Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak joo. Taky sem daval prednost serii elder scrolls a gothic me nejak nebral,
  • Ty kouzelnický hlášky byly v BG doost dobry. I v Icewind Dale...
  • Ty kouzelnický hlášky byly v BG doost dobry. I v Icewind Dale...
  • Jojo, jsem zvědavý jestli tam bude nějaký backstab, případně jestli to půjde projít solo s jednou postavou. Nějak jsem si na to v BG zvykl a už me moc nebaví hrát s celou družinou.
  • Kinet1c
    nedostanes, je to nazor, hlupy a nepodlozeny, lebo ja som a mam rad oboje, aj oblivion aj gothic, takze zial, budes zatial bez minusiek, je my ta luto
  • Kinet1c
    njn, kus to chyba, snad to nakoniec bude, mozno pozdejsie :D, ale malo to byt teraz pri vydani, aj mna to bavilo ked tam pri carovani ... no nic ved co uz, hlavne, ze bude nieco co velmi dufam, bude bavit ako predosle infinity engine hry.
  • Mam koupeno, ale uprimne budu hrat, tak za 6 mesicu. Nechci si hru kazit nedodelky vic, nez je nutne. Staci me ty chyby, kdyz ted hraji Divinity. Za nektere veci by Lariany mel odnest cert do pekla a napichovat je vidlema do zblbnuti.
  • walltar
    JJ to je taky pravda. Možnost si vytvořit postavu podle svého dneska taky chybí.
  • walltar
    Taky tě zabil kanec? Já totiž nemám rád kance.
  • del0
    "Ale existuje velká skupina lidí, kteří nemají akční RPG rádi a chtějí něco taktičtějšího, něco u čeho je třeba potřeba trochu myslet."

    Nejde jen o to, ale i o možnost skutečně hrát roli postavy. Omezení jen na výběr postavy a typ zbraně je problém většiny akčních RPG, které jsou jen mainstreamovou kostrou RPG žánru, omezenou na mlácení potvor. *7*
  • Jack1947
    Navíc mají celkem velké rozpětí, co se týče od doby vydání. *3* Přidal jsem ti mínusy ale to je spíše ze zoufalství, než že by byly legitimní.
  • XXDarthVaderXX
    Chci více mínusků...GOTHIC = S R A Č K A
  • walltar
    Já sem v tomhle měl rád hru The guild ... i když jako taková byla plná bugů, tak se zabývala právě obchodem a výrobou. A celkem v malém měřítku, takže si člověk skoro připadal, že to i dělá sám.
  • del0
    Liché úrovně zvýhodněné? Známe z BG/DnD. Ono vůbec celý PoE systém je minimálně z poloviny ripoff z DnD s přidanýma experimentálníma mechanikama - jako např. nahrazení fyzické síly statem power, který zvyšuje damage kouzel i zbraní - imho tak trochu diablo3fikace. *1* Mno uvidíme, jak to bude fungovat. Každopádně hloubku v tvorbě povolání jako BG/NWN to asi mít nebude, není tam multi-classing.

    Btw, koukal sem na nějaká nová videa a trochu mě mrzí, že čarodějové nepronáší zaklínadla (zvuk) při kouzlení, přitom to tam snad mělo být kua. To se mi v BG dost líbilo a přidávalo to na atmosféře.
  • XXDarthVaderXX
    Jo, ale u nás se celý Oblivion dost kritizoval...kvůli bugům atd. Za to Gothic byla modla...fuj taková sr*čka.
  • ja bych chtel rpg kde bych mel možnost hrát i jinou roli než hrdinu mlaticiho potvory, napr. roli obchodnika, sedlaka a pod. proto mne bavil oblivion, tam jsem mohl hrát za obchodníka - posbítal jsem ovoce na poli za mestem, vyrobil lektvar a ten prodal, ze zisku si koupil dum, vybavení, kone atd.
    pro nekoho nuda le mne to bavilo a hlavne bylo super že ti hra umožnovala hrát i jinak než tradične. nekdo hrál zase za zlodeje, vraha, jinej za klasickeho hrdinu co zachranuje svet
  • walltar
    K té otázce na konci ... nemyslím, si že by něco takového dělali velcí vývojáři. Tam mě připadá, že si jedou pořád svoje akční RPG.

    Ale existuje velká skupina lidí, kteří nemají akční RPG rádi a chtějí něco taktičtějšího, něco u čeho je třeba potřeba trochu myslet... a kde existuje poptávka, tak tam je nádherné místo pro to aby tam něco vytvořil menší vývojář. A když se to podaří jednomu, tak to potom zkusí i ostatní.

    Plus takovým krokem nemusí malý vývojář konkurovat velkým vydavatelů, protože ti se o takovéhle segmenty trhu nezajímají.

    ... to je taky jeden z důvodů proč moc nepřemýšlím o tom, že bych si pořídil konzoli. Tam mě příjde že prostě kralují velcí vydavatelé, kteří chrlí svůj unifikovaný konzum (i když nemusím mít pravdu, protože se díky tomuhle názoru o konzole nezajímám do hloubky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit