Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trpaslici,elfové a lidé ? to je snad poprvé co tyhle 3 rasy uvidíme spolu !!! bože to bude originální hra už se nemůžu dočkat
    • Tolkien nasadil laťku vysoko, dnes už je ťažké prísť s niečim originálnym, lebo ak aj prídeš, tak budú všetci vravieť, že si skoro všetko okopíroval od Tolkiena, a ak je to príliš originálne, tak je to divné.
      • Hairy_Ass
        Třeba v Malazské knize padlých se to různými rasami jenom hemží, ale na elfy, trpaslíky a podobné pronárody tam nenarazíš.
  • Ten hudební doprovod je otřesnej
  • Jsem zvědav, kdy tvůrcům dojdou kombinace slov "ancient", "war", "rise", "hero", "dragon" atd. Když počítáme i podtituly, tak myslím brzy :-D
  • Je mi tak trochu lito vsech tvurcu techto diablovek. Tolik usili, ktere nebude doceneno. Protoze D3 se uz blizi. Co vyjde pred D3 se stane takovym predkrmem a co vyjde po, nema moc sanci na nejaky vyrazny uspech.
    • Nechci tě zklamat, ale Diablo 3 se už blíží od roku 2008 a pořád nikde. Už ani nevěřím tomu, že by vyšlo v roce 2012. Jak říká Blizzard není kam spěchat *10*
      • Kdybys sledoval deni okolo vyvoje D3 tak aspon vis jake byly duvody odkladu a ne tady delal zamracene smajliky. D3 vyjde v roce 2012!
    • Aspon bude D3 za neco stat. Tady z tohoto se mi chce zvracet uz jenom kvuli te hudbe...
  • nezabudajte na dungeon siege 2 toto je pravy konkurent D2jky :)
  • Zelenej
    za diablo vyjdou takovi nahrady, ze nez vyjde trojka tak si ji pak uz nikdo nekoupi :(
    • Lawliet
      tak to by ses divil jakou ma diablo hráčskou základnu :D
      • Jméno je jméno, no každopádně taky moc nevidím rozdíl mezi Diablem a jinými Diablovkami. Třeba taký Titan Quest je dle mě aj lepší než D2.
        • Taky je o pěkných pár let novější :) A hlavně pro nehráče těchto her je to možná to stejné, ale je faktem, že velkému množství těchto her prostě ta návykovost chybí...
          • O peknych par let ? vzdyt D2 vyslo v roce 2000. Titan 2006. Tak na tom asi neco bude. Hlavní je to, že Blizzard umi udelat trvanlivou hru. Hru ktera ma svuj design, svuj super soundtrack, support blizzardu je taky dobry. A nejsem zadnej fanboy, ale at si taky mele kdo chce co chce, s EA se to neda srovnat. Napriklad Valve se takto chova taky, ale jenom jako jeden z mala.
            PS: kdyz sem hral Sacred 2, malem sem se poblil. A nebyly to nejake detaily, bylo to napriklad to, ze ve ctvrt mapy byly stejne potvory. Opravdu smutné...
            • Jde mi jen o to jak někteří lidi se na trojku dívají jako na óóó, návrat legendy, Diablóóó tři. Nechci hodnotit předem ale já na videích viděl jen obyčejnou diablovku a ještě v některých ohledech zjednodušenou(a to s těmi módy po....i, protože zkuste si je na dvojku!). Ale tak uvidíme jak to dopadne, každopádně momentálně TQ u mě nepřekonaný a Torchlight na úrovni vedle starých Diabel.
    • Kr.Pa
      Vadi to ? Hru nedela jen jmeno, ale i spracovani, pribeh, vizualni efekty a optimalizovanost.
    • vubec...to mas jako caj(diablovky) vs 90% lieh(D3)
    • Trol.diskuzni
      Když i já si plánuju Diablo III koupit (a to tady můj vztah k současným ultrahyper-10koidním hrám každý zná), tak bych se o prodeje vůbec nebál... *4*
    • Kez by tomu tak bylo. :-) Bohužel Blizzard umí dobře vymývat mozky. Takže koupí.
  • Nemusí to bejt špatný.
    Pokud to neodfláknou tak si to i koupím. Z diablovek mám jen Diablo 2 + LoD a chystám se koupit Torchlight.
    Pokud do tohohle daj nějakou věc, inovaci, dobře povedenou ale ne křečovitě vnucenou, tak to může bejt dobrý.
  • Diablo klon a este ktomu i hnusny.
  • a kdy to konecne vyjde *3*
  • Nevím proč, ale připomíná mi to dablo 3 ze bety :-D Jinak co se týká ztvárnění trpaslíků a orců. Tak se mi nejvíc líbili ztvárnění od Kinga ve světě Warhammer. Např. Gotrek trpaslík jak má být podle mého gusta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit