Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vám všem doufám jasné, že článek je napsaný tak jak je napsaný proto, aby něj všichni klikli, pak skočili do komentů a při jejich proklikávání zobrazili co nejvíc reklam, že ano?
    • len jedno slovo: AdBlock *15*
  • https://www.youtube.com/watch?v=F-q5BfMIE6M - předabované intro a hned to zní líp
    • maros.goc
      To bolo pekne trapne
    • My sides
  • jindra.veliky
    tak to je fakt demence, kam se herni prumysl dostal a tim myslim novinare a vsechny, kterejm tu vadi zabijeni civilisistu.....

    zabijeni lidi v GTA, v CoD atd. je v poradku, ale tohle ne

    jdete do ****
    • kubi-wan
      Vidíte, co jste tou diskuzí způsobili? Jindra vylez! *15*
    • Nevim no tak zrovna GTA určitě není jenom o zabíjení civilistů. To je spíš taková vedlejší možnost. Ale z traileru jsem pochopil, že v Hatred jde JEN o zabíjení civilistů. CoD nezmiňuju... to je propaganda hlupáckého amerického patriotismu, aby i malé děti věděli, že USA jsou ti hodní.
    • Sčítáš jabka a hrušky tak kuš
      • jindra.veliky
        na tos prisel jak, kdyz do toho autor clanku plete i filmy?
  • Ono to že hru podobného žánru oslavuje bude tím že drtivá většina obsazenstva ještě jaksi nedospěla a smějou se věcem, které je jednou budou jenom při náznaku děsit pokuď nejsou psychopati.Byl jsem taky takový, dnes se mi příčí střílet i ve hře jelikož k tomu nahrává i dnešní realistická grafika.
    Mám rád sérii gta třeba GTAV mi přijde jako to nejlepší z akčních kriminálních filmů avšak z toho že bych šel do města a vystřílel zásobník do civilistů jsem vyrostl, raději vezmu vůz a projíždím se nádhernou krajinou která v dnešních sandbox hrách podobného ražení nemá obdoby.
    • Daniell605
      Ta grafika má svůj důvod, "oni" potřebují aby si člověk co nejvíce zvykl na zabíjení druhých lidí, potom stačí aby velká hlava na billboardu ukázala prstem směr a prohlásila : Za naši vlast! A můžeme ject naživo
  • Ty jo celkem drsný *8*
  • Dobrá vymejvárna pro nezralý osobnosti všeho druhu od výrostků, přes ortodoxní cyniky až po extremisty. Tak pěkná grafika, atmosféra a provedení a tak blbej námět. Škoda.
  • yenda1
    Těžko mluvit po pár vteřinách. Každopádně účel byl splněn. Debata rozprouděna. Ruku na srdce - číší z toho trochu zlo. Pamatujete Harvester?
    Jinak asi logický extrém. Ta brutalita jako je přes čáru, ale tak je to hra a může i fungovat očistně, může pomoct kanalizovat negativní emoce a v léčebnách poběží Hatred dnem i nocí. :)
    Jinak v traileru "hrdina" povídá že nesnáší svět, lidský červi v něm a žádný život neušetří, nestojí za to...... Tak proč se nepodívá do zrcadla?
    *15*
    P.S. hra nevypadá špatně, slušný modely poškození, hýbe se to taky pěkně, "barvy", stylizace, vše tak nějak sedí.
    • Kdyz jsi u toho citovani traileru tak sis mohl rovnou ocitovat i tu cast kde rika "it's time for me to die"...
      • ucho
        což pro hru jako takovou bohužel není moc dobrý, protože málokoho baví hrát hry, kde je cílem to, že je někdy zemřou a dál se nedostanou. ze hry to pak dělá jen jakousi hříčku, kterou si pár lidí vyzkouší a za chvíli na ni všichni zapomenou. teda pokud nepřekvapí a ten cíl tam nebude trochu smysluplnější, aby to hráče motivovalo hrát a dohrát.
        • Ja od toho vic nez akcni hricku necekam. Mam takovej pocit ze to bude stejne mnoho povyku pro nic.
      • yenda1
        Nechtěl jsem spoilovat *1*
        Na mě to stejně působí snově. Budeš hrát a hrát na konci všeho se probereš necháš si TO projít hlavou. I ta temná, jakoby snová stylizace tomu nahrává.
  • Super trailer, uz se tesim, ale mam strach ze v dnesni super korektni dobe ,se najde dost jelit kteri si na zakazani tehle hry udelaji karieru. Me to nijak nepoburuje, ve filmech sou horsi veci, a sledovani rezani hlav na rozzlobenech muzich byl driv muj konicek, ale uz sem z toho vyrostl.
    • VIdíš a mě děsí že se najde dost nevyzrálých puburtálních s komplexy co si tuhle hru koupí.
  • Jop, trochu jsem si tady dneska zatrollil no. *15* ( vlastně nejen tady) *5*
  • Vy naděláte. Jako kdyby jste jako malí nehráli Postal 1 a 2. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit