Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indy
    Všechny MMORPG jako WoW,EQ, TOR a další by se měli připravit na jistou a pomalou, bolestivou smrt až přijde na naše HDD Guild Wars 2 tak nikdo nebude v bezpečí... *16*
    • Já myslim že stejně zůstanu u UO...
    • na Svete jsou miliony hracu a denne dorustaji a pribyvaji dalsi..nelze rict ze kdyz vyjde jedna hra,druhe by to melo uskodit.LOTRo treba jede uz snad 5tym rokem a stale vydelavaji,ikdyz mezitim vyslo urcite bezpocet her.Je to o kvalite te hry a fanouskovske zakladne(coz ma lotr i sw obrovskou,conan ma treba taky ale te hre chybelo mnoho veci)
    • Guild wars? Who gives a shit?
      • Knifer
        No rozhodně tebe když na to reaguješ
    • mám pocit, že většina lidí bude dál hrát SWTOR a na tu korejskou nádheru si ani neuprdne :)
      • Tvuj nick blbost omlouva ...
        • merci pane naserci :D
      • další trupeta co o tom neví nic a píše blbosti
        • tutududú. Jen názor, jeden z mnoha na tuhle hru:). Tentokrát od člověka co hrál gw víc jak pět let :)
          • Ty jsi hrál GW1 a říkáš, že ArenaNet dělá hru korejským stylem? No je vidět, že jim neuvěřitelně fandíš a věříš v jejich schopnosti v pokračování. Sorry, ale člověk co hrál takovou dobu GW1 by tohle nemohl napsat :) ArenaNet nikdy nedělal korejskou nádheru totiž a jejich styl se dostal i do dvojky - normální člověk hrající jedničku by o tomhle neřekl, že to je korejský styl :) .
            • lol, kam si dal oči? asijský styl je v té hře prostě vidět! *7*
            • Jediné co připomíná korejský styl je pak opravdu ten datadisk Faction k jedničce, ale dvojka mi tedy přijde o dost víc normálnější.

              Fajn, řekl si svůj názor beru to. Akorát teda mě zarazilo jak to tu pomlouváš (přitom si říkal, že 5 let si hrál první díl), ale o hře víš možná něco, bohužel jen povrchně. Ano, WoW bude žít ještě hodně dlouho, ale určitě plno lidí co ho hraje čeká i na GW2, takže odliv hráčů nějaký bude :) . A celkově vlastně mi mlže být i jedno jestli něco položí WoW. Jen ať si u toho plno lidí zůstane a na dvojku se přemístí minimálně herní komunita GW1.
            • Njn, lidem se líbí různé věci. A ne, AN spíš nevěřim, protože jejich tým co teď spravuje GW je tragickej, původní trailer na GW2 s reskinem Gunnars Holdu byl tragickej a GW2 - ta matlanina všeho bude taky pravděpodobně dost tragická. Třeba se mýlím, možná jo. Ukáže čas. Každopádně nečekejte žádnýho mmo killera, to je nesmysl :D
      • Korejskou O.o :D Vždyť je to vyvíjené ve spojenýchh státech společností ArenaNet tušim ... Jo NCsoft v tom figuruje, ale pouze jako dodavatel a podpora. Nwm kde to lidi berou, že to je korejské - takových názorů sem viděl už víc :D . Nejdřív to chce info než něco plácnu :)
        • ty mi budeš říkat něco o povrchnosti, když ani nevíš, kdo tu hru vlastně vytváří :).. Jinak ten screen z jedničky jsem sem házel hlavně proto, aby bylo vidět, jak obří rozdíl ve stylizaci dvojka je :D.. Vy jste fakt čísla:D
          • Na Guild Wars 2 pracuje ArenaNet :) Vím to naprosto přesně. :)

            No Ty jsi taky číslo kamaráde, ale jak jsem již psal - ty jsi ten kdo je tu mentálně dospělejší, takže jen tak dál :) .
            • Já vím, že to vyvíjí oni, ale evidentně Ty ne :) . Chytat za slova umíš, ale trochu bys měl kouknout na info ... Mě by zajímalo kdo podle Tebe na tom pracuje :)
            • "Vždyť je to vyvíjené ve spojenýchh státech společností ArenaNet tušim" - v mém podání to mělo znamenat jako, že to tak je :)
            • "Vždyť je to vyvíjené ve spojenýchh státech společností ArenaNet tušim" - tak jak teda? Víš, tušíš, nevíš. Chce si to trochu srovnat ne :)?
        • spíš se podívej na jejich outsourcing, než něco plácneš sám .-)
          • No panečku. Ten armor a ty oooobrovký oči, to je sakra mooc korejský.
          • sidi
            http://www.guildwarsinsider.com/backend/wp-content/uploads/2012/01/gw029_scholar_red.jpg
            http://www.guildwarsinsider.com/backend/wp-content/uploads/2012/01/gw029_scholar_blue.jpg
            Cisto korejsky armor a postava ne ? :D
            • To Konzolista:
              Nedávej tam obrázky z jedničky a ještě z Faction, což byl datadisk zaměřený na asijskou kulturu. Když nevíš, tak tu neblbni lidi. *3*
            • http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/693/693676/guild-wars-factions-20060305061651613-000.jpg

              Jiný kafe, ne :)?
            • Jen tak pro upřesněnou zloděj: http://www.guildwars2.com/global/includes/images/screenshots/thief/thief04.jpg
            • Jaký proporce? By jsi tam snad chtěl 150ti kilovou ženskou oblečenou jako jeptišku nebo co? :D
            • přijde mi to asijský - ten armor, tělěsný proporce - je to hnus.
          • :) To, že berou finance od NCsoftu neznamená, že automatický vyvýjejí hru v korejském stylu :D A opět si najdi web ArenaNetu, najdi si retrospective video na Youtube a uvidíš sám :)
            • Ježiš. To, že tam je zaměření engineer a nějaké věci připomínající dnešní dobu neznamená, že to není fantasy styl. Zatím to vypadá, že hru to neovlivní a vybalancováno to bude dostatečně. Magie a technika přeci mlžou jít společně ne? Já to teda vidim spíše jako malé plus než nějaký průšvih.

              A pokud jde o postavy - upravíš si ji podle sebe.
            • přesně ono, i canthu dokázali udělat evropštějc, než teď jakýkoliv jiný armory a postavy.. Důvod?
            • a hele, plátový rukavice a bambitky, teď už tu chybí jen inženýr s rotačákem a máme to kompletní :)
      • je to barevný, abstraktní a přeplácaný, ale dělají to američani :D
      • sidi
        ze korejska nadhera :D akoze s koreou to nema nic spolocne :D kedze to vyvyjaju americania a graficky stil je uplne iny ako v Korejskych hra ...
        • Velký oči, obrovský nepřirozený FF meče, omalovánkový barvičky? Sorry, fakt miluju grafickej styl guild wars 1, ale tohle je zparchantělá kopie asijskejch mmo, však taky chtějí s GW2 prorazit i na asijskej trh. Pochopitelný, navíc jim pomáhá ve vývoji tým stojící za Aionem, čili se není čemu divit. Snad aspoň gameplay neposerou jak Aion, to už by bylo špatný.
          • :D Tak tady se musim zasmát. Lidé stojící za Aionem v ArenaNet určitě nepracují. Pomáhat mlžou, ale to je tak vše - ten styl a možnosti jsou naprosto odlišné od Aionu (bohu dík). Nwm co Ti na těch zbraních a spol. připadá divný :D Oči a vše kolem si mlžeš upravit sám a nějaké velké oči jak říkáš sem teda neviděl :D

            Já nwm zkoukni si nějaká videa. Něco mi říká, že tu spíš vaříš z vody a o té hře toho moc nevíš. Ano, grafický styl mají zvláštní, ale že by to připomínalo asijský styl nemůžu říct. A jaký meč by si chtěl mít u sebe? Velký jako párátko nebo jehla? S těma mečema to až tak zlé není.
            • BTW: Plno mých známých z jedničky přejde na dvojku stejně jako já, takže i přesto, že přijde nová krev, tak dost lidí z prvního dílu bude určitě dvojku hrát též.
            • máš pravdu, ta hra mě odradila hodně dávno, jsem dost OS hráč GW1 a do dvojky se zapojovat nehodlám, nesedí mi to, je to imo dost hnusná hra. Každopádně doufám, že se u ní budete bavit, kolem tý hry se tvoří komunita, která jedničku nikdy nehrála, tedy zcela nová čerstvá krev. Pokud vám ten styl sedí, tím líp.
    • WoWko čeká jistá a pomalá smrt, ale kvůli Guild Wars 2 to nebude, to sem klidnej...
      • To by mě zajímalo co ho porazí ... zatím tedy nevidím nic co by ho mělo porazit (jako pokud Guild Wars 2 bude mít vše co ukazují, tak to bude zatím nejlepší adept na to ho položit na lopatky).
        • WoW se porazí samo vydáním WoW 2. *3*
        • Podle mě Tera
          • WoW uhyne samo od sebe kvuli debilním nápadům a odflaknutému příběhu konce Cata.
  • Ja mám zas dojem, že ani prechod mnoho MMO titulov na free-to-play nezachráni. MMORPG hier je na trhu veľké množstvo a kvalita ide na úkor kvantity. Preč sú tie časy, kedy nám hráčom vydržal herný obsah uvedených titulov na niekoľko rokov (Ultima Online, EverQuest, ...). Dnes ma priemerná MMO hra prestane baviť cca po mesiaci - dvoch hrania, pretože chýba koncový obsah. Napr. som hral 6 mesiacov LOTRO a po 3 mesiacoch v ňom nebolo čo robiť. Max. som si mohol založiť alt postavy a točiť tie questy do nekonečna. Ale kde je zábava?! Neskôr som vyskúšal ešte Age of Conan a po mesiaci ma to prešlo. A teraz posledne som si 2 týždne zahral free-to-play verziu Star Trek Online - max. nuda!!! Miernu evolúciu vidím ešte v Star Wars: The Old Republic - plánujem to vyskúšať na jeseň tohoto roku. Dovtedy autori vychytajú muchy a mušky. Nádej dávam aj pokračovaniu Guild Wars 2 a možno prekvapí aj Secret World (prihlásil som sa na betatesting). MMO sa však musia tiež vyvíjať a nie donekonečna ťažiť z WoW princípov.
    • Já hrjau LOTRO od spuštění F2P a stále mě dost baví. V porovnání s Age of Conan je sice v některých věcech dost primitivní, ale v některých věcech je zase o kus dál (třeba skilly mi u LOTRO přijdou naprosto perfektní). Vedle toho je LOTRO postaveno tak, že lze hru hrát po několikáté a stále nacházet nové věci a dělat questy, které člověk předtím nedělal.
    • Nevis nahodou neco o betatestu GW2? Rad bych se do nej prihlasil
      • Knifer
        V Únoru začíná bata pro novináře a měsíc po tom víkendoví akce pro lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit