Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm. Ale malokdo se zatim zeptal, jestli je opravdu nutne k postupu ve hre vrazdit civilisty. Zatim se jen kazdej pohorsuje. *1*
    • maros.goc
      hlavna postava v uvode hovori ze vezme zivot tolkym ludom kolko sa len bude dat, ze jeho genocida zacina tam :) ...urcite tym mysli, ze bude ludom rozdavat lizanky :D
    • btw: spis je obdivuhodne, ze tu hru dela jen deset lidi.
    • TheGGG
      až si to přečte tvůj psychiatr, tak pomažeš zas do kazajky *3*
  • Aaaaaas to bude něco....v Postalu jsem se taky dokázal pěkně pobavit, věřím, že tady tomu nebude jinak. No řekněte, kde jinde jsem si mohl narazit na zbraň kočku místo tlumiče? :D
  • Yessssss! S chuti si zastrilim do virtualnich panaku a pak vstanu od pocitacu a budu zit normalni zivot. To vsem tem ochrancum moralky ukaze! Jo a doufam, ze tam budou na odstrel i čoklove a podobna havet, aby to bylo druhove vyrovnane.
  • To zase bude na americkejch skolach mrtvo...
  • Aaaaa stary casy se vraci, zpet do nasilnych devadesatek....
  • Nevidim v tom zadnej rozdil oproti jakymukoliv dilu Postalu.
    • Miserius
      Jo, to jsem hrál jako fakan... Vrchol odpoledne bylo když jsem přišel za starostou a pochcal mu stůl, tak málo mi stačilo *1*
    • Veskoslav
      Postal byla satyra a brutální černý humor. Tady není ani jedno.
      • Tak to mame asi kazdy jinou predstavu o humoru a satyre. Jestli ti jako vrchol cernyho humoru prijde nekoho zapalit, zastrelit a pak jeste pomocit tak to je potom Postal opravdu vrchol herni komedie :D
      • Tam je spoustu humoru. Treba jak si strci ten obrovskej nuz do kalhot nebo ty granaty do kapsy. Pak taky ta zenska jak prosi o zivot a on ji stejne zastreli. Proste spousta legrace.
        • maros.goc
          Na tom nie je nic humorne, nebodaj satyricke
          • Proste nechapes srandu. Ale chapu ze nekdo ma problem se smat pokud u toho humorneho zabijeni civilistu okolo sebe nemava velkym fialovym dildem nebo si nenasadi na kalasnikova kocku.
      • Morraw
        Možná dvojka. Jednička byla klasická vyvražďovačka.
  • ve vysledku to bude zase jen v nejlepsim pripade prumerna hra a munice do rukou vsech tech, kteri povazuji hry za nejvetsi zlo a hledaji jakoukoli zaminku k regulaci a kontrole...diky hosi
  • nekromant33
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/215060_445851748803923_1751206369_n.jpg
  • maros.goc
    Hovorte si co chcete no mne sa to strašne paci, a to hovorí človek ktory sa v misii no russian neodvazil vystrelit co i len naboj

    To zabíjanie ma v Hatred netankuje, paci sa mi stylizacia, pochmurnost, artstyl a krasne animacie postav :-) pohyb a vyzor hl hrdinu mi pripomina bloodrayne 2,mozno aj preto sa mi to paci
    • misho8723
      Po technickej stránke hra vyzerá fakt pekne, ale to čo tým chcú dosiahnuť je podľa mňa fakt len šok v ľudoch.. a neverím, že to bude ľudí baviť niekoľko hodín len strieľať bezbranné postavičky + pár ozbrojených policajtov.. ten istý prípad ako pri Call of Duty s misiou No Russian, tiež pridaná do hry kvôli šoku.. hry môžu byť nekorektné, brutálne aj bez toho aby pristúpili k tomu čo táto hra.. Postal, Manhunt, dokonca aj taká hra ako Harvester (https://www.youtube.com/watch?v=-9F5vWd5Slo) mali aspoň ako taký podklad čo robíš a prečo.. nie som proti takýmto hrám, ale ak chcem brutálnu nekorektnú hru tak fakt si radšej zahrám Postal 2

      A ešte sa fakt bojím toho, že keď sa zase niekde stane streľba v nejakej škole, tak aj vďaka tejto hre sa média a ľudia zamerajú na hry a budú chcieť prísnejšie reštrikcie na hry, ich obsah, ich predaj, atď.. čiže paradoxne, táto hra môže spôsobiť to, že hry budú ešte pod väčším dozorom a čoraz viac budú musieť byť politicky korektné, nenásilné, atď.. však podľa mňa sú hry v tejto dobe v správnej miere, čo sa týka brutality, však máme hry ako Wolfensteina posledného, Mortal Kombat, Shadow Warrior, the Evil Within, Ryse, Wasteland 2, Resident Evil hry, Tomb Raider, však ktorá hra v tejto dobe nie je krvavá/brutálna?
      Proste proti politickej korektnosti, prípadne zobrazovania sexu v hrách nemôžeš bojovať väčšou brutalitou na civilistoch, resp. nemá to zmysel.. inými prostriedkami sa proti tomu musí bojovať
    • TheGGG
      To radši tisíckrát projdu no russian než todle. Nemluvě o tom, že v CoDku jsi hrál za víc postav, někteří byly klaďasi a jiní padouši, to se pak vyvážilo. Todle je prostě jen totální uchylnost.
      Opět ale musím říct, že stylyzace toho magora je vážně dobrá, těma úvodníma kecama strčil do kapsy všechny ty rádoby padouchy z far cry atd. (a to mám vaase rád). Být tenhle chlap padouch v nějaký jiný hře, budu se mu kure*sky vyhýbat.
      • maros.goc
        Presne o tom hovorim... Ta jeho uvodna rec a naslede nemilosrdne popravena skupina ludi stojaca na ulici vyraza dych. Vzdy ma pritahovala ludska psychika :-) hned mi to pripomenulo film volny pad
        • h0vezi
          me to spis pripomnelo film Angst, to je jina kava
          • TheGGG
            Uff, německý a rakouský horory, největší prasárny ever. *8*
            To se aj jihokorejci maj co učit
    • Miserius
      Ale tatínky od rodin pracující u policie nebo SWAT jsi postřílel viď? *2* Pokrytci
      • maros.goc
        Najdi mi ich adresu a poslem im kondolencne kvetiny...
        • Miserius
          Chceš říct že ty pixely naházený na sobě do podoby civilisty maj skutečný rodiny?
    • pridavam sa k tvojmu nazoru... je lepsie si vybijat frustraciu v hrach ako niekde vonku. Indie scena umoznuje aj politicky nekorektne hry, na ktore by vacsi vydavatel nikdy nedal peniaze. Tym padom sme sa ocitli v urcitom nasilnom, sexualnom vakuu a az indie a nezavisle projekty nas z neho mozu dostat.
      • maros.goc
        Ja nehovorim o vybijani si frustracie.. Ak niečo take pocitujes, si chory a mali by ta okamzite hospitalizovat.

        Ja hovorim o tej krasnej pochmurnosti, o hlavnej postave ktora na mna posobi ako nejaky upir, o čiernobielom štýle... Zabijanie nevinnych len tak stojacich niekde na ulici ma vobec nevzrusuje a vobec nechapem kto by to kvoli tomu hral. Ja totizto nemám nutkanie zabíjať všetko co sa pohne na uliciach. Ty asi ano pretoze by si inak nepisal o vybijani si nejakej frusfracie. Keby neboli take hry, potom co by si zacal skutocne zabijat?

        Vo svoj ako aj prospech spolocnosti sa daj prosím vysetrit :)
        • OMG nic, spi dalej.
          • On asi nechtěl reagovat na tebe, ale na Kubase.
            • maros.goc
              nie ..reagoval som na ZOLLINA :) ale tak co cakal ked napise taku blbost? :)
      • vy, když jste frustrovaný, tak chcete střelit do obličeje paní, co jde s nákupem? já jsem asi ultra kliďas, mně stačí kopnout si do popelnice nebo si dát pár piv *8*
        • To ne radeji pana co si nese novou konzoli *8*
  • to delaj polaci? A ja si rikal proc je to tak sedivy :D

    https://s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/6e/09/68/6e0968f9c1edffad3044f5e30311d1f0.jpg
    • Kozy
      Skvělý :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit