Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Na VR by mohli oživit sérii Kings Field, která vždycky byla z prvního pohledu
  • walltar
    No tak to bych řekl, že budou moct snít tak leda dál. Dokud nebude aspoň 4K VR, tak virtuální realita nebude použitelná pro nějaký solidnější hraní. A 4k, aspoň 90FPS ve stereu si myslím nedá žádné dnešní PC, natož konzole.

    Potkud teda nepokukují po PS5.
    • Keyz
      Když dnes ani nemáš možnost sehnat herní monitor 60Hz+ s minimálním inputlagem apod. (ideálně G-SYNC) v nějakém kvalitní panetu tak tohle je zatím stále daleko.

      Ty herní jsou TN hnusny, že z toho bleješ od pohledu jak to zobrazuje. IPS+ zase mají horší prodlevu atd.... Aneb jak LCD kvalitativně zcela nahradil CRT. *16*
      Navíc i ten G-SYNC stojí hodně.

      Super, že na PC máš možnost testovat nové technologie jako ty 4k monitory apod.. ale než to bude na konzolích (jakožto zástupce herního zařízení pro masu lidí) tak to bude asi ještě hodně generací a také asi jiná cena.
      • Nahradou CRT je kvalitni plazma.
        • Doteď mám doma funkční CRT od HP 21'' kdysi kupovaný v bazaru za pár peněz, nový stával pár desítek tisíc a i když máme doma kvalitní IPS i plasmu, tak můžu říct, že náhrada za CRT NEEXISTUJE.
          • Nedavno jsem takhle zase kouknul na jedno CRT (taky 21) na kterym jsem hraval a fakt jsem to nechapal jak je ten obraz hroznej.
            • On není monitor jako monitor, jasný že srajda bude srajdou i za deset let, tohle byl monitor pro grafiky, jasný že to není moc zdraví na oči a nemá to takovou frekvenci, ale lepší obraz jsem zatím neviděl
        • Konzolista jako ty tezko chape co je kvalitni
  • I s next gen konzolema zatim muzou o virtualni realite tak maximalne snit. Jsem opravdu zvedavej jak ten Morpheus bude pracovat s nizsim vykonem PS4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit