Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podobne clanky by mel psat nekdo zkusenejsi se sirsim rozhledem. Rad bych si precetl napr. nazor Michala Rybky, klidne na nekolik stranek, nez tenhle zoufaly clanek...
    Slysel autor nekdy o hre "Gender Wars"? Nemyslim si, ze byl tenkrat problem najit nekoho kdo by ji recenzoval...
    • Mato1987
      LOL originálku tej hry mám niekde v skrini , je to stále perfektná top down strielačka s podmanivou hudbou :D
  • mhmm, nejaka prasarna typu postal v tomto bezlepkovem, multikulturnim, genderove vyvazenem, vuci lednim medvedum ohleduplnem a globalne oteplenem rybnicku uz leta chybela :)
  • vonTossis
    Trailer mi přijde dost dobrý. A pokud bude hra zábavná, tak si ji klidně zahraju. Doufám, že to bude recenzovat někdo, komu z toho není "šoufl". Kdyby mi z takových věcí mělo být šoufl, tak bych musel sedět celý život v v jednom pokoji (ideálně i bez oken).
    • Vsetko bude OK ked to nevydaju v amerike. Tie tupe deti aj Sims beru ako dovod strielat na skolach.
  • toho Peta Polacka by ste mali preradit do detskej sekcie. Veci ako Crusader, Postal, Abuse mozem :)
    A nie nepojdem po vypnuti pocitaca rozflakat susede hlavu.
  • No, doufám, že příběh bude dostatečně filozofický...
  • jak kdybych se vratil zpatky 15 let a cet recenzi na Postal 1ku :) diky za tip moralisto...
  • Tak co bude nějaká cenzura byly tu použity sprosté slova, vraždy masové vraždy a jiné také polití benzínem a já dodávám mučení autobaterii a sváření kůže. Waterboarding ani né to parktikuje jen OSn,KGB a FBI. (CIA). To sem nepatří já čekám.
    • Nehovoriac, že nadávky ako p*ča, k*rva a podobné vo Fight Clube tu na tiscali patria úplne k bežnej slovnej zásobe redaktorovv, tak neviem prečo by nemohli podobné výrazy používať aj ich ovečky hráči *7*
    • Cenzura? K diskusii na takúto hru? To by museli najskor vykostičkovať celé video koli propagovaniu násilia *1*

      A áno, už si tu z toho robím srandu, lebo takúto hru inak než srandu nemožno brať *4* (pre moralistov myslené ako samotnú hru, nie to zabíjanie civilistov)
  • Anihiloval jsem více než 50milionů lidí a jiných živočichů, mám čisté svědomí a taky dobře spím. Proč protože to bylo ve hře. :-D
    Vy byste si to už konečně taky měli uvědomit a né jen slepě se přidávat k davu že násilý je prostě tady moc přehnané.
  • Ojojoj, tady je nějak teplo někdo by měl otevřít dveře. Nebo se tady všichni roztečeme. Jak nanunky v létě.
  • Neni to tak davno co stovky lidi prislo o hlavu na gilotine, stali v rade jak prasatka na porazku a dav se chodil divat jako do kina, verejne popravy to byla v historii bezna praxe, lidi proste maji nasili odjakziva radi (pochopitelne v novem suprt trupr nextgen assasinovi to neuvidime)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší