosti asi týždeň na to, je pravda, že keď sa na to spätne pozerám tak som nerváčil pri absolútnom závere, ale dal som to nakoniec bez ujmy na zdravý :D
          v T2 je boss asi na takej istej úrovni, a to isté platí pre datadisk, i keď v datadisku je ten boss trošku tuhší, ale zase je to o tom timingu, nič iné.
      • smejki
        musím říct, že mi boss ve vanille Trine 2 přišel jednoduchý, jen byl otravný, tenhle je těžký a ještě otravný a celé se to kolem něj chová dost nevyzpytatelně
        • Mato1987
          a nie je to na tom to pekné? v trine I si si to po pár pokusoch pekne namemoroval a už si vedel ako ďalej, v datadisku ti memorovanie nepomôže kedže je to miestami aj tak trošku o náhode :)
  • Vidíte? Aj indie hra může vypadat dobře a mít solidní gameplay.
    • USER47
      Ona tahle indie hra taky byla vytvářená s mnohem větším týmem a pravděpodobně za podstatně víc peněz, než většina ostatních indie počinů. To, že je to plošinovka, neznamená, že je to výtvor pěti lidí pracujících v garáži:).
      • Mato1987
        si si istý? vyhľadaj si frozenbyte, je to relativne mladá, nezávislá firmička asi 20 ľudí, všetky hry si financujú sami a v porovnaní s inými indie developermi je to naozaj veľmi malá gdc
        • GlaDOS
          To si vůbec nemyslím. Právě že 20 vývojářů je na indie tým hodně.
        • USER47
          V průběhu vývoje se zmiňovali o tom, že na hře se v tý době podílí přes čtyřicet lidí, což na indie hru rozhodně není málo. První Trine bylo pro ně nečekanej úspěch, kterej zastínil všechny jejich ostatní hry, takže se asi nebáli nacpat do dvojky víc prostředků.
    • Cahir
      Yep. Ale kolik dobrejch připadne na tunu sr*če...
      • U her od velkych vydavatelu tomu neni jinak.
        Proto nechapu ani jednu barikadu lidi,kteri bezhlave obhajuji jednu ci druhou stranu zatimco na tu druhou jen nadavaji,jake tam jsou srackoidni hry.
        Kvalitni pociny se najdou vsude,stejne tak ty spatne.
        U indie her je vetsi koncentrace originalnich a neotrelych napadu,na strane AAA her je zase mnohem lepsi technicke zpracovani a vetsi rozmach.
        Ja si myslim,ze se navzajem prijemne doplnuji a produkuji hry odlisneho razeni a vazne nechapu lidi,kteri slepe prosazuji jen jednu stranu.
        • Cahir
          Nevím, jestli tímto svým výlevem reaguješ na mě (pokud to myslíč jen obecně, pak se omlouvám), ale já snad někde tvrdím něco takového?? Já s tebou souhlasím.
          • Ne,primo na tebe to mireno nebylo.
            Z tveho prispevku akorat nebylo jasne,jestli tim 1 kvalitni hra na tunu spatnych myslis jen indie scenu,nebo hry obecne. *3*
        • Ano, souhlasím.

          A toto, co jsi napsal je víceméně přesně to, co říkal samotný ROCKCOCK64 ve svém review FEZu.

          Je to totiž asi očividně logický názor.
  • Mato1987
    Trine sledujem už od počiatku a je to naozaj skvelá hra, prvý diel bol naozaj čarovný, krásnymi vizuálmi prešpikovaný. Dvojka je naozaj lepšia hneď v niekoľkých aspektoch a keď ešte k tomu prirátam tento užasný datadisk tak má trine II u mňa 10/10 naozaj je len málo hier, ktoré som prešiel toľko krát ako trine a trine II...a stále sa ich neviem nabažiť.
    Malú fínsku firmu Frozenbyte som si preto hneď obľúbil a zaradila sa po boku takých velikánov ako valve, rockstar alebo gearbox
    • N7N7
      Já jsem ještě nehrál ani jeden díl, ale úplně jsi mě na to navnadil. *4*
  • Tuhle hru jsem si zamiloval. Už opravdu není mnoho her, na které bych se těšil víc (minimálně tenhle rok mě žádná jiná nenapadá). A to že je tam holt pitomej boss... a co jako?? V jakej hře neni?? Dnes je spíše štěstí najít dobrého final bosse nežli špatného, takže tohle mi Gobliní hrozbu určitě nezkazí.
  • Trine je jedna z nejlepsich indie her za posledni roky a na tento pridavek sem moc zvedavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit