Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    a?
  • Ako trpajzlik s revolverom som toho nastrielal dost :)
  • smejki
    chtěl jsi říct FP view Arcanum, ne? Střílení tam moc nebylo.
    Mně je úplně buřt, jestli je hra top view (3d, Iso), first person anebo 3rd person.
  • A prekusnes FPS Arcanum? :)
  • To ano, ale neřekli to nějak konečně. Jakože "Prostě to budeme dělat my v každém případě a basta."
  • V týchto veciach máš prehľad, čo?
  • To bylo prvni co me napadlo, kdyz jsem ten obrazek videl. Fallouta mam natolik rad, ze jsem trojku radsi vubec nehral a porad doufam, ze se legenda opet vrati
  • Asi mu zavidis, ze nejsi na jeho miste, co?
  • Každýho, kdo to hraje? Taky mám tu sérii nejradši kvůli atmosféře a scénáři, ale bez střílení se tam prostě neobejdeš (vím, že to jde dohrát bez jedinýho výstřelu) - je do důležitá herní složka.
  • Díky pluginu se to dá naštěstí rychle změnit. *6*
  • už sakra vím proč se mi v hlavě začla honit ta myšlenka na znovu nainstalování fallouta 2... sem před časem nešel v PC pod hudbou, pod složkou soundtracky, složku Fallout 1.... a párkrát jsem si ho pustil, a to ve mě vzbudilo ty vzpomínky.... :-)
    je to dokanalá "hudba".... :-)
  • Mimochodem, taky vám připadá že původní vzhled energozbroje byl mnohem hezčí než redesign ze trojky?
  • smejki
    poFNV nerealizovatelné. Spousta klíčových prvků byla použita... i ve značně pozměněné podobě
  • smejki
    koho ve Falloutu zajímá střílení? *2*
  • fallout
    hmm... taky pravda, uvidíme, jak bude Skyrim vypadat...
  • smejki
    hmmm... Sám J.E.Sawyer se nedávno vyjádřil, že kdyby měl možnos dělat pokračování Arcana, tak by do toho šel... Jestli oni už náhodou něco nevařej *14*
    Teď je otázka, kdo má práva, anžto to kdysi vydávala Sierra
  • já právě taky nemám čas.... já celkově moc her nehraju... snažím se hrát co nejmíň, právě protože vím, že je to hroznej žrout času...
    Takže hraju málo her, ale zase si vybírám a když mě už nějaká chytne, tak sem schopnej jí jak magor dohrát třeba několikrát... a ted nevím proč jsem začal vzpomínat právě na fallouta 2, jak byl perfektní a dokonalej, a že bych si ho chtěl zapařit znovu... :-)
  • smejki
    co je komu po tom?
  • Jaaaj, mať tak na takéto hry čas... *9* Ja mám ešte v šuflíku nerozohraný Planescape Torment a Arcanum *7* Tuším si to zahrám až na dôchodku...
  • Core
    Tak hlavně, že ty jsi to napravil... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit