Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Moc pěkná vlastnost dveří je ta, že si je můžeš zavřít sám.
  • Cosi
    O jaké Ivetě?
  • sirWallace
    Vidis.. a ja si zase myslim, ze Tvuj argument je dementni :)) Krasa.. ta svoboda :))
  • walltar
    Já nemám nic proti tvojemu názoru, jenom říkám, že ten názor je celkově dementní.
  • sirWallace
    Tak to nekdy vyzkousej, to mysleni mozkem :)) Napsal jsem svuj nazor.. Kdyz nechapes, co vyjdruju svym nazorem, tak se, prosim Te, nezapojuj... :)
    O nicem Te nepresvedcuju, o nicem se s Tebou nehadam .)
    Ja jen vyjadruju svuj nazor, ze tohle je podle me pro hru spise ke skode .) Cely
  • Ale proc? Protoze se par deticek nedokaze kontrolovat a musi si pustit kazde video, ktere o hre vyjde? Proste kdo chce hrat alfu, tak si ji zahraje, kdo chce hrat az finalni verzi a chce byt prekvapen, tak se spoilujicim videim ze hry a early accessu vyhne.
  • smejki
    To jo no, rozlišit finální verzi KCD od early access, to chce kumšt, když je mezi nima rozdíl asi 12 čtverečních kilometrů (oproti 3 hektarům) a zhruba tak 97% obsahu.
  • Nekteri proste neunesou ze maji moznost volby. Svoboda neni pro vsechny. *2*
  • Paulcz
    Vypadá to skvěle :)
  • walltar
    Co třeba zkusit neklikat na video, když je o Kingdom come. Nebo na článek. Až tak málo mají lidi dneska sebekontroly?

    A s Ivetou jsem slyšel že skočila pod vlak... a to je vše. Vůbec není problém si omezit množství informací a jejich zdroje. Jen to chce myslet mozkem a ne prdelí. *3*
  • sirWallace
    Nedivej ? :))) Rad bych.. ale to je jako nevedet ve svy dobe o Ivete :)))
  • sirWallace
    Presne tak.. a podle me, by to melo za dverma zustat.... :)
  • koukam ze stale spousta hlupaku vubec nechape crowdfunding a uz vubec ne vyvoj her...takhle se vyviji uplne kazda hra od EA,ubisoftu a dalsich,jenze je to za zavrenejma dverma...
  • Keyz
    Co k čemu je?

    Tak se na videa, články nedívej a pak se budeš těšit jako předtím a maximálně uvidíš nějaký finální trailer. Dnes je možné sledovat skoro živě vývoj hry a to není moc sranda ani to není hezké na pohled. Hlavně v těch alfa / beta verzích.
  • neeee VAVRA JE HERNI GURU nejlepši vyvojar pod sluncem udelal už jednu hru!
  • walltar
    A proč se na ty videa čumíš? Já zatím viděl celkem jedno video a hrál sem to asi 5 minut. Pokud máš problém s tím, že nebudeš překvapenej, tak se na ty videa nedívej. *7*
  • no to jo. uspech hry bude velmi zaviset od kvality pribehu. o kterem toho moc nevime a ani o nem nechteji moc prozrazovat
  • sirWallace
    Proste mi nikdo nevysvetli, ze to k necemu je... Tolik jsem se na hru tesil.. Ale uz ted jsem videl ze hry tolik videi, ze az vyjde, nebude to pro me ocekavanej titul, spis to bude jen takovy... to je dost.. a fakt uz je to posledni verze ?? ... Tohle mi zacina smrdet pruserem...
  • Todd Howard se právě začal dusit
  • shitstorm is comming

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit