Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Postal jedničce byl dobrej dědek o holi co se sotval plazil. Jakmile jste vytáhl vercajk a začal to kosit tak se z něho stal Usain Bolt.
    • http://9gag.com/gag/ae305pv
  • kubi-wan
    Ukamenujte mě... ale já si ten trailer musel pustit podruhý.
    • Morraw
      Nejlepší je ten moment, když řekne "and it`s time for me to die" chvilka ticha, jen vítr ševelí, hra se přepne do herního pohledu, týpek vyběhne ze dvěří, kabát mu vlaje a zbraň spustí. Mrazivý moment.
      • TheGGG
        úvod je prostě mrazivej
      • kubi-wan
        No ten moment, kdy to přejde z videa do hry vypadá fakt parádně!
    • flash789
      tak ja si 2x poustel tohle, a taky se necejtim nijak blbe...takze v pohode..:)
      http://youbo.iprima.cz/video/id-2577#
      • kubi-wan
        Dop*dele, to je výmaz *15*
        Přiznám se, že tak v půlce jsem to musel vypnout, protože moje inteligenční obvody už se roztavily.
        • flash789
          no vidíš..jsou daleko horsi věci nez v tom videu ke hre:)
          • TheGGG
            Třeba todle po třech hodinách
            https://www.youtube.com/watch?v=ednKK8GlvwI
            nebo todle
            https://www.youtube.com/watch?v=MJbTjBLEKBU
            • flash789
              jo..trololo je dobrej..win nic moc:)
      • TheGGG
        vole, sem ze začátku myslel, že to bude nějaký německý Péčko a ona je to taká kktina.
        • GGG ty si ostravák co, že mluvíš takhle nářečím. Nic proti ( nebo moravák) jenom sem si dřív u tebe toho nevšiml. *3*
          • TheGGG
            éj, tož tak po róznu to střídám, si snad nějaké pražskéé k*kot či co? *3*
            Ne, dělám si prdel, neznám žádný nářečí, nebo něco podobnýho. Bohužel jsem v programu na ochranu ohrožených trollů, takže ti nemohu prozradit (ani přibližně) kde bydlím.
            • Jo ták, takže něco nazpůsob jak tady střídám nicky nikdo o tom nic neví :-D, jinak v poho věřím ti a adresu po tobě fakt nechci. Pražák naštěstí nejsem (nic proti pražákům) jen prahu moc nemusím stačí mi každodenní rituál školy tam.

              BTW. Asic jsem udělal rekord 3x BAN za ani né týden. ( právě protože jsem si pohrával s nicky , zneužívál anonymity...) Takže ten 3tí asi byl možná na místě no.
      • to si dobrej poshuk
  • To je slušná "sklizeň" hra. Neberte tu hru zpohledu, že jdete a bezdůvodně zabíjíte civilisty, ale z pohledu vypuknutí naprosté anarchie a bezvládí. Pusťte si film Očista a zamyslete se.
    • TheGGG
      V anarchii, ale maj zbraně skoro všichni a navzájem se chcou vyvraždit. Být podle toho hra, určitě bych si zahrál.
      • I v anarchii se lidé dělí na vlky a ovce. Ovce zbraně nikdy nemůžou mít z logiky věcy. A jsou určené k pozření aby vlci mohli žít. Na jaké straně byste chtěl být vy?
        • TheGGG
          Pokud jsi viděl druhou Očistu (předtím jsem omylem napsal anarchie místo očista, ale ono je to jedno, protože tam jde o anarchii + druhej díl má slovo anarchie v názvu.) tak v roli tý babky s megafonem na střeše.
          • Jo, ta mohla bejt dobrá přesně syl Revenge thrilleru, o chlápkovy co de za jediným bohužel to podělali odbočkama a zbytečnostma. Takže ve výsledku nenaplnila očekávání. Jinak špatná nebyla uvidíme co 3. Takhle by mohla být cítěna i tahle hra no.
            • TheGGG
              No jo, já to bral spíš jako pohled na to, co se děje v ulicích, o postavy mě moc nešlo.
          • nebudu si kazit dobrý dojem z původního filmu.
            • TheGGG
              takže jsi to ani neviděl a už soudíš? Docela chyba, dvojka není špatná.
    • flash789
      a proc bych to mel delat když me to nezajima? jsi jak nejakej jehovista co lidem cpe do ruky letak a nuti je aby se zamysleli..
      • já s jehovistou vždy rád pokecám. Neni pro mě hrozbou.
        • http://www.youtube.com/watch?v=6mCHN8pGrtw
          Strážná věž
        • Nebudu se bavit s člověkem jen proto, že pro mne není hrozbou, když o jeho názory nemám zájem.
        • flash789
          tak to se mi hned bude lip spat..
  • hned mi bylo jasne že je to dílo extremistu, tohle normalni vyvojari ani žádny normalni človekl vymyslet nemohli. ale jak je nekdo extremista nebo pomatenec, vznikaji hry jako tohle, zaklinač nebo i assassins creed *11*
  • Tohle si určitě své publikum najde. Líbí se mi na tom grafická stylizace a technické provedení. Přesto bych k zákazníkům asi nepatřil, ne proto, že bych byl nějaký moralista ale proto že to je takové bezúčelné násilí. Co z toho, že jdu a zabíjím lidi nebo zombie, to je úplně fuk ale když tam nemám v té hře žádný cíl, prostě jen jít a střílet? Jen postava ve hře má k tomu pohnutku a to je jediný případ, kdy si dovedu představit, že bych si tuhle hru zahrál. Když bych odpoledne přišel domů nasraný na celý svět, jak mi všichni křivdili a jak se mi nedařilo a tohle by bylo to pravé, ořechové na vybití toho hněvu, dokázal bych se ztotožnit s tou postavou ve hře.
    • maros.goc
      Akoze nemas ciel? Skus pozorne počúvať co na začiatku hovori
  • flash789
    Doufam ze si nikdo nejak masove nevzpomene na hru Gender Wars, něco takového vyjit ted, to by byl pruser, při všech tech feministických aférách. A tahle hra? No někdo na to zaludek ma a někdo ne, ale pravda je takova ze to je porad jen hra..podobne věci se deji ve filmech celkem bezne, a ze by se to nejak extremne resilo...ale tak..zase budou mit novinari o cem povídat, jásat a znechucovat se..nebojte..oni si to hraci nejak preberou..
    PS: predpokladam ze tahle hra zaujme hlavne mladsi hrace, starsi hraci o tohle moc zajem mit nebudou, az na výjimky samozrejme.
  • TheGGG
    Nevím, co tu pořád melete o GTA. Já v žádném díle té hry civily úmyslně nezabíjel a ani si nedovedu představi, že bych se při tom bavil. Jistě, když jsem v divoké policejní honičce věl na chodník, či se mi nějaká babka připletla do gangsta přestřelky, mrtví byli, ale že bych jen běhal po ulici a mlátil lidi bejsbolkou? *6* To je docela nuda. Co mě na této hře fascinuje, je, že padouch očividně nemá žádný jiný důvod, než totální nasr*nost. I ti hoši z GTAček byli takoví víc humální. Přeci jen, když někoho zabili, dělali to za určitým účelem (prachy, obsazení území atd.) Tenhle pošuk, to prostě kosí zleva zprava a zřejmě ani nemá žádný důvod. Snad to ve hře jen tak neprozradí, ta tajemnost tomu chlápkovy dodává cosi děsivého.
  • Připomíná mi to oblíbený Crusader: No Remorse/Regret :) Určitě si to pořídím.

    Má-li někdo problém s "dějem" (IMHO je naprosto podružný), klidně si může představovat, že hráč je spasitel světa a ti všichni lidé kolem úhlavní "nepřátelé", konkrétní si může doplnit dle sebe či politicky korektního pravdoláskařského pohledu na svět.
  • Khanemis
    Narazil jsem na celkem zajímavou informaci, že někteří vývojáři Hatred jsou údajně napojeni na různé extrémistické skupiny. Možná, že tu hru asi myslí opravdu vážně.

    http://www.gameplanet.com.au/news/g544026cdcc5cb/Ultraviolent-mass-murder-sim-Hatred-linked-to-Polish-far-right-extremists/
    • maros.goc
      Moze ale nemusi to byt pravda, vsetko to moze byt len prepracovaný marketing
      No zda sa ze ceo spolocnosti je clenom protiimigranstkeho a antiislamistickeho hnutia, a to je akoze zle? :-) navyse hra nevyzera vobec rasisticky ako sa tu niekto snazi povedat, a samotny tvorca vravi ze ked niekto nedokáže odlisit hru od reality, tak by sa mal ist poprechádzať
    • O duvod vic je podporit, moje krevni skupina
    • překvapila mě ta poznámka k rasismu, že v traileru údajně běloch zabíjí "převážně" "non-white ethnicity", díval jsem se na to video dvakrát a krom asi jednoho bubáka tam byli samí běloši

      to už na západě asi měří černochy a bělochy jak heydrich němce:slovany:židy v poměru 1:10:100
      • Khanemis
        To mě také překvapilo, nevšimnul jsem si tam nějakého přehnaného množství "nebělochů". Ale to by pak samozřejmě neznělo tak krásně skandálně:)
    • C-BEAM
      takže ak nemajú radi moslimov, masovú imigráciu a komunistov, sú z nich extrémisti ? v tom prípade som asi tiež extrémista.
      • Khanemis
        Ona jedna věc je nemít někoho rád a mluvit o tom, druhá věc je přidat se mezi (například) jisté holé hlavy a chodit je mlátit a s nimi všechny, kdo se ti nelíbí... Ať už je tvé vnímání etiky jakékoliv, tak myslím, že se dá shodnout na tom, že jde o poněkud extrémní (jinými slovy krajní) řešení...
        • Ano, to co popisuješ v pořádku není, ale zase je pravda, že dneska se za pravicového extrémistu, fašistu a nácka považuje každý kdo je hrdý na svůj národ nebo alespoň část jeho historie. Jakmile se ti nelíbí představa chlápka vyřvávajícího na minaretu o pěti ráno, tak seš problém *9*
          • Khanemis
            To máš samozřejmě pravdu. To je další z těch důsledků bulvarizace našich médií. Plus falešného humanismu

            Jenže jak už to bývá, lidi právě vždy u nějakého problému automaticky zaujímají příliš vypjaté pozice. Na jedné straně jsou šílenci, co hájí každého potížistu ve jménu demokracie (aniž by věděli, co to skutečně je), na druhé straně pak na ně reagují ostatní tím, že se chovají s přehnanou hysterií a agresivitou. Zlatou střední cestu jako vždy většina populace ignoruje:)
    • to normalni mysl stvorit nemohla, stejne jako treba bloodborn
      • TheGGG
        a stejně jako tebe *3*
    • Mato1987
      Toľká kontroverzia a nenávisť, ti garantujem, že táto hra sa bude predávať ako teplé rožky. Už len preto akú perfektnú mediálnu kampaň týmto ultra pravicovým holohlavým pánom robia reklamu nielen games a veľký cíťa a milovník havinkov poláček ale aj ostatné internetové médiá. Ultra pravicovo naladení chaloši z poľska si ani lepšiu marketingovú kampaň nemohli priať.
      • Khanemis
        Holt kontroverze je vždycky dobrý způsob jak přilákat pozornost, jinak by se nejvíc neprodávaly právě bulvární plátky:)
  • Na tohle se moc těším :) koněčně hra se smyslem, kde se mstíte celému světu za to jakej je hnusnej a špinavej ;) Že střílečky provokují lidi ke konání vražd? Blbost! Vraždilo se i když nic takového nebylo, v dobách kdy nebyly filmy a knihy neuměla většina číst. Navíc, není lepší když takové hry vychází? Lidé se vyřádí v nich a nemají pak potřebu to samé páchat v reálu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší