Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč všichni řeší ty brambory. On to nemyslel tak že v 15. století se tam skladovaly. Ten hrad se používal až do 20. století, takže v takovym sklepě pravděpodobně do nedávný doby skladovali buď brambory nebo Uhlí. Dá se pochopit že to nedošlo těm amíkum co to řešili v komentářích na Youtube, oni v Americe žádný hrady nemaj, ale že to nepochopí ani Češi.
  • Jsem na jejich Facebooku, Twitteru a Kickstarteru skoro non-stop...a věř mi když říkám že nedělají :(
  • Tilwaen
    Jednak jim tam vždy můžeš hodit větší sumu, druhak postupně přidávají vyšší tiery, na ty byly snad už dva updaty.
  • Erien
    Na to pozor, se starýma konzolema nepočítají, jen nové tedy PS4 a ONE.
  • dan mluvil o nextgenu, na vycpely krabicky ps3 a x360 by to museli asi radne osekat...
  • Díky za info :)
  • kdyz ji budou lidi od MS a Sony chtit, bude. O tom tam mluvi, ze to neni tak jednoduchy se s nima dohodnout. Lidi od konzoli si predstav jako ty sefiky, ktweri se tvari: My ti milostive dovolujeme na nasich zarizenich hru licencovat. Stoji to penize, cas, vyjednavani. Do ted byli v situaci, kdy nemeli na vyvoj, takze to zacnou resit az az.... Ja bych si tipnul ze aspon na jednom bude, ale s jakym zpozdenim po vydani pc verze to nevim. Pokud ta hra bude uspesna, tak dalsi dily- vypada to ze idea je takova, ze ta hra muze mit nekonecno dilu- vychazet budou automaticky. Oni se potrebujou dostat do pozice, kterou ma treba witcher a ja verim, ze se jim to podari
  • ucho
    řekl bych, že většinu z těch věcí dělají...
  • Čau, nevíte jestli ta hra bude i na xbox 360 a PS3? Díky :)
  • A hlavně...když mě někdo požádá o rozhovor tak příjmu a nedívám se na to, jestli to bude číst 100lidí a nebo milión...

    Ten jeden měsíc kdy jsem na kickstarteru, tak se soustředím na propagaci hry...to by mělo mít prioritu i před samotným vývojem hry...
  • Nejde jen o Stretch goaly...
    Když už dělám takovej projekt tak:

    a) Každý den vydám nějakej update ( nemusí to být slohovka, jen nějaká 1x A4 apod. ), aby bylo vidět že se starám o propagaci hry.
    b) Alespoň 2x týdně video-update.
    c) mám vyčleněné lidi jen na komunikaci s komunitou ( 1 člověk na kickstarter chat, FB a twitter. Dalších 5 lidí na emaily, vzkazy na KS, FB apod).
    d) člověk kterej se bude starat o rozšiřování zpráv o této hře skrze stránky jako je nexus, moddb apod...( vytvořit tam profily hry a studia...).
    e) hru šířit co nejvíce skrz youtubery ( AJ, TB atd...ale i skrze ty méně sledované ), skrze herní stránky na FB atp...
    f) zajistit co nejvíce článků na internetových portálech ( 2 týdně na každém portálu - např. shrnování novinek o hře za uplynulé dny ) a zkusit zajistit článek i v normálních novinách 1x týdně ( stačí malý sloupek )
    g) Vymyslet stretch goaly malé a velké ( velký - 100,000 | malý 25,000 ) - S dosažením stretch goalu vypustit screenshot ze hry. Stretch goaly mít naplánované předem ( někomu se nelíbí stretch goaly za 600 a 700 tisíc, ale přispěje neboť se mu líbí ty další... )
  • Magister_Peditum
    Tak vždycky jim můžeš nezištně přispět jen z dobroty svého srdce. *14* *15*
  • v pohode, ale prosim te vynech lidi ve fabrikach. Maka tam spousta mych kamosu a nejsou to zadni zakomplexovani idioti. Vetsinou pravda nemaji ani facebook, ja nemam taky. Leze mi trochu na nervy prirovnavat debilni chovani, zavist, zakomplexovanost k jakymukoli povolani. Uplne to nesnasi,. Zil jsem par let venku a mam za to, ze je to ceska specialita, ktera mi fakt leze na nervy. Neexistuje prace, ktera je spatna. Napriklad az budes stavet dum, tak si vsimnes, ze machr zednik toho musi sakra hodne znat a zvladat spoustu problemu, ktery pokud by vyresil spatne, by stali statisice. Jelikoz jsem na stredni o prazdinach makal jako budouci stavar ve stavebni firme, vim o cem je rec. Zedniky si zrovna spoustu lidi bere do huby. Nerikam, ze to ve svete neni, ale minimalne. Tady se s tim setkavam porad a tak jsem se dneska uz musel vyjadrit. Jinak mas samozrejme pravdu. Pokud mi treba tato hra nic nerika, jdu dal a nema cenu nikomu nic spatneho prat, nebo dokonce nadavat. Ted to maji oni ve svych rukach. Ja se tesim, az si hru zahraju, prispel jsem 65 pounds
  • bohuzel ted se da prispet nejvic 300 dolaru. Myslel jsem ze vymysli nove bonusy at lidi co maji prtachy a ze jich je, muzou prispet. Nechapu tady toto. Vemte si ze si ctete kolik a co za to, pak se mrknete doprava a zjistite ze GONE. To je vos.er. Proc to nevymenite pane boze za neco jinyho. Co je ospravedlnuje je to, ze to treba nejde, ale jestli jo, tak je to pro mne nepochopitelna chyba. Nevi nekdo jak to na KS v tomto chodi, kdyz uz to vyprodate a chteli by jste prispevky upgradeovat
  • ucho
    dost špatně se vymýšlejí nějaké stretch goaly, když se vším důležitým, co chtějí mít v té hře, už vlastně od samého počátku počítají...
  • no jo, stretch goaly moc teda asi nemotivuji. Ale vzdyt oni ty penize ani tak nepotrebuji, ale udelali si skvelou reklamu a my jsme se hodne o hre dozvedeli.
  • Souhlasím s tebou, ale taky si musím trochu rýpnout do Warhorse...

    Příjde mi, že se na kickstarteru snaží vybrat co nejméně peněz...což je celkem škoda, protože kdyby tu kampaň zvládli víc tak by mohli vybrat mnohem víc než mají teď...
  • Magister_Peditum
    Když napíšeš, že středověk je nuda, tak se na mě nezlob, ale to není kritika.
  • ucho
    kritika je fajn věc, problém je, když nevíš nic o středověku a na základě toho argumentuješ. to potom není kritika, to ze sebe jen děláš v diskuzi hlupáka. chvalozpěvy netřeba ;)
  • :D :D :D ano som bezdomovec a zijem v krabici...si riadne ulietavas v prispevku :D kritika este nikomu neublizila ani Vavrovi neublizi ale ak od diskiusie cakas len chvalospevy tak ti urobim radost..
    Kingdome come bude najlepsia hra v čechach a prilahlom vesmire *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit