Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Nějak detailně SC projekt nesleduji, ale zaznamenal jsem na můj vkus příliš často informace typu "můžete si za reálný prachy do naší hry přikoupit tohle a ještě támhleto". Musím tedy říct, že to na mě příliš pozitivně nepůsobí. Je na tom vidět, že se snaží ždímat z lidí další a další peníze.
    To ale samozřejmě vůbec nemusí mít vliv na finálním výsledku.
    V prvotní kickstarterové kampani jsem jim dal to úplné minimum, tuším něco kolem 600Kč, na to abych dostal "finální" produkt a dál už ode mě rozhodně neuvidí ani korunu.
    • A keby si to sledoval, tak vieš, že rovnako často upozorňujú na fakt, že všetky tie lode sa budú dať obstarať v hre bez platenia a že účelom týchto predajov za reálne prachy je financovanie vývoja *3*
    • alien5
      Kdyby chteli zdimat penize za kazdou cenu tak nedavaji limitni prodeje poctu lodi ale daji to neomezene i s LTI a to by uz ted meli vybrano 150 mega :) Ty velke lode jsou vetsinou limitovany poctem treba 2500 lodi a vice neprodavaji.. a jedna stoji treba 2500 dolaru !! a zmizeli za 5 minut :) atd..
      • Treba to byl prave omezeny pocet co zpusobilo ze se to tak rychle prodalo...
    • walltar
      Ono jde o to, že se tak financuje vývoj hry... Je dost lidí, kteří rádi něco koupí a díky tomu ten tým co tu hru dělá vypadá jak vypadá (300 lidí, kteří nejsou závislí na investorech, nebo vydavatelích).

      Osobně já říkám každému člověku, že to je nejlepší přístup... koupit základní balíček (dobrý je ještě přístup do bety, protože pokud všechno půjde dobře, tak v betě nebudou žádné, nebo jen minimum wipů, takže se ti to co nahraješ v betě přenese i do launch verze) a počkat si.

      Kdo chce přispět na vývoj, tak potom může kupovat další věci. Ale při jakékoliv akci je disclaimer, že všechno půjde pořídit hraním, takže ani ten co má jen základní balíček se nemusí bát, že by něco nemohl získat.
  • velice povedený trailer a dojemny. jak začal mluvit o rodine a diteti tak jsem se regulerne rozbrečel a šel predobjednat
  • Uuuuuuuuuuuuuuuuuuž?
  • Lidi kuwa nenechte se obírat o vaše peníze. Dyť tenhle projekt je jen posvěcená zlodějna. Buďte rozumní. kupte raději něco své drahé polovičce, rodině.
    • Rejsek
      Rozumny clovek zhodnoti, co mu za kolik stoji a rozhodne se sam ;-)
    • Lol tohle je kapka v mori oproti tomu co davam za jine veci mensiho vyznamu.jen v tom eurestu projim 4x tolik za mesic.To jsou same susenky kapucino ;))) ale i obedy 5x tydne..
      A kdo rika ze do toho my cesi sypem horentni sumy omg...
    • jo, kupte sve drahe polovicce Javelin :D
    • walltar
      35USD za hru je zlodějina?
      • A další nákupy lodí, oblečků, skinů a bůh ví, co si na nás ten zloděj přichystá. Já říkám STOP zlodějům!!!
        • alien5
          Ja rikam stop NERDUM :)
        • walltar
          Nikdo tě přece nenutí si ty věci kupovat... Už od začátku je všude napsané, že to všechno budeš moct koupit ve hře za herní měnu, kterou si vyděláš hraním.
      • Za jakou hru?
        • no je to diskuze o hre Star Citizen...takze asi za SC :D
          • Aha, jeden z hromady tupcu ... kde si to muzu zahrat?
            • https://robertsspaceindustries.com/
  • Rejsek
    Vratte se nekdo do minulosti a tomu smejdovi,ktery vymyslel mikrotransakce( a podobne dokupovani u her ktere uz si clovek jednou koupil) uriznete hlavu, prosim :-)
    • a proc to pises sem, k clanku o SC ? :D
      • Rejsek
        Vsak je to v clanku, o tech lodich.
        • walltar
          Tak to nejsou mikrotransakce... SC měl vždy makrotransakce. *1*

          Ale jinak ten REC systém je tam spíš na to aby podpořil testování některých modulů... Potřebují aby víc lidí hrálo Multiplayer tak jim dali možnost aby si odemknuli i lodě, které nevlastní. A pronajímání je tam od toho aby se to tak dalo řídit pořád.

          Pokud člověk nechce testovat, tak si stačí počkat na PU, kde už bude fungovat normální ekonomika a každou loď si pořídíš natrvalo ve hře.
          • Rejsek
            Tak to pak jo :-)
      • Taky nechapu asi dalsi neznalec ;))
        • walltar
          Ale na druhou stranu s ním nejde než souhlasit. *1*
  • http://youtu.be/7S6w6MeKCWs
    Nakup hry balicku..
  • No intergraci hangaru a FPS uz jsme videli na prezentacce kdy avatar FPS byl v hangaru a strilel chodil okolo lode strilel do redeemera atd..bylo to na zacatku cele prezentace.Prave me to udivilo ze uz to bylo integrovany a funkcni..;) takze ja myslim ze to nebude zas takovej problem, spise sitove zalezitosti budou potrebovat ladit.Porad nevime kolik zvladne lodi jedna instance odhad je 50 lidi lodi..
    • Tak musia este vymakat nejaku peknu load obrazovecku, alebo to bude bez?
      • walltar
        Myslím, že zatím tam load obrazovky budou ... V budoucnu nebudou.

        Ale třeba Quantum drive (fast travel - Warp), nebo výtahy, nebo jump pointy (červí díry) budou fungovat pro načítání. Pořád budeš mít kontrolu nad postavou, ale nebudeš mít kontrolu nad lodí (nebo nad výtahem).
  • a kedy to ten programatorsky mag a ocas v jednom konecne chce dokoncit? *13*
    • walltar
      Dokončit tak 2026 - 2030. Možná i pozděj (nebo dřív), bude záležet na tom do kdy to lidi budou hrát.

      Vydat ... asi na konci příštího roku. Na konci tohoto roku by měla být první alpha verze MMO části. SQ-42 (SP kampaň) by měla začít vycházet někdy v druhé polovině tohoto roku, vždycky jak bude hotových 10 misí.
      • to si budem musiet najskor kupit ten balicek stou lodou aby som si mohol stiahnut hru ci ako to bude fungovat
        • walltar
          Tak hra je Buy to Play... takže potřebuješ nějaký balíček se hrou. https://robertsspaceindustries.com/pledge/game-packages?product_id=&sort=price_asc&search=&itemType=skus&storefront=pledge&type=game-packages&

          Prakticky teď je nejlevnější https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR a pokud chceš i přístup do bety https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR-Plus

          Přístup do alpha verze byl omezený a už ho dneska neseženeš, takže si člověk musí koupit module pass, ze kterých se platí zvyšování kapacity alpha serverů. https://robertsspaceindustries.com/pledge/Module-Passes/Arena-Commander

          Ty passy asi budou na všechny moduly... AC, FPS, Planetside, PU Alpha... ale zatím to není úplně rozhodnuté.

          Jinak pokud budeš mít otázky, tak kromě tady v diskusi, kde se je snažím zodpovídat, máme taky sekci otázek na fóru na http://www.star-citizen.cz/
          • Jako hodně jsou Star Citizen a Elite Dangerous hratelné nebo nehratelné jen na klávesnici s myší?

            Nebudu v PVP jen potravou pro nepřátelské kanony?
            • ja mam jden ceksy program ve vseh hrach mi zatim vunguje.Ale sc zatim ne:( ale doufam ze pujde i ve full verzi. Muze te donej del mluvit jak chcete ne jen AJ a je free!!!
              http://www.jrr.cz/jetvoice.php
            • Tilwaen
              @jump: Voiceattack se dá pořídit zhruba za dvě stovky :-)
            • Elite hraji na klavesnici a myši a bez problémů. Vzhledem k tomu, že ta hra není primárně o PvP, ale spíš o PvE, tak je to dostačující. Sice mám stále chuťě na trackIR, hotas a ideálně i nějaký ten voiceattack, ale nějak se mě do toho nechce rvát tolik peněz. Je to o osobních preferencích. Každopádně hratelné to je.
            • walltar
              Elite nevím, to jsem hrál jen na joysticku a v komunitě se nepohybuju.

              U SC se o tom vedou celkem debaty... někdo tvrdí, že myš je OP někdo že myš je k ničemu. Asi taky čím budeš mít větší loď, tak tím se ty rozdíly smažou, protože u těch asi nepude až tak o manévrování.

              CIG, by chtělo aby člověk mohl hrát s jakýmkoliv zařízením.

              Takže teď těžko říct, každý tvrdí něco jiného.

              Své vlastní zkušenosti ti bohužel dát nemůžu, protože sem na myši hrát nezkoušel.
            • Elite nevim a u SC se porad vsechno doladuje a mirne meni. Kazdopadne proti PvE souperi si myslim to nebude zadny problem, u PvP bude hodne zalezet na koho narazis...pochybuju, ze pokud narazis na nekoho s Hotasem, pedalama a trackirem, ze budes mit sanci :)
  • Nevím, podle mě to chce vyladit, aby se hra tolik nelagovala. Udělat matchamikng a upravit ovládání , jelikž na myši to podle mě zatím nelze hrat .
    • walltar
      Vidíš, a dost lidí ti řekne, že myš je OP. *1*

      Ale dost problémů s myší je kvůli ESP (systém který se snaží omezit přestřelení tím, že ti snižuje sílu inputu, když se blížíš zaměřovačem k cíli). A ten má s myší nějaké problémy. V budoucnu ho půjde nastavit, nebo úplně vypnout, ale teď je napevno zapnutý, protože CIG potřebuje feedback.

      Každopádně je vždycky dobré napsat problémy jaké máš s ovládáním do AC sekce na oficiálních fórech. Podle toho jak se ovládání změnilo od první verze AC, tak devové hodně slyší na feedback od lidí. Akorát se člověk musí připravit na to, že ti řeknou ať si pořídíš joystick. *1*
  • Sice se mi moc nelibi ty lode a hudbu vybiral nekdo opravdu s "citem" ale celkove to vypada fakt dobre.
    • walltar
      Ten trailer byl původně Fanmade sestřih různých videí ze hry. CIG ho vzala a rozšířila o pár dalších záběrů.

      Jinak celkem se těším co připraví oddělení pro videa v budoucnu... Řídí ho člověk, který pracuje na The Lord Inquisitor. A to na fan animaci vypadá úchvatně.

      https://www.youtube.com/watch?v=JjaYW5Cnr5k
      • Vojta_Ilavsky
        BTW The Lord Inquisitor je furt TBA? Už rok se na to těším jako malej jarda. :)
        Ultramarines je proti tadytý nádheře loutkový divadlo. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit