Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jo, tohle tatí do živého brzy skončí... ale nechtěl bych to pocítit na vlastní kůži !

  • Morlang

    gg

  • Morlang

    nepočítám

  • Pokud do toho počítáš třeba banished, kerbal, rimworld, a tunu dalších pecek z one-man/mikro studií, tak doporučuji napřed něco zkusit.

  • Morlang

    Nemam poneti, kdo je Tim Sweeny. Valve je nenasytne podilem, ktery jim tece ze vsech prodanych titulu.

  • Morlang

    indie scena? myslis ten ton of scheise, 70 000 her, ktery jsou k nicemu, nebo maj eroticky obsah? :D

  • twicer

    No jen aby, zatím žádný prospěch pro zákazníky nevidím v blízké ani vzdálené budoucnosti.

  • sugyn

    Muzes prosim rozvest cim je konkretne Valve nenasytne? Nenasytne je EA, Bethesda, Activision-Blizzard. Hadej jake firmy hlasily rekordni rok trzeb a presto propoustely zamestnance? Ano, vyse zminene.


    Zjisti si fakta nejdrive nez zacnes papouskovat nazory Tima Sweeneho ktery vede osobni krusadu proti Valve. On nevede konkurencni boj, on nema cim konkurovat, jeho epic store nenabizi zadnou pridanou hodnotu vuci steamu. Jedine co dela je, ze sproste uplaci vyvojare aby vydali hru na jeho platforme.

  • A jaké podmínky si diktují? Že si berou dalekou menší provizi než retail a prakticky umožnili vznik indie scény, která by nikdy v rámci fyzické distribuce neměla šanci?

  • Morlang

    Ok, sorry, tak dominantni pozici, diky ktere si muze diktovat obchodni podminky.

  • Morlang

    Ty jsi dobre in.

    Zkusil jsem vygooglit vlastnickou strukturu EGS ale nic jsem nenasel. Mohl bys to rozvest?

  • SalemCZ

    Zajímalo by mě jak se změnilo pirátství od doby co tu je Epic, přijde mi že Steam ho celkem vymítil.

  • Zato epic ho svými exkluzivitami de facto vytváří

  • MalyZeli

    Psal sem to na telefonu tak mi to asi zmenilo slovo a nevsiml sem si, no bóže.

  • Thyrmael

    Vždy když se objeví další ohlášení exkluzivity na Epic store, vzpomenu si na děti (resp. peněženky jejich rodičů), které toto nakupování umožnily. Ze tří miliard v roce 2018 už dá slušně uplácet.

  • Harshday

    O to čekání nejde, ale ten Detroit mě tehdy opravdu zaujal, uvažoval jsem pak o PS4 a teď tohle. Tak zase počkám. :D


  • Nijak, na forum se většinou chodí na Steam :) ale stejně si msylím, že je lepší počkat. Těch her je tolik, že je stejně nestíhám hrát a mám ještě spoustu restů na to, abych musel v rok vydání koupit pár her a nevydržel počkat.

  • Harshday

    Možná budu vypadat jak iidiot, ale kde zjistím všechny exkluzivní hry co vyjdou na tom novém storu? Docela by mě zajímalo, jak to bude s Detroit become human, Control a Phoenix point? Budou tyto hry alespoň taky jen časově exkluzivní? Je mi jedno, že je to store navíc, ale jak se tam sakra připojím ke komunitě? Zdá se mi to jen jako aplikace na spuštění ikon. Od toho je tu GoG a ten funguje mnohem lépe.

    Jako jestli na to budu muset čekat rok, tak si počkám. Pokud to nevyjde nikdy, tak už si budu muset koupit PS, ale to už jsem pak kvůli Detroit mohl dříve. :-(

  • ringmancz

    To si asi pleteš s Outer Worlds od Obsidianu

  • walltar

    Myslím, že zase tak velké procento lidí, které by nějak přesvědčil UE4 asi nebude.


    Souhlasím, že konkurence je potřeba, ale nejsem si úplně jistý, že potřebujeme zrovna takovou konkurenci... Když se podívám čím epic konkuruje, tak nevidím nic co by bylo pro hráče výhodné. Nejsem si jistý, že zákazník chce konkurenci, která nedosahuje kvalit steamu prakticky ničím, ale zato platí vývojářům za exkluzivity. Takže vlastně konkuruje tím největším humusem co v herní bzanži najdeš.


    Až budou na úrovni steamu, tak si ten jejich launcher s rdostí pořídím, ale zatím to podle mě nemá smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit