Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Veskoslav

  Chaos je pro ně jenom prostředek. Neuctívají bohy Chaosu. Tedy ne velkou čtyřku. Mají své vlastní bohy a zejména Hashuta, boha ohně, chamtivosti a tyranie. Oni jsou obchodníci a podřadné rasy jako Norsca mají vhodnost akorát jako otroci pro jejich šílené továrny. Tedy obyčejní obyvatelé samozřejmě. Protože až legie šílených Bohů z Norscy mají nějakou obchodní hodnotu, zejména zajaté nepřátelské síly.

 • skaven

  s Chaosom vedia kooperovat, ak je to pre nich vyhodne.


 • tuco

  Tak diky panove :) Na lore su proste hlupak.

  Takze ani s Chaosem nemaji takovy vztah rekneme jak Norsca? 

 • Derp_1337

  "Lore moc neznam, ale oni jsou kamaradi s Temnymi elfy..."

  XAXA

  To se povedlo. 😂

  O vztahu ras ve světě Warhammeru ti můžu říct tohle: tam jakákoliv rasa víceméně nenávidí každou jinou rasu. Jediný rozdíl je v tom, že některé rasy nenávidí víc, některé méně. Může za to víceméně tisíciletí různých křivd a konfliktů.

  A to ještě je potřeba vzít fakt, že jednotlivé rasy často nejsou sjednocené, ale mají různé vnitřní frakce, které se taky navzájem nesnáší a často proti sobě bojují. Jo, to je prostě Warhammer.😂

  Ale na druhou stranu různé rasy jsou ochotny krátkodobě zakopat válečnou sekeru a spojit se proti nějaké velké hrozbě. Ale jakmile nikde není žádná velká hrozba na obzoru, tak se rasy zase vrátí k různým konfliktům mezi sebou.

 • ZOLLINO

  i kdyz tyto hry nehraju, clanky z redakcniho pera ohledem Warhammer ctu rad, protoze se to dobre cte :) Az ma clovek chut na nejakej chorej zmagorenej 18+ film o vsech tech rasach :)

 • Veskoslav

  Ano, první upírský hrdina ve službách Říše.

 • Veskoslav

  Kamarádi? Ne, to fakt nejsou. Trpaslíci Chaosu nejsou s nikým kamarádi, oni pro většinu armád Chaosu staví zbraně. Za těžké prachy. Navíc Temní Elfové jsou plovoucí krysy, korzáři. A když by trpaslík Chaosu potkal Elfa, tak ho přibije na zeď. A je jedno, jestli je to Temný nebo obyčejný elf.

 • skaven

  ja som niekde zachytil, ze pribudne aj novy legendary hero: Ulrika Magdova

  😱

 • tuco

  O Chaos Dwarfes slychavam jiz leta, takze vskutku ... konecne! 

  Lore moc neznam, ale oni jsou kamaradi z Temnymi elfy, kdyz zotrocuji? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit