Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tym by som si nebol taky isty. Preco by to vobec mal mat Zenimax ? Povodne Stalkera:SoC vydal THQ, dalsi CS vydal Deep Silver a posledny CoP niekolko roznych vydavatelov. Keby jeden vydavatel mal prava na znacku tak by to asi takto nerozhadzovali cez dalsich. A potom, po krachu THQ, si jednotlive znacky rozchytali rozny vydavatelia ale Zenimax tam tusim neraboval.
  • Tak buď jsem žil pod kamenem nebo jsem nezaznamenal to že by GSC nabyli zpět práva vždyť to vlasní ZENIMAX ne ?
  • no já zkoušel Survarium,,a je to zatím prach sprostá arkádová FPS(nic pro me)....ale uvidíme prej to není dodelaný *5*
  • Princ.Jablon
    A bude se to odehráva v Donbasu po té, co vyženou Ruskou chamraď zpátky za hranice...konec mystička a nadpřirozena!

    Čekají nás úkoly jako "dones Voloďovi chleba (artefakt)", zapoj Sašovi internet, přines Nastěnce dopis od babičky, udělej si řidičák bez nutnosti uplatit půlku úřadů, pálení samohonky s epickým finále snížit korupci Ukrajiny alespoň na úroveň nejzapadlejší venkovský provincie v Číně...
    • No ty máš dost čoveče se radši nevyjadřuj.
      • Princ.Jablon
        Vzhledem k tomu blábolu co hází GSC po tom, co na stalkera 10 házeli bobek a dalších 10 let se minimálně nic dít nebude a teď se můžou zbláznit z těch kašparů co dělali toho "jiného" stalkera dost i pochybuji, že mají v ruce licenci, tak se uklidni a přestaň být tak suchopárný *******
        • To bylo na tu ruskou chamraď, ty blbe.
          • Princ.Jablon
            Obhájce celosvětové korektnosti nebo mi snad jen chceš vnucovat to, koho mám nebo nemám mít rád?
  • Inquisitor
    Na Kickstarteru by vybrali na dva díly dopředu :) Myslim si, že pokuď bude pokračování se stejnou atmosférou a hratelností, tak o úspěch nemám strach. No pokuď to všechno klapne, tak to bude velká herní událost.
  • Byl bych velmi, velmi rád za kvalitního nástupce. Dnes už zcela legendární hra.
  • VaZqeZ_EU
    Boha jeho... Ať už to dělají opravdu pořádně! Vždyť nový S.T.A.L.K.E.R. je snad tutovka po celém světě ne? Když tu hru udělají poctivě (od srdíčka), tak se bude prodávat jako po másle!
    Se divím, že to nevidí tamní investoři, velké peníze vložené do tohoto projektu se musí několikanásobně vrátit, už jenom kvůli značce.
    • Sťahovať z torrentov? *1*
  • X let nic nedělají a teď se najednou přiřítí spasit svět a žalobu na každého kdo by měl ve své hře slovo STALKER...to je drááma..
  • Pre mňa je toto herná správa roku. Dúfam, že sa to po rokoch čakania a všeljakých fejkových hrách, ktoré sa tvárili ako stalker konečne podarí. Držím päste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit