Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    A kdo zlikviduje trolly ve zdejších diskuzích? *1*
    • Zavoláme JDho, ten to tu zabanuje i s redakcí *1*
      • JDho neznám, ale tvůj příspěvek mě pobavil :-)
        • SnakePlisken
          Ty neznáš JDho? Nejlepšího českého herního novináře? Tak to se styď!
    • By uz davno odtiahli doprec, ak by ich vsetci svorne ignorovali a nekrmili *9*
  • Veskoslav
    Jo doteď si pamatuji, kdy jsme seděli jako kontroloři na MČr, co se ještě pořádalo v Brně na invexu a týpek se nám snažil vysvětlit, že on to WH fakt nepoužívá, že to byla náhoda, když 4krát zabil za sebou někoho přes zeď. A ani video mu nedávalo důvod i nadále tvrdit, že když někdo jde krokem (nic člověk neslyší) a on se zničehonic otočí a přes zeď dá ukázkovou ránu do hlavy, že to někomu začne být nápadné. Ale to je dávno a ještě u 1.6:)
    • Trisska
      Hm a co jako? *6*

      Mimochodem, máš teda dost otřesnej sloh. Musela sem si to přečíst třikrát, abych se v tom zmatku aspoň trochu vyznala a pochopila co tím chtěl básník říct...
      • Veskoslav
        Když jsi tak blbá.
        • SnakePlisken
          Si zabil! Díky moc, pobavil si mě! *1*
  • To bych chtěl dělat taky. Jsem férový člověk takže hráči co mají modré oči a světlé vlasy by se nemusely ničeho bát...
  • Tak mne stačilo si zastřílet o free weekendu, a s trochou umu se zde dá nas*at a rozčílit neuvěřitelné množství retardů a nevybouřenců, což mne donutilo se od podobných stříleček držet stranou min. rok dopředu. Skřeky do mikrofonu a výrazy v chatu na úrovni zvláštní školy.
    • Hraju CS GO pravidelně a tohle se mi teda nestává ,musíš hrát competetiv zápasy ,tam ikdyž zrovna nemáš kámoše na hraní ,tak většinou ti to najde normal hráče -aspon mě
      • Věřím. Nechci generalizovat. Taky na to měl vliv určitě ten free weekend. I když hra samotná je i tak levná dost.
  • V counterstrike jde nějak trollovat???
    • http://www.youtube.com/watch?v=EbCQFIrP97o
  • Tohle by mělo bejt zavedený do L4D2, tam je potřeba komunitu trochu pročistit...
  • teoreticky to nezni spatne

    pokud kazdej pripad dostalo na posouzeni (napr) 5 nahodne vybranych soudcu a platilo by rozhodnuti vetsiny, tak je sance na zneuziti minimalni

    vyse trestu by se mela urcovat automaticky, souce by mel pouze rozhodnout o vine/nevine
    • myslim že nejlíp je udělanej tribunál v lolku..

      jsou při tom vyhodnocováni reportující i ti co rozhodujou (kdokoliv s 30lvl)
      pokud hráč reportuje neprávem tak se mu sníží priorita a pokud "soudce" škodí tak se mu taky nějak snižuje rating
      odsouzené a soudce nakonec asi kontroluje riot jestli tribunál rozhod správné a pak rozdává tresty
  • Ataker
    Když to nebudou zneužívat což asi ne, tak si myslím, že by to fungovat mohlo
  • Neni to podle veku ale stari uctu.
  • tak v cs sa da jedine trolit cheatmy uz vidim ako deti budu reportovat kazdeho co hra zle a dalsie deti im budu davat bany
    • Tak doufám že tam nebudou mezi nima děti, jestli jo tak to podle mě po neúspšchu valve zruší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit