Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, taky vám připadá že původní vzhled energozbroje byl mnohem hezčí než redesign ze trojky?
    • To bylo prvni co me napadlo, kdyz jsem ten obrazek videl. Fallouta mam natolik rad, ze jsem trojku radsi vubec nehral a porad doufam, ze se legenda opet vrati
    • Díky pluginu se to dá naštěstí rychle změnit. *6*
  • Se divim, že místní supi nezminili, že se Tim nedavno oženil...s chlapem...
    • V týchto veciach máš prehľad, čo?
    • Asi mu zavidis, ze nejsi na jeho miste, co?
    • smejki
      co je komu po tom?
    • Core
      Tak hlavně, že ty jsi to napravil... :D
  • fallout
    Co by se mělo stát? Tak to vím naprosto přesně... ať Bethesda zadá Obsidianu práci na novém Falloutu a hlavně ať se jim do toho nesere... *3*
    • Rovnou ať je koupi... No fakt :-D Mne by to nevadilo... Engine od ID(doladěný) příběh od Obsidianu a byla by to Fallout nad Fallouty*1*
      Já jsem Bethesdě v zásadě nikdy moc nevyčítal...
      • engine od ID, no nevim.. Rage sice nevypadá špatně a hodil by se do dalšího falloutu, ale co mody? počkal bych na to, jak dopadne Creation Engine se Skyrimem, pak bych se teprv rozhodoval co šoupnout do dalšího Fallouta :)
        • fallout
          hmm... taky pravda, uvidíme, jak bude Skyrim vypadat...
      • fallout
        s tím souhlasím... *4*
  • Pethulla
    Ólala, nevěřil jsem, že se ještě někde objeví nějaká zmínka o Troice. To mně tehdy hodně mrzelo, když ohlásili konec, navíc po vydání Vampires: Bloodlines, což bylo ve své době bekonkurenčně nejlepší rpg. Co ve své době, i dneska patří mezi špičku. A navíc Arcanum (slintá): pro mně osobně pokořitel Falloutů a jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál. Tak snad to spojení s Obsidianem klapne ke spokojenosti všech. A kdybyste nevěděli na čem začít pracovat, co takhle Arcanum 2 ?
    • smejki
      hmmm... Sám J.E.Sawyer se nedávno vyjádřil, že kdyby měl možnos dělat pokračování Arcana, tak by do toho šel... Jestli oni už náhodou něco nevařej *14*
      Teď je otázka, kdo má práva, anžto to kdysi vydávala Sierra
      • A prekusnes FPS Arcanum? :)
        • smejki
          chtěl jsi říct FP view Arcanum, ne? Střílení tam moc nebylo.
          Mně je úplně buřt, jestli je hra top view (3d, Iso), first person anebo 3rd person.
          • Ako trpajzlik s revolverom som toho nastrielal dost :)
            • smejki
              a?
  • stejne PC hracum zase ukazou jen prostrednicek
  • Mohli by udelat remake fallout a fallout 2 a hlavne aby to bylo nelinearni. Od dob f a f2 uz me nic tak nebavi. Fallout 3 se dal, ale 1person me nebavi...Kdyby f 3 byla jako tahovka jako f2 s prumernou grafikou bylo by to delo.
    • taky už tady někdo někdy v diskuzi rozebírali téma, jak by asi vypadalo zpracovat F1 nebo F2, tak jak zpracovan F3 a FNV... proste ve 3D proststredi z pohledu 1 person ... mohlo by to být zajímavý...
      ale stejně si mylsím že by to nebylo tak perfektní jako starý dobrý Fallouty.... hlavně to prostředí a atmosféra která byla tak dokonale zpracovaná ve F1 a F2, tak to by podle mě už nedali.... mělo to svoje kouzlo...
      Mě osobně se víc líbil F2... ten jsem pařil a dopařil mnoihem vícekrát než F1....
      dokonce nevím proč, se mi už asi poslední 2 týdny v hlavě honí myšlenka, že bych si ho chtěl zapařit zas.... :-)
      • Jaaaj, mať tak na takéto hry čas... *9* Ja mám ešte v šuflíku nerozohraný Planescape Torment a Arcanum *7* Tuším si to zahrám až na dôchodku...
        • já právě taky nemám čas.... já celkově moc her nehraju... snažím se hrát co nejmíň, právě protože vím, že je to hroznej žrout času...
          Takže hraju málo her, ale zase si vybírám a když mě už nějaká chytne, tak sem schopnej jí jak magor dohrát třeba několikrát... a ted nevím proč jsem začal vzpomínat právě na fallouta 2, jak byl perfektní a dokonalej, a že bych si ho chtěl zapařit znovu... :-)
          • už sakra vím proč se mi v hlavě začla honit ta myšlenka na znovu nainstalování fallouta 2... sem před časem nešel v PC pod hudbou, pod složkou soundtracky, složku Fallout 1.... a párkrát jsem si ho pustil, a to ve mě vzbudilo ty vzpomínky.... :-)
            je to dokanalá "hudba".... :-)
  • MrSanta
    Tak teď už Obsidian potřebuje jenom nějakého schopného programátora, který se postará o to, že jejich hry nebudou bug-fest *3* a je zaděláno na něco hodně zajímavého.
    Já bych byl nejraději za fungl novou značku - nějaké cyber punk skupinové RPG s aktivní pauzou a izometrickým pohledem.
    • Radeji skvela hra s nejakymi bugy (VTM:Bloodlines), nez nejaka sragora ala Fallout 3 (po par hodinach jsem to znechucene vypnul).
      Jinak dalsi bod pro Obsidian, snad dostanou na starost dalsi Fallout, misto neumetelu z Bethesdy (ti at se drzi svych Elders Scrollu).
    • Ked mi dobre zaplatia ja sa hlasim ;)
  • vojtas562
    Palec nahoru jedině !
    Tak a ted se mužou konečně soustředit na dokončení Van Buren :)))) *7*
  • Tak to už by snad Bethesda mohla zmenit svůj přístup ke značce Fallout. Ať se hezky starají o svoje Obliviony a Skyrimy.
    • Hairy_Ass
      Mohli by celou značku Fallout přenechat Obsidianu a nadále být jen producenty, v New Vegas Obsidian ukázal, že mu to s ním jde mnohem lépe než Bethesdě. Bethesďákům jsem vděčný za to, že značku Fallout probrali k životu, ale Bethesda to je The Elder Scrolls, ať práci na Falloutu přenechají jiným.
      • No to říká hodně lidí od vydání FNV, jenže Bethesda není s to se nějak definitivně vyjádřit.
        • MrSanta
          Bethesda se vyjádřila při oznámení vývoje Fallout: New Vegas. Tehdy řekli, že FNV není další pokračování a že další pokračování (tj. Fallout 4) bude dělat Bethesda.
          • To ano, ale neřekli to nějak konečně. Jakože "Prostě to budeme dělat my v každém případě a basta."
  • zx_spektrum
    No Fallout sice není v rukou Obsidianu, ale Bethesdy, ale po FNV si myslím, že Obsidian k Falloutu určitě ještě přičuchne. A popravdě, kdo s jistotou ví, jestli už náhodou nečuchá a nedělá nový Fallout na enginu Skyrim?
    • "A popravdě, kdo s jistotou ví, jestli už náhodou nečuchá a nedělá nový Fallout na enginu Skyrim?"
      Z bláta do louže. Ten engine se hodí na FPS mlátičky s chladnými zbraněmi, na střílení to prostě není.
      • smejki
        koho ve Falloutu zajímá střílení? *2*
        • Každýho, kdo to hraje? Taky mám tu sérii nejradši kvůli atmosféře a scénáři, ale bez střílení se tam prostě neobejdeš (vím, že to jde dohrát bez jedinýho výstřelu) - je do důležitá herní složka.
      • No upřímně, mě stačilo i to Gembryo. Nejde mi tak o grafiku jako o zpracování....atmosféru. To FNV a do určité míry i F3 splnili.
        • Shenkster
          Přesně tak....o grafiku ani tak nejde...
          • Nemluvím vůbec o grafice, ta mi stačila taky, ale ten engine sám o sobě je zoufale nedostačující... Tak trošku vím, o čem mluvím, dělal jsem módy do Oblivionu a do FNV koneckonců taky.
            • zx_spektrum
              Jedna věc jsou mody, druhá věc přece je, když programátoři můžou engine upravit pro své potřeby, daleko za možnostmi módů.
    • "Oblivion k Falloutu určitě ještě přičuchne"

      O'rly? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit