Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor clanku a spousta lidi tady mi prijdou retardovany.
    Proc?..... protoze na co si hrajete tim jak o tom pisete...
    Pulka z Vas pokud hra dopadne dobre, pokud bude mit skvelou hratelnost a nevim co jeste si to stejne zahraje a ikdyby ne proc urazet lidi co si to zahrat chtej a shazovat hru ?
    Jsou mnohem horsi filmy nez je tahle hra a jsou to filmy kde vidite skutecne lidi a ne kreslene....
    A CO KUR+A?
    ja si tu hru zahraju pokud bude dobra pokud to bude pcovina tak ne... je mi jedno jestli zabijim nevinny lidi (at hodi kamenem kdo je bez viny) nebo ne ... Pokud hra bude zabavna stejne uspech mit BUDE!...

    A pro vas idioty..... NASILI MAJ LIDI RADI at uz se vam to libi nebo ne.... GORE, KREV, BRUTALITU vsichni to vidi DENNE ve filmech hororech I VE SKURWENYCH ZPRAVACH DENO DENNE...... Kdyby to lidi nezajimalo tak zpravy nemaj ani smysl....
    KOHO ZAJMA ZE V ZOO MAJ NOVOU OPICI? NEBO ZE FOUKA V NOCI VITR?
    ALE jak vidite ukazku na krimi zpravy kde kdo koho pobliz pobodal zmlatil zastrelil koukate na to vsichni... To neznamena ze se vam to libi...samozrejme... ALE ZAJIMA VAS TO..
  • Autor je pokrytec na MAX. Haha Postal je v klidu, protoze je to vlastne sranda, ale hatred je spatny, protoze to neni sranda. Tak jako tak, snad masakrujes lidi, tak jaky je v tom rozdil. Carmageddon byla tak hrozna p*del a pulka sveta to nemohla rozdychat. Boze to jsou nazory jak z nedelni skoly *11*
  • Jedno je jasné. Až tohle výjde, zaplatím cokoli si řeknou a pak budu trávit volné večery ve společnosti křičících a umírajících lidí. Proč? Protože úvopdní slova hlavní postavy jsou přesně jako ty moje, když se vrátím z práce. A jsem si stoprocentně jist, že nejsem sám, kdo má sto chutí jít střílet do ulic a tohle je způsob, jak za to nejít na dvacet let do lochu.
    • Jack1947
      Jen chybí český parlament + politici... to bych si užil a náš prezident jako ingame bonus reward. *14*
  • Nevím co tady všichni polemizují. Je to hra jako každá jiná a jsou hry ještě mnohem horší.
    • Jack1947
      Eticky, humánně nebo kterak jinak? tak o tom dost pochybuji, krvavější možná jo no.
  • hra si myslím přináší kromě pěkné grafiky nenáročný děj je to prostě oddychová hra pro někoho může posloužit jako venityl po těžkém dni.Rozhodně nezatracuji a těším se na vydání určitě si své místečko ve světě iluzí najde
  • na entlich! Dodnes si pro spraveni nalady poustim vlastni mapu z Blooda 1, kde na fotbalovem hristi (MP mapa) beha fura tech nymandovejch pandulaku a ja si je vyvrazduju vsim co je po ruce (ale nejradsi vidlema, oni se tak hezky pomodli a pojdou :-D). Pamatuje nekdo na Postal 1 a "napalmovej klistyr" ty pochodujici kapely? Kde jsou ty casy, kdy "Population=0" znamenalo postup do dalsiho levelu .... chjo :-)
  • Tak mi to pak pošlete rád tu recenzi napíšu.
    Původní GTA byl podobný šok v té době, srážení chodců, krvavé fleky na silnici, střílení fízlů.
  • kazdy, kto si to schuti zahra, len aby zahnal "brutalnu nudu" ako tu pise niekto vyssie, by sa mal nad sebou zamysliet.
    Nie je pravda, ako pise autor clanku, ze "Můj pohled je samozřejmě jenom můj a nehodlám se pouštět do jakékoli formy kritiky z hlediska etiky, morálky či společnosti. ". Preco? Dnes je taka doba, ze kazdy nazor je brany s rovnakym hodnotovym znamienkom, ale to je kardinalny omyl. Tato hra, ak je to vsetko pravda, zobrazuje ciste zlo, je to objektivne zle a netreba sa to bat pomenovat.
    Ak je to, co robim, moralizovanie, tak som za to vdacny, ze som toho este schopny.
  • mirekdusinojc
    Hra bojující proti politické korektnosti....a pak se někdo ptejte, proč ještě hry nedospěly. Kromě jiného za touhle hrou stojí banda polských nácků.
  • Série Saint rows je na podobné p*čoviny přímo dělaná. Vžyť ve trojce je několik misí, kde se přímo v jejich rámci zabíjejí civilisté a hlavní hrdiny je psychopatický násilník bez špetky svědomí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit